اثر مرکب، جهشی در زندگی، موفقیت و درآمد شما

سلام دوستان عزیز زبان شناسی

جدیدا توی یه جلسه دوستانه، با یک کتاب بسیار اثر گذار و ارزشمند آشنا شدم، که خودم ظرف هفته گذشته دوبار کتاب را گوش دادم (چون نسخه صوتی داره و من در زمان پیاده روی و تایم های پرتی که دارم، گوش میدم). حالا چون تک تک شما زبان شناس های عزیز برام ارزشمند هستید ، دوست دارم به شما معرفی کنم.

اگر دوست دارید که به موفقیت برسید،
اگر دوست دارید با عادات بد زنگی خودتون مقابله کنید،
اگر دوست دارید عادات خوبی رو توی روال عادی زنگی جاری کنید،
اگر می خواهید به تحولی شگرف دست پیدا کنید،
اگر توی روابط اجتماعی، روابط کاری، روابط خانوادگی، دنبال تغییر مثبت و نتیجه جالب توجه هستید،
اگر اضافه وزن دارید،
اگر از وضعیت فعلی خودتون راضی نیستید،

و اگر هیچ مشکلی خدا را شکر ندارید اما می خواهید بهتر باشید و میل به پیشرفت و بهتر شدن و ترقی دارید،
من یه پیشنهاد عالی برات دارم :heart_eyes:

1. نرم افزار رایگان فیدیبو را دانلود و نصب کن در گوشی همراهت.
  2. نسخه صوتی کتاب “اثر مرکب، جهشی در زندگی، موفقیت و درامد شما” را توی نرم افزار پیدا و دانلود کن.(نویسنده، دارن هاردی).
  3. اگر سرت خیلی شلوغه و وقت کمی داری هم میتونی توی تایم های پرت و مرده روزانه ات، اونو بخوانی.

نتیجه :
کتاب صوتی کلا کمتر از 6 ساعت وقت نمیگیره اما نتیجه اش برات شگفت انگیز خواهد بود. به من اعتماد کن و کاری که گفتم انجام بده.
اگر بعد از گوش دادن به کتاب، راضی نبودی و مفید نبود برات، من تضمین می کنم که 10 برابر هزینه کتاب را بهت برگردانم :sunglasses:

پ ن :

1. کتاب چاپی نسخه قدیم 15.000 تومن هست. در نرم افزار فیدیبو برای تشویق به کتاب خوانی، قیمت با تخفیف 7.500 هست. اما شما می تونی با این لینک 30% دیگه هم تخفیف بگیری! (با وارد کردن کد تخفیف مربوطه) ، و کلا 4.500 پرداخت کنی :heart_eyes: که هدیه من به شماست.

2. کتاب صوتی فوق ، یه فایل 3 دقیقه ای هم برای نمونه داره که می تونی قبل از خرید به رایگان گوش بدی.

3. خوشبختانه نسخه لاتین کتاب هم در نرم افزار زیبوک موجوده و می تونید نسخه انگلیسی را هم مطالعه نمایید.

علم ریاضیات هم اثر شگرف ثبات و پایداری اندک در طول زمان را ثابت نموده است :point_down:

دوست خوبم و مربی عزیز آقا فرزاد تاپیک خلاصه کتاب را ایجاد کرده اند که در حال تکمیل است می تونید اونجا از اطلاعات مفید بیشتری بهره مند بشید لینک

موفق باشید و سرافزار :blush:
هفته خوبی را برایتان آرزومندم :hugs:

12 پسندیده

نسخه ی اصلی کتاب هم در زیبوک موجوده
:clap:

2 پسندیده

ممنون بابت این معرفی تر و تمیز و شکیل و سودمند
:heart:

2 پسندیده

ارادتمندیم مربی عزیز :blush:
ما درس استاد پس میدیم :wink:

2 پسندیده

مخلصم، در مقابل افرادی چون شما ما همیشه شاگردی میکنیم

2 پسندیده

نفرمائید! :relaxed: من رفتم در افق محو بشم :innocent:

1 پسندیده

یکی از بهترین #کتاب هایی که در طول عمرم مطالعه کردم :point_down:

#اثر_مرکب، جهشی در زندگی، موفقیت و درآمد شما”

حتما مطالعه کنید دوستان.

نسخه صوتی کتاب با 20% تخفیف در اپ #فیدیبو موجوده که به راحتی می تونید تهیه کنید و در اوقات آزاد خودتون گوش بدید.

2 پسندیده