چالش : ⏳پیگیری ماهانه زنجیره یادگیری

سلام،ببخشید چه جوری عکس بفرستم؟

4 پسندیده

برید قسمتهای پایین که علامت زدم بعد برید گالری

5 پسندیده

امیدوارم زنجیره م تا هزار تا نشکنه :grin:

10 پسندیده

یه سوال
الان که این همه مدت دارید میخونید در چ سطحی شدید ؟
کامل متوجه میشید؟

2 پسندیده

چالش شدت تابستانه چیه

3 پسندیده

سلام الهام خانم :dizzy::dizzy::dizzy::ribbon::ribbon::ribbon:
این چالش :yellow_heart::blue_heart::yellow_heart::blue_heart:

5 پسندیده

مرسی الهه خانوم:slightly_smiling_face::slightly_smiling_face::slightly_smiling_face::slightly_smiling_face::slightly_smiling_face::slightly_smiling_face:

4 پسندیده

12 پسندیده

سلام
به جمع جمع خوش اومدین!
به چند روش ممکنه باشه. یکی اینکه دکمه پاور و دکمه وسط گوشی رو هم زمان فشار دهید تا هرجا که باشید از صفحه عکس بگیره. بعدی اینکه توی بعضی گوشی ها گزینه ای در اعلان ها هست که باید اون رو بزنید تا عکس بگیره. بعد میتونید آپلودش کنید اینجا
اگه نتونستید مدل گوشیتونو بفرمایید تا من بگم

5 پسندیده

من هنوز اول راهم :grin:

11 پسندیده

سلام به همه دوستان
اولین ماهم در زبانشناس و هنوز راه زیادی پیش رو دارم
چالش جالبیه به امید موفقیت و پیشرفت هممون

14 پسندیده

باسلام خدمت گرامی همراهان ارجمند زبانشناس با آرزوی موفقیت هرچه بیشتر شما عزیزان جهت پیگیری چالش زنجیره خرداد ماه هم با تلاش نزدیک به پایان دوسال آخرین زنجیره ام را با شما شر می کنم با تشکر از همگی در خدمت شما - راستگار

22 پسندیده

سطح c1

تقریبا. ‌‌‌‌‌‌‌‌

10 پسندیده

سلام دوستان :wink:
انشالله که انرژی‌ها بالا و حال دلتان خوب باشد .
:rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose:
:sunflower::sunflower::sunflower::sunflower::sunflower::sunflower::sunflower::sunflower::sunflower::sunflower::sunflower::sunflower::sunflower::sunflower::sunflower::sunflower::sunflower:
:blossom::blossom::blossom::blossom::blossom::blossom::blossom::blossom::blossom::blossom::blossom::blossom::blossom::blossom::blossom::blossom::blossom:
:tulip::tulip::tulip::tulip::tulip::tulip::tulip::tulip::tulip::tulip::tulip::tulip::tulip::tulip::tulip::tulip::tulip:
:hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus:
مدتیست که کسب و کار بنده افتاده رو غلتک و کمتر با زبانشناس به مطالعه می‌پردازم .
با برنامه‌ریزی‌هایی قرار است زمانی رو صرف مطالعه و تالار بکنم .
1399,4,1

موفق باشید

16 پسندیده

سلام دوستان اینهم از زنجیره بنده اگه خدا بخواد میخوام تا سال دیگه تا آخرش برم جلو ، آرزوی موفقیت برای تمام اعضای گروه را دارم

11 پسندیده

ببخشید اضافه ارسال شد!

3 پسندیده

سلام دوستان :dizzy::dizzy::dizzy:
حالتون چطوره؟ :smiling_face_with_three_hearts: :smiling_face_with_three_hearts:

به طور اتفاقی، عدد زنجیرم، عدد رندی دراومده. :star_struck: :star_struck: :star_struck: :gem::gem::gem:

حفظ زنجیره این ماه، برام خیلی سخت بود! :woman_facepalming:

:hibiscus::sunflower::two_hearts:

15 پسندیده

الهه خام امیدوارم از صمیم دل که یک 2 دیگه بهش اضافه بشه.
الهی آمین :pray:

6 پسندیده

من اینو ندارم
ب روز کردم هم ندارم

3 پسندیده

درود و سلام

14 پسندیده