چالش : ⏳پیگیری ماهانه زنجیره یادگیری

پیش به سوی 525 :partying_face::partying_face::partying_face::heart_eyes_cat::clap::+1::muscle::muscle: لایک دارید

8 پسندیده

مال من دیدنی نیس سپیده جون خیلی افت و خیز داشته :woman_facepalming: قول میدم اگه بچه خوبی بودم اول ماه آینده میزارم

8 پسندیده

سلام عزیزم شبتون بخیروشاپرکی :bouquet::rosette::tulip::rose::hibiscus::sunflower::cherry_blossom::blossom::blossom::revolving_hearts::kissing_heart::heart_eyes:
ارادت خانم :tulip::rose::rose::hibiscus::sunflower::cherry_blossom::cherry_blossom:شرمنده ی لطف و حسن توجه تون شدم نازنیینم :tulip::rose::hibiscus::hibiscus::sunflower::sunflower::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::blossom::blossom::bouquet::rosette::white_flower::tulip::rose::rose::hibiscus::sunflower::sunflower::sunflower::cherry_blossom::cherry_blossom:محبت شما بیکران خانم گل :tulip::rose::hibiscus::hibiscus::hibiscus::sunflower::sunflower::cherry_blossom::cherry_blossom::bouquet::rosette::rosette::white_flower::tulip::rose::hibiscus:با آرزوی نابترین آرزوها و موفقیتهای روز افزون خوشگل خانم :bouquet::rosette::white_flower::tulip::rose::rose::hibiscus::sunflower::sunflower::cherry_blossom::blossom::blossom::blossom::blossom::bouquet::rosette::white_flower::white_flower::tulip::rose::rose::hibiscus::hibiscus::hibiscus:

9 پسندیده

22 پسندیده

ای ول حتی یه روز هم کم کاری نکردید.

7 پسندیده

درود پس از یک سال و نیم بودن با زبانشناس سرانجام یک زنجیره‌ی درست و حسابی ساختم. هیچ وقت میانگین ماهانه‌ی شنیداری بالای پنجاه دقیقه نداشته بودم. :heart_eyes:

19 پسندیده

وااااای :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes: پری خانم :blush:
چقدر زنجیرتون چشم نوازه :clap::clap::clap::ok_hand::ok_hand:
همه خونه ها آبی تیره :blue_heart::blue_heart::blue_heart:
:heart::sparkling_heart::two_hearts:

7 پسندیده

سلام
لطفا اگه ممکنه از آمار شنیداریتون هم اسکرین بزارید

7 پسندیده

توی این :point_down: تاپیک، کامل توضیح دادم.

11 پسندیده

اینکه زنجیرم رو به 50 رسوندم یه حس جالبی داره.
حالا که فکر میکنم میبینیم که چشم به هم زدم تموم شد :grin::grinning:
وقت همینطور داره میگذره و ما باید سعی کنیم چیزهای جدیدی یاد بگیریم بهترین سرمایه انسان دانسته هاش هست و الا زمان نمیدونه تو یاد گرفتی یا نه زمان به هرحالا می گذره پس بهتر هست که از زمانمون درست استفاده کنیم و چیز های بیشتری یاد بگیریم.:blush:

امروز 50 فردا 100 پس فردا میبینم عه کلا یاد گرفتم :smiley::muscle: و دیگه رهاش میکنم

14 پسندیده

سلام
اینقدر یدست هم خسته‌کننده است، بذارید یه چندتا خال سفید هم داشته باشه، بالاخره تنوع هم چیز خوبیه :))))))

–و او از حسادت در حال ترکیدن است :crazy_face:

11 پسندیده

خیلی عالیه :upside_down_face: :upside_down_face: :upside_down_face: :upside_down_face:

4 پسندیده

چقدر خوبه خوش به حالت :heart_eyes: :heart_eyes: :heart_eyes: :heart_eyes: :heart_eyes:

5 پسندیده

اخرین زنجیره من در کار با نرم افزار زبا نشناس

13 پسندیده

سلام دوستان گلم :tulip::rose::hibiscus::sunflower::cherry_blossom:ظهرتون پر درخشش، موفقیت در ثانیه های زندگیتون جاری باشه :tulip::rose::rose::hibiscus::sunflower:

:rose::revolving_hearts: ۱۳بهمن ماه۹۸ :rose::revolving_hearts:

25 پسندیده

آفرین ایول چهار پنج ساعت :open_mouth::grinning:
ببخشید این مدت زمان رو فقط به گوش دادن اختصاص میدین یا در کنار کار های دیگه مثل پیاده روی و کار های روزمرتون گوش میدید؟
با چه تکنیکی گوش میدید آیا تکرار هم میکنید؟ بعد گوش دادن چقدر زمان برای مرور کلمات و غیره صرف میکنید؟

7 پسندیده

سلام جناب @erfan23 گرامی :tulip::rose::hibiscus::sunflower::cherry_blossom::blossom:لطف و محبت داریند :tulip::rose::hibiscus::sunflower::cherry_blossom::blossom::cherry_blossom::hibiscus:
این مقدار فقط به گوش دادن کامل بدون هیچ فعالیت اضافه ای ست.
در کنار دروس اصلی انگلیسی بدون تلاش و voa که فقط خواندن از روی متن است داستانهای خیلی ساده رو بدون استفاده از هندزفری فقط گوش میدم اونهم باسرعت۱.
کلمات رو در ۴دور ابتدایی تغییر رنگ نمیدم و از دور ۵تا۸ استفاده از متن و زرد کردن کلمات است بدون اینکه در جعبه لایتنر قرار بدهم چون فرصت نمیکنم لایتنر استفاده کنم.هر از گاهی هم با گوینده املا مینویسم.برای خودم هم جایزه و تنبیه قرار دادم برای ترجمه نکردن کتابها.در کنار خواندن فیلمهای زیبوک و اینترنت هم نگاه میکنم.سعیم براینکه کلمات رو در جملات کتابها یاد بگیرم اینطور که امتحان کردم تاثیرش برام بیشتر بوده.
هراز گاهی هم در ذهنم سعی میکنم بعد دور دوم جمله یا کلمه ی بعدی رو حدس بزنم براساس ذهنیت قبلیم و چارچوبی که از داستان در ذهنم بسته شده خیلی سخت و دشوار برام اما فعلا دارم کارم میکنم تا ببینم نتیجه اش چقدر سودمند :blush::blush::blush::blush::tulip::rose::hibiscus::hibiscus::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::blossom::sunflower::hibiscus::rose::rose:

13 پسندیده

احسنت میترا خانم @mitra9 ایول به اراده شما :ok_hand::ok_hand::ok_hand::+1::+1::hibiscus::hibiscus::rose::rose::hibiscus::hibiscus:
خیلی ها باید از شما الگو بگیرند :clap::clap::clap: :heart::heart::sparkling_heart::sparkling_heart::two_hearts::two_hearts:

8 پسندیده

سلام خانم @elahehvelayati گرامی :tulip::rose::hibiscus::sunflower:عصرتون سرشار از موسیقی شاد زندگی :tulip::rose::hibiscus::hibiscus::sunflower::cherry_blossom::cherry_blossom::blossom:
اختیار داریند شرمنده ام نکنید :see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil: لطف و محبتتون بیکران :tulip::rose::hibiscus::blossom::cherry_blossom::hibiscus::rose::rose::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart: :tulip::rose::hibiscus::hibiscus::sunflower::sunflower:
در مقابل شما و تک تک‌دوستان دیگه ی تالار اصلا به چشم نمیام :see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil:واز شما عزیزان دارم درس موفقیت و تلاش و پشتکار رو یاد میگیرم و تک تک شما عزیزان برام الگوهای موفقیت هستیند و بودن درکنار شما عزیزان برام افتخار بزرگی ست :tulip::rose::hibiscus::sunflower::cherry_blossom::cherry_blossom::blossom::blossom::cherry_blossom::hibiscus::hibiscus::hibiscus::tulip::rose::hibiscus::sunflower::cherry_blossom::blossom::blossom::sunflower::rose::rose::rose::rose::hibiscus::sunflower::cherry_blossom::cherry_blossom::blossom::cherry_blossom:

6 پسندیده

خیلی ممنون میشم اگه بفرمایید که چگونه به این تمرکز و حوصله دست پیدا کردید.
من تمرکز و حوصلم از بچگی کم بوده و نمیتونم یه نیم ساعت کامل بشینم تمرین کنم راستشو بگم حتی یک ربع کامل و بدون حواس پرتی.
و هم اینکه این چند ساعت رو چند بخش میکنید؟ صبح تمرین میکنید یا شب؟

5 پسندیده