چالش : ⏳پیگیری ماهانه زنجیره یادگیری

ممنونم فاطمه جون :two_hearts::two_hearts::two_hearts::two_hearts:

5 پسندیده

درآستانه ورود به سال نو در دعایی خاضعانه به درگاه مدبر هستی سلامتی و تندرستی شما یاوران گرامی را از یزدان پاک خواستارم و بدینوسیله این سال نو را صمیمانه تبریک و تهنیت می گویم آرزومندم سال پر بار و پر برکت برای شما عزیزان و همچنین دست اندرکاران زبانشناس باشد .
اینک برسم ماه‌های قبل نتایج فعالیتهای اسفند ماه را تقدیم حضورتان می نمایم

22 پسندیده

سلام به دوستان عزیز😍
خوشحالم که شب عیدی واسه اولین بار تو این چالش شرکت میکنم بعد از حدود سه ماه نصب این برنامه
زنجیره ی من با یک ساعت مطالعه👇

17 پسندیده

سلام سلام. سال نوتون مبارک. اینم چالش ی تازه وارد زبانشناسی.

16 پسندیده

سلام. عالی هستین😍 سوال: ببخشید من تازه واردم، چرا تو تقویم بعضی روزا کمرنگ ترن؟

7 پسندیده

سلام دوستان گل زبانشناس و زبان آموزان عزیز
خب چند ساعت مونده که سال جدید هم شروع کنیم و این سال پر از اتفاقات تلخ که یه چندتا اتفاق خوب هم توش بود رو پشت سر بگذاریم.
از اونجایی که خیلی وقته تو این چالش شرکت نکردن و قول داده بودم که روز عید بیان و یه انرژی خوب بدم و همه رو تشویق کنم به استمرار پس اومدم که اسکیرین شات برنامه خودم رو بدم
امیدوارم که سال پر از موفقیت رو پیش رو داشته باشید

برید حالش رو ببرید.
عید همتون مبارک

26 پسندیده

عالیه:heart_eyes::heart_eyes: شبیه فوتوشاپه:face_with_hand_over_mouth::face_with_hand_over_mouth::sweat_smile:

5 پسندیده

شما شدین الگوی ما:heart_eyes::heart::heart::heart:

7 پسندیده

سلام به روه ماهتون خانم @maria-ghrmn :dizzy::dizzy::dizzy:
عالی بودن از شما و سایر دوستان زبانشناس یاد گرفتم. :blue_heart::blue_heart::yellow_heart::yellow_heart::purple_heart::purple_heart::green_heart::green_heart::sparkling_heart::two_hearts:

اون روزها که آبی کم رنگ هستند، میزان گوش دادنم به درس ها، زیر یک ساعت بوده. ولی اون روزهایی که آبی تیره است، این میزان حداقل یک ساعت است.
زنجیره ام رو از روز خرید اشتراک طلایی، حفظ کردم. :rose::rose::hibiscus::hibiscus::tulip::tulip:

7 پسندیده

:heart::heart: اخه من الان ی هفتس هرروز کامل بیشتر از یکساعت وقت گذاشتم حتی. ولی کمرنگن. شما میدونید چرا کمرنگه برامن؟ باید ساعتشو تنظیم کنم؟

6 پسندیده

زبانشناس فقط میانگین گوش دادن به صوت درس ها رو محاسبه می کنه و با متن درس کاری نداره.
یعنی اگه صوت درس پلی نشه و فقط تو متن درس ها باشید، جزء زمان مطالعه روزانه شما حساب نمی شه.
الان زنجیره مطالعه روزانه رو روی چند دقیقه تنظیم کردید؟
مثلاً میزان زمان مطالعه جعبه لایتنر، جزء ساعات مطالعه اون روز شما حساب نمی شه.

5 پسندیده

اهاان. خیلیی خیلی ممنون از راهنماییتون😍 من روی ۴۰ گذاشتمش. باید بزارم رو ۶۰ و بیشتر، تا هرروز کامل آبی شه؟

5 پسندیده

خواهش می کنم خانم @maria-ghrmn :dizzy::dizzy::dizzy: وظیفه است :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

خیر. برای من روی سی دقیقه است. ولی اگه بالای یک ساعت به صوت درس ها گوش کنی، رنگ خونه اون روز تو تقویم، خود به خود تبدیل می شه آبی تیره. :ribbon::ribbon::ribbon:

6 پسندیده

Wooooow

چه استمراری
چه طوری میشه؟!
:clap::clap::clap::clap::clap:

7 پسندیده

سلام به همگی و عیدتون پیشاپیش مبارک

من تازه شروع کردم کمتر از یک ماهِ و از این شاخص لغت سر در نمیارم کسی میدونه چیه؟ :confused:

17 پسندیده

سلام
سال نو رو به همه ی دوستان تبریک میگم :fish::fish::fish::droplet::droplet::droplet::droplet::herb::herb:
البته یک ربع تا عید مونده!
این هم آخرین عکس من در سال ۹۸

امیدوارم تا سال بعدی همینطوری پیش برم

بهترین ها رو برا همه آرزو دارم.

#ما کرونا را شکست میدهیم :grimacing::facepunch::grimacing::facepunch::grimacing::facepunch::grimacing::facepunch::grimacing::facepunch::grimacing::facepunch::grimacing::facepunch::grimacing::facepunch::joy::raised_back_of_hand:

17 پسندیده

15 پسندیده

Hi guys
Happy new year

انگلیسی قدرت رو به مطالعم اضافه و با قدرت💪🏻شروع کردم . با وجود دشواری‌هایی که داره عبارت است از جمله‌های بلند ، درک مطلب و… اما سازش می‌کنم .
1399,1,1

به زنجیره زیادی اهمیت نمیدم .

15 پسندیده

سلام دوستان
این شما و این اسکرین های من
من تازه با زبانشناس اشنا شدم و می تونم بگم تو همین مدت کم دایره لغات ام افزایش یافته و کلا سطحم کمی بالاتر رفته
همونطور که شاعر میگه ره رو ان است که اهسته و پیوسته رود

18 پسندیده

سلام دوستان ، با عرض تبریک سال نو
سال خوبی رو براتون آرزو میکنم
پر از موفقیت و شادی و سلامتی :rose:

اینم گزارش زبان خوندن من در سال 98
از روزی که شروع کردم تا امروز 244 روز بدون وقفه

جوجه ی زبانشناس باید الان سطح پنج باشه ، ولی شاید تا ماه های آینده بزرگ نشه و سطح لغات هم تغییر نکنه ، چون دیگه لغات آبی رو سفید نمیکنم

22 پسندیده