چالش : ⏳پیگیری ماهانه زنجیره یادگیری

سلام شب دوستان سرشار از سلامتی و لبخند :blush::blush::blush::cherry_blossom::bouquet::tulip::blossom::sunflower::hibiscus::rose::cherry_blossom::bouquet::tulip::blossom::sunflower::hibiscus::rose::rose::blush::rose::rose::rose::blush::blush::rose::rose::blush::blush:

:rose::revolving_hearts:۱۷اسفند۱۳۹۸ :rose::revolving_hearts:

16 پسندیده

آفرین ب شما.همتتون قابل تحسینه.:rose::rose::clap::clap::clap::clap::clap:

7 پسندیده

سلااااام عیدتون مبارک
میترا جوننن چه کردددددی بانو دمت گرمممم :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::dizzy::dizzy::dizzy:

6 پسندیده

سلام بانو میترا. خیلی عالیه که توی مسیر هستین :clap: :clap:

ولی چرا هفدهم؟ نکنه ترسیدین که به ۹۹ نرسیم؟ :grimacing: :joy:

6 پسندیده

سلام عزیردلم فاطمه جان :bouquet::tulip::blossom::sunflower::hibiscus::rose::rose:عید برشما و خانواده ی گلت مبارک باشه نازنیینم :tulip::blossom::sunflower::hibiscus::hibiscus::heart_eyes::kissing_heart::heart_eyes::kissing_heart:فدای لطف و محبتت خانم مونده به شما برسم نازنیینم :blush::blush::blush::blush::rose::rose::rose::cherry_blossom::bouquet::tulip::tulip::blossom::sunflower::sunflower::hibiscus::sunflower::blossom::tulip::tulip::bouquet:

6 پسندیده

سلام خانم گل ظهرعیدانه تون بخیروشادی و مبارکی :cherry_blossom::bouquet::tulip::blossom::blossom::sunflower::sunflower::rose::rose::rose::hibiscus::sunflower::blossom::tulip:مهر و محبتتون لایتناهی ست ارادت :rose::cherry_blossom::bouquet::tulip::tulip::blossom::sunflower::sunflower::hibiscus::rose::hibiscus::sunflower::sunflower::blossom::tulip::bouquet:

5 پسندیده

سلام خانم گل دوست داشتنی پروین جان عزیز :rose::cherry_blossom::bouquet::tulip::blossom::sunflower::sunflower::sunflower:ظهر عیدانه تون سرشار از سلامتی و مبارکی خانم گل :rose::cherry_blossom::bouquet::tulip::blossom::blossom::sunflower::hibiscus:لطف و توجه تون همیشه شامل حالم بوده و بخصوص تشویقهاتون که همیشه شرمنده شدم :see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::rose::cherry_blossom::bouquet::tulip::blossom::sunflower::sunflower::hibiscus::hibiscus:عمر دست خداست شاید هم اومد و کاسه مون زودتر از سال ۹۹ پرشد :joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy:ولی از شوخی گذشته دیشب آخرین روزی بود که زنجیره ام رو حفظ کردم تقریبا این ۱۵روز اخیر وسواس حفظ کردن زنجیره گرفته بود و دیروز دست به ۱تصمیم گرفتم و زنجیره ام رو صفر کردم بیشتر از اینکه ذهنم درگیر یادگیری باشه بیشتر روی افزایش ساعت مطالعه و حفظ زنجیره بودم برای همین اول عکس از زنجیره ام گرفتم که اینجا برام بمونه و یادم باشه مهم زنجیره نیست و مهم یادگیری و از امروز دوباره استارت تلاش یادگیری رو بزنم اما هنوز موفق نشدم :see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil:

امیدوارم بتونم راهم رو پیدا کنم هیچوقت فکر نمیکردم وسواس چنین چیزی رو بگیرم و احساس بدی نسبت به یادگیری زبان انگلیسی و هرزبان دیگه ای بهم دست بده

13 پسندیده

قابل تحسین هستی :clap:

6 پسندیده

فداتون بشم مرسی از این همه لطف و محبتتون. :smiling_face_with_three_hearts:

امیدوارم که همیشه تنتون سالم باشه و حضورتون توی تالار سبز و پررنگ باشه

اتفاقا زنجیره برا من خیلی مفید بوده. مثل یک تعهد عمل می‌کنه، اینکه وادارم می‌کنه از وقت‌های آزادم بهترین استفاده رو ببرم.

بعضی روزها اصلا بدون هیچ محرکی تایم زیادی رو به خوندن اختصاص میدم اما گاهی پیش میاد که آدم دل و دماغ نداره و وقتشو به بطالت می‌گذرونه. توی این مواقع زنجیره به دادم میرسه و برمی‌گردم سر درس و مشقم :slightly_smiling_face:

حالا زنجیره به کنار، میزان لغاتتون رو چرا صفر کردین؟

جوجه‌تون برگشت به دوران تخم مرغیش! :sweat_smile:

10 پسندیده

خدانکنه تاج سر و نورچشم هستیند :rose::rose::rose::kissing_heart::kissing_heart::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:بی اغراق عرض کردم و محض حرف قشنگ زدن نبود واقعا عزیز و دوست داشتنی هستیند :rose::rose::cherry_blossom::bouquet::tulip::blossom::hibiscus::hibiscus::hibiscus::sunflower:
فدای مهر و محبتتون عزیزدلم :rose::rose::sunflower::sunflower::hibiscus::sunflower::blossom::tulip::tulip::bouquet:همچنین شما واقعا حضورتون در تالار نعمت بزرگی جدی میگم :rose::sunflower::blossom::tulip::bouquet::bouquet::cherry_blossom::cherry_blossom::bouquet::tulip::blossom::blossom::sunflower::sunflower::hibiscus::hibiscus::sunflower::blossom:اول برای خانواده تون و بعد برای ما خدا محافظتون باشه :tulip::blossom::sunflower::hibiscus::hibiscus::rose::rose:

اما در مورد صحبتهاتون واقعا قبول دارم که حفظ کردن زنجیره خودش محرک عالی چون تاقبل از این ۱۵ روز همه چیز برام عالی پیش میرفت بااینکه خیلی وقتهاش مریض بودم مطالعه ی زبان کمک بزرگی بهم می کرد و خیلی وقتها با گوش کردن دوتا فصل از کتاب باعث فراموشی می شد اما نمیدونم چرا به یکباره چنین وسواسی گرفتم :pensive::pensive::pensive::pensive:حالا که اتفاق افتاد و درس عبرتی شد برای خودم که اولا هیچی مهمتر از یادگیری نیست‌ و صحبت کردن بعد حفظ زنجیره چون وسیله ی انگیزشی برای خوب مطالعه کردن تا ببینم چی میشه :see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::blush::blush::blush::blush: و واقعا صحبتهاتون رو در مورد وقتهای اضافه و سوخته قبول دارم این مدت باتمام مشغلهام متوجه شدم چقدر وقت اضافه و مرده زیاد دارم که قبلا اصلا به چشمم نمی اومد و همیشه غرمیزدم که چرا وقت کم میارم و هیچوقت بهیچ کاریم نمیرسم اما زنجیره بهم ثابت کرد طرز زندگی و برنامه ریزی زندگیم غلط والا وقت زیاد هست که چشمهام نمیدیده :see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::grin::grin::grin::grin::grin::ok_hand::ok_hand::ok_hand::bouquet::tulip::tulip::blossom::blossom::sunflower::sunflower::sunflower:
اره بنده خدا جوجه ام برگشت توی تخم مرغ فکر کنم چاره داشت و دستش بهم میرسید تاالان کله ام رو کنده بود :joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy:
من از این کارهای انتحاری در زندگی معمولیم هر از گاهی انجام میدم :ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::blush::blush::blush::blush:

8 پسندیده

سلام دوستان
اینم از روز 160 ام
بهترین آرزوی ها را برای شما دارم

18 پسندیده

سلام دوستان زبانشناس :hibiscus::hibiscus::sunflower::sunflower::rose::rose::dizzy::dizzy::dizzy:
این زنجیره ماهانه من :sparkling_heart::two_hearts:

15 پسندیده

سلام دوستان عزیز
اینم زنجیره آخرین روز سال ۹۸
خوشحالم که در کنار شما بودم و هستم و خواهم بود :grin:

17 پسندیده

سلام دوستان

سالی که گذشت از لحاظ زبانی برای من خیلی خوب بود. از لحاظ‌های دیگه هم بد نبود.

بالاخره به اون چیزی که از انگلیسی میخواستم (نوشتن همانند زبان مادری) تا ۹۵% دست یافتم و هنوز راهم ادامه داره. و برای سال بعد، در حوزه‌ی انگلیسی (صحبت کردن همانند زبان مادری) رو در برنامه‌م دارم.

اینم آخرین گزارش سال ۹۸ :point_down:.‌ میزان مطالعه یک ساعت و بیشتر.

20 پسندیده

سلام عزیزم

به به چه زنجیره‌ای. پر و پیمون :ok_hand:

خوشحالم که در جمع همچین افراد فوق‌العاده‌ای هستم. :smiling_face_with_three_hearts:

و اینکه سپیده جان سال جدید رو باید با وویس شروع کنی. منتظرم ها :blush:

10 پسندیده

آفرین بهتون واقعا این همه تعهد معرکست :clap::clap::clap:

و البته این یکی از قشنگترین حساییه که از پیامت گرفتم :heart_eyes::clap::clap:

منم ی آرزوی این شکلی داشتم از قبل. ی قدم های کوچیکی برداشتم براش و از حالت رویا بودن خارج شده امیدوارم دسترسی بهش رو برای خودم امسال هموارتر کنم :v:

9 پسندیده

:clap::clap::clap: آفرین

خانم دکتر شما هم تعهدتون عالیه :clap::clap::clap:

8 پسندیده

مرسی فاطمه جان بابت این همه حس خوبی که همیشه منتقل میکنی :smiling_face_with_three_hearts:

در یک برهه‌ای، در یادگیری هرچیزی، بهترین راه پیشرفت، تدریس کردن اون چیزه. حالا به هر صورتی. چون زمانی که می‌خوایم این کار رو انجام بدیم باید به بهترین نحو انجامش بدیم و تلاش بیشتری براش می‌کنیم. مثلا در تولید محتوا ما میریم دنبال تلفظ و ساختارهای صحیح، و در حین انجام کار داریم خودمون رو به سطح بهتری هُل میدیم. یا در انجام ترجمه به ساختارهای پیچیده برمی‌خوریم و لازمه بریم دنبال گرامر و در این حین، هم گرامر رو قوی می‌کنیم که به طبع نوشتار رو قوی می‌کنه، هم درآمدزایی می‌کنیم.
یا وقتی پارتنر میشیم مشکلات گفتاریمون رو بررسی می‌کنیم.

البته همه ی این‌ها نیازمند ذهنی است که می‌تونه تحلیل کنه و خودش رو به چالش بکشونه. ذهنی که دنبال بهتر شدنه.

با شناختی که ازت دارم سال بعد این موقع یه فاطمه‌ی native داریم که میگه باید فاطیما صدام کنید :smile:

9 پسندیده

دقیقا درسته
اتفاقا برای این من برنامه ریزی کردم. البته جنبه ی درآمد زاییش فعلا برام مهم نیست و بیشتر هدفی که پشتش هست رو دارم میبینم .چیزی که به من انگیزه ی خیلی خوب میده اینه که از کاری که میکنم به ی محتوا برسم فرقی نمیکنه که این محتوا مقاله باشه، فیلم باشه یا هر چی، مهم دیدن نتیجه ی عملیه کاره که ی تعهد رو برای بهتر شدن ایجاد میکنه
حالا هدفم افزایش دانش زبانیه که همونطور که گفتی با مشخص کردن اون قسمت مورد نظر که حالا مکالمه،نوشتار، تلفظ و … میشه برنامه ی معقول تری ریخت.

احسنت :clap::clap: :ok_hand:

ای جاااانم مرررسی انرژی :heart_eyes::heart_eyes:
انشالله پیشرفت همگیمون در کنار هم :heart:
آخرش اون فاطمه ی انگلیسی رو من نمیدونم چطور تلفظش کنم :sweat_smile:

9 پسندیده

چشم ، اینکارو خواهم کرد البته بعد از درمانم :rose::heart_eyes:

7 پسندیده