چالش : ⏳پیگیری ماهانه زنجیره یادگیری

Hi guys
Happy new year

انگلیسی قدرت رو به مطالعم اضافه و با قدرت💪🏻شروع کردم . با وجود دشواری‌هایی که داره عبارت است از جمله‌های بلند ، درک مطلب و… اما سازش می‌کنم .
1399,1,1

به زنجیره زیادی اهمیت نمیدم .

15 پسندیده

سلام دوستان
این شما و این اسکرین های من
من تازه با زبانشناس اشنا شدم و می تونم بگم تو همین مدت کم دایره لغات ام افزایش یافته و کلا سطحم کمی بالاتر رفته
همونطور که شاعر میگه ره رو ان است که اهسته و پیوسته رود

18 پسندیده

سلام دوستان ، با عرض تبریک سال نو
سال خوبی رو براتون آرزو میکنم
پر از موفقیت و شادی و سلامتی :rose:

اینم گزارش زبان خوندن من در سال 98
از روزی که شروع کردم تا امروز 244 روز بدون وقفه

جوجه ی زبانشناس باید الان سطح پنج باشه ، ولی شاید تا ماه های آینده بزرگ نشه و سطح لغات هم تغییر نکنه ، چون دیگه لغات آبی رو سفید نمیکنم

22 پسندیده

پری خانم تلاش و موفقیتتون عالیه و انگیزه بخش👏
از دیشب که پیامتون رو دیدم خیلی مشتاق شدم و خواستم ازتون بپرسم این مسیر رو به تنهایی و بدون معلم طی کردین؟
مثلا من از نظر شنیداری مشکلی ندارم چون فیلم زیاد میبینم و کتاب میخونم… اما در گفتار و اسپیکینگ خیلی ضعیفم و به نظرم تا مجبور به صحبت هم نباشی، قوی نمیشه این مورد
ممنون میشم راهنماییم کنین🙏

9 پسندیده

چرا خب ؟!؟!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

7 پسندیده

توی تاپیک‌های زیر کامل توضیح دادم

اسپیکینگ رو همینجوری نمیشه شروع کرد. شما اول باید خیلی گوش بدید. اونقد گوش بدید که ذهنتون ساختارهای انگلیسی رو دریافت کنه. این ساختارها رو باید به صورت ناخودآگاه یاد بگیرید نه اینکه از فارسی ترجمه کنید به انگلیسی. وقتی به این سطح رسیدید می‌تونید با خیال راحت پارتنر پیدا و باهاش انگلیسی صحبت کنید. پس سعی کنید بی نهایت گوش بدید.

11 پسندیده

سلام . نمیشه برای مدت طولانی به گوشی نگاه کرد چون چشم رو خسته میکنه ، منم یه کم حساس شدم و فقط کتاب ها رو گوش میدم
برا همین هم نمیشه لغات رو سفید و یا زرد کرد

5 پسندیده

سلام
این هم روند مطالعاتی من
زنجیره ۱ روزه :joy:
فعلا توضیحی ندارم براش :grimacing:

15 پسندیده

28 posts were merged into an existing topic: محل انتقال گفتگوهای موقت

بالاخره سطحم چهار شد :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

13 پسندیده

اگه براتون مقدوره مطالب رو پرینت بگیرین.

من کتاب آلمانی رو پرینت گرفتم. صوت رو گوش میدم و از رو برگه می‌خونم. یه کم وضعم بهتر شده.

حداقل مطالبی رو که باید فشرده‌شنوی کنید پرینت بگیرید.

و اینکه اینستاگرام رو بدون هیچ تردیدی حذف کنید. باور کنید چیزی رو از دست نمی‌دید. چیزی بالاتر از اون رو هم به دست میارید.

من فیسبوک و اینستاگرام رو خیلی وقته به حالت تعلیق درآوردم و هیچ چیزی هم از دست ندادم.

خودتون میگید که بخاطر ارتدنسی توانایی مکالمه ندارید پس مطالعه‌تون رو مختوم کنید به زبانشناس که بیشتر برا گوش دادنه و انرژی کمتری از چشماتون می‌گیره.

آدم باید به این یقین برسه که خودش از همه چیز و همه کس مهمتره. نگران اینکه کسی کنجکاو بشه کجا هستین چکار می‌کنین نباشین. زندگی‌ای که به شما داده شده مال شماست، اونطوری زندگیش کنید که به نفع خودتونه نه به نفع اطرافیان.

و اینکه چشم از مهمترین اعضای بدنه و باید خیلی مراقبش بود.

و شاید این سوال براتون پیش بیاد آیا زبانشناس کفایت می‌کنه؟

حتما کفایت می‌کنه. من ۹۰٪ دانسته‌هامو مدیون زبانشناسم. اگه مطالب رو منسجم و سیستماتیک بخونید حتما جوابگوی نیازهاتون خواهد بود.

و حسن این تغییر هم اینه که دیگه با منابع زیاد سرتون رو شلوغ نمی‌کنید و تمام تمرکزتون رو میذارید رو یه منبع خوب.

ما مجربین چند تا مانتو و پیرهن بیشتر از بقیه در استفاده از زبانشناس پاره کردیم :joy: حتما یه چیزی می‌دونیم که اینارو میگیم.

اینجا کسی رو منشن نمی‌کنم که مبادا کسی تحت فشار جواب دادن باشه. ولی از دوستانی با تجربه‌ی مشابه میخوام که نظرشون رو در این مورد بیان کنن.

15 پسندیده

سلام :laughing::smiley::grinning::grin:

100 گرد من که تونستم زنجیرم رو بکشم. امید وارد به 365 گرد یا 1000 هم برسونم. 9 برابر هم به تلاشم ادامه بدم میشه 1000 :raised_hands::raised_hands::sweat_smile::sweat_smile: دیگه. چیزی نیست که

12 پسندیده

خب دیدم حالا که بحث زنجیره داغ شده منم به مناسبتش، پسرمو معرفی کنم که متولد 99 هست :joy:
بچه ها مایک، مایک بچه ها.
دوست دارم گاهی با این شخصیت مایک جان داستان بسازم. تا ببینم چی میشه :grin:

19 پسندیده

:joy::joy::joy:
Poor son

9 پسندیده

چرااا :joy::joy:؟

6 پسندیده

هیچی همینطوری ی لحظه دلم سوخت براش :joy::joy:

7 پسندیده

خیلی سعی کردم دختر شه نشد. :relieved:

7 پسندیده

سری بعد ایشالا :joy::joy::joy:

8 پسندیده

اول اینکه :clap::clap::clap::clap::clap:
دوم یه سوال
به نظرتون اگ من یه کتاب زبان اصلی رو که قبلا فارسیش رو خوندم بخونم به زبانم کمک می کنه ؟!؟!
مثلا دختری که ماه را نوشید و…

7 پسندیده

زینب جان به من ریپلی زدین
ولی کتاب رو نسیم خونده
منم نظرمو میگم
اگه کتاب فارسیشو خونده باشی راحت تر انگلیسشو درک میکنی و بهت خیلی کمک میکنه به ساختار ها مسلط بشی

9 پسندیده