چالش : ⏳پیگیری ماهانه زنجیره یادگیری

6 روز دیگه مونده :upside_down_face::upside_down_face::dizzy:

4 پسندیده

واسه پنج روز پیشه :grimacing::grimacing:

3 پسندیده

سلام
اولین زنجیره 100روزه
چالش بعدی 200 روز :wink:

20 پسندیده

سلام وقتتون بخیر
چالش من هم ۱۰۰ روزه شد :see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil:

همگی موفق باشید :palms_up_together::palms_up_together::palms_up_together:

18 پسندیده

سلام
منم صدتایی شدم
با آرزوی موفقیت برای همه دوستان!

Screenshot_2020-01-08-19-23-16|690x388

25 پسندیده

من در حال حاضر 25 هستم و منتظر اول ماه هستم تا همینجوری ادامه بدم امیدوارم روزی برسه که به چند صد تا زنجیر برسم :sunglasses:

:link::link::link::link::link::link::link::link::link::link::link::link::link::link::link::link::link::link::link::link::link::link::link::link::link::link::link::link::link::link::link::link::link::link::link::link::link::link::link::link::link::link::link::link::link::link::link::link::link::link::link::link::link::link::link::link::link::link::link::link:

8 پسندیده

18 پسندیده

سلام به همه دوستان

من بالاخره تونستم به زنجیره 60 روزه برسم و حفظ کنم :see_no_evil: :see_no_evil: :wink:، ولی تایمم هنوز کمه زیر یک ساعت، انشالله بیشتر میکنم

18 پسندیده

سلام حنا جونم
خیلی هم عالی :ok_hand:
چه یک ساعت چه نیم ساعت، مهم اینه هرروز زبان بخونیم

9 پسندیده

منم سعی میکنم هفته ای یبار گزارش بدم

17 پسندیده

وای چ طور دلتون اومد اون زنجیره ۱۹۰ روز رو بشکنید :sob:

6 پسندیده

سلام به همه دوستان،من آماتورم و امیدوارم در جمع حرفه ای ها بتونم پیشرفت کنم

15 پسندیده

این هم سکرین شات آخر ماه من:tulip::two_hearts:
البته من از اواسط آذر اشتراک طلایی زبان شناس رو عضو شدم :rose:

در ضمن من یه اسباب کشی رو هم پشت سر گذاشتم :grin:

19 پسندیده

سلام دوستان عزیز
زنجیره ی من :see_no_evil:

28 پسندیده

واااااااااای :+1::+1::+1::v::v::v::tulip::tulip::tulip:
آفرین به شما :sparkling_heart::heart::two_hearts:

6 پسندیده

:grinning::clap::clap:
اینکه عالیه آفرین. ترکونوی.
با حضور ذهن این ها رو انجام میدید یا هنگام انجام کار گوش دادین؟

5 پسندیده

من هم منتظر اول ماه هستم تا شاهکارم رو نشون بدم :smiley::see_no_evil::see_no_evil:

6 پسندیده

عه مبارکه :blush::blush::blush::blush:

…‌‌

5 پسندیده

سلام نازنینم شب آدینه پراز موفقیت :sunflower::hibiscus::rose::tulip::cherry_blossom::bouquet::blossom::kissing_heart::heart_eyes::kissing_heart::heart_eyes::heart::revolving_hearts::heart::revolving_hearts::rose::tulip::rose::tulip::hibiscus::sunflower::hibiscus:واااااای سپیده جان بسیار عالیه خوشگل خانم :sunflower::hibiscus::rose::tulip::cherry_blossom::bouquet::blossom::kissing_heart::heart_eyes::kissing_heart::heart_eyes:زنجیره ات حرف نداره پیشرفتت عالی و درجه یک خانم خانما از صمیم قلبم خیلی خوشحالم برات موفقیت موفقیت موفقیت رو آرزو دارم در اوج بمانی خانم خوشگله :hibiscus::heart::hibiscus::heart::hibiscus::revolving_hearts::rose::revolving_hearts::rose::revolving_hearts::tulip::cherry_blossom::bouquet::blossom::kissing_heart::heart_eyes::kissing_heart::heart_eyes::sunflower::hibiscus::rose::tulip::cherry_blossom::bouquet::blossom::blossom::clap::clap::clap::clap::clap::clap::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::sunflower::hibiscus::rose::tulip::cherry_blossom::bouquet::blossom::blossom::sunflower::hibiscus::rose::tulip::cherry_blossom::bouquet::blossom::blossom::revolving_hearts::heart::revolving_hearts::revolving_hearts::ok_hand::clap::clap::clap:

6 پسندیده

⁦☺️⁩⁦☺️⁩⁦☺️⁩

من از اون دسته آدما هستم که تمرکزم روی یه کار باید باشه، وقت آزاد که زیاد پیدا میکنم بیشتر گوش میدم و جاهای عمومی فقط میخونم

مرسی خوشگل من :rose::rose:

سلام میترا جون :kissing_heart::kissing_heart:

همچنین برای شما عزیزدلم :rose::pray:

7 پسندیده