چالش : ⏳پیگیری ماهانه زنجیره یادگیری

خب دیگه عمرا دخترمو بدم به پسرت.

جهیزیه‌شم کامله

:joy: :joy:

11 پسندیده

سلام دوستان خوبید؟
آقا نکنید این کارها رو، چرا زبان می‌خونید آخه ؟ زبان گوش ندید، بابا بیخیال زبان شید، برید حال کنید، خوش بگذرونید، پارتی برید :smiling_imp: (قابل توجه دوستان ۲۰۰ هزارتومان)
خب این زنجیره ۳۰۰ روزه من
چیکار کنم بیکارم دیگه، زبان گوش میدم اما شما مثل من نباشید :sunglasses:

19 پسندیده

عالی بود.
میفرمایید برن خوش بگذرونن زنجیره شما رکورد بزنه :+1:

7 پسندیده

بله اینقدر بهتون خوش میگذره که اصلا با زبان نمیشه خوش گذشت :smiling_imp:
دیگه جایزه اسکار رو شما و آقا آرمین بردین پس بزارید من هم جایزه بگیرم خو :trophy::trophy::trophy:

8 پسندیده

:clap::clap::clap::clap::joy::joy::joy::joy:
سپیده جان @sepide-str :dizzy::dizzy::dizzy::ribbon::ribbon::ribbon:
اِی رقیب جان!! :joy::joy::heart_eyes::heart_eyes::v::v::v::blue_heart::blue_heart::green_heart::green_heart::yellow_heart::yellow_heart::heart:

7 پسندیده

سلام جمال میگم من تازه شروع کردم آیا این نرم افزار تاثیری تو یادگیری تو داشته یانه؟؟؟ ممنون میشم جواب بدی

4 پسندیده

@elahehvelayati سلام الهە خانوم عزیز :hugs::heart::heart_eyes::raised_hand_with_fingers_splayed:
با اجازەتون یه سوال🙋‍♀️

من کیی بە سطح مستعد میرسم🤓

8 پسندیده

سلام به روی ماهت @eli-blithe :dizzy::dizzy::dizzy::ribbon::ribbon::ribbon: خانم
اسم کوچیک رو نمی دونم شرمنده :blue_heart::blue_heart::blue_heart::green_heart::green_heart::green_heart:

من بعد دو ماه فعالیت زیاد :joy::joy::joy::heart_eyes::heart_eyes: تو تالار، به سطح ماهر رسیدم.
راستی رسیدنت به سطح سه زبانشناس، مبارک :clap::clap::clap::clap::clap::gift::gift::gift::cake::cake::cake::chocolate_bar::chocolate_bar::chocolate_bar::tada::tada::tada::confetti_ball::confetti_ball::confetti_ball:

این اجازه چیه دیگه دختر؟! :joy::joy::joy:

6 پسندیده

کوچیک شما الهام هستم :pray::heart::rose::hugs:

من فکر میکردم بە سطح 3 برسی میشی مستعد به 4 برسی میشی ماهر… :dizzy_face::nerd_face:
مرسی که پاسخ دادین :green_heart::blue_heart::purple_heart::heart::sparkles::pray::sweat_smile::kissing_heart:
فعلا کوچولوی تالار هستم فک نکنم زبانشناس بهم درجه ی مستعد بده :hatched_chick::grimacing::slightly_smiling_face:

7 پسندیده

24 posts were merged into an existing topic: محل انتقال گفتگوهای موقت

A post was merged into an existing topic: محل انتقال گفتگوهای موقت

سلام دوستان :heart_eyes::heart_eyes:

5 ماه تعهد :hugs::hugs::hugs:

@R.min

ببین پارتنرتون جا نزده و هنوز داره محکم میره جلو، اما یکسری مشغله ها باعث شد از اون چالش بیام بیرون :blush::blush:

19 پسندیده

احسنت بهت حنا جون :clap:
داری بالا بالاها میری :grin:

هیچ پارتنری جا نزده :pensive: آخه دویست تومن هم ارزش داره که زنجیره رو ادامه بدن :stuck_out_tongue_winking_eye:

9 پسندیده

:joy::joy::joy::joy: یک 500 تایی جا دارم :see_no_evil::see_no_evil:

برای من خیلی باارزشه چون پول یک کتاب عالیه :wink::wink::wink: ما به اینم قانعیم :stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye:

8 پسندیده

ماشالا مشاور جان.
بابا میدونم تو آدم جا زدن نیستی.
به امید روزهای بهتر و موفقیت بیشتر.

8 پسندیده

ایضا برای شما :pray::pray::pray::rose::rose::rose::rose:

3 پسندیده

سلام
تبریک میگم.:clap:
منم منتظر اول ماه هستم😍

چی میشد که میشد یک هزار :sunglasses::sunglasses::sunglasses:

فکر نمی کنم کسی تا به حال به 1000 تا رسیده باشه.
هست؟

5 پسندیده

آقا آرمین به زودی میرسه

5 پسندیده

10 پسندیده

ادامه دادن بحث از چالش : :hourglass_flowing_sand:پیگیری ماهانه زنجیره یادگیری:

سلام .من چن ماهی میشه زبان شناسو نصب کردم اما ب صورت پیوسته نمیتونم بخونم .یا خودمو درگیر خیلی چیزایه دیگه میکردم اما از این بعد قراره ب صورت پیوسته بخونم .امیدوارم ماه دیگه اسکرین میفرستم پیشرفت کرده باشم ‌.

11 پسندیده