چالش : ⏳پیگیری ماهانه زنجیره یادگیری

اینم فاطمه و زنجیره جدیدش :heart_eyes::hugs:

10 پسندیده

نسیم اون چشمه بالا سمت راست چیه ؟ :grin::grin::upside_down_face:

7 پسندیده

برای چی حذفشون میکنید؟
نیاز ندارید به یادگیریشون؟

4 پسندیده

بعضیاشون رو که بلدم سفید می‌کنم. اونایی هم که بلد نیستم میذارم زرد بمونن.

اکثرا اصطلاح بودن بخاطر اینکه بتونم فعالشون کنم بردمشون تو لایتنر.

بعد فهمیدم که اشتباه می‌کردم باید توی درس‌ها مرورشون میکردم. الکی لایتنر رو شلوغ کرده بودم و نمی‌تونستم لغات پر کاربرد رو مرور کنم.

وقتی لایتنر اینقد شلوغ باشه آدم وحشت میکنه دیگه سمتش نمیره.

7 پسندیده

عه لو رفت. مای برادر واچ می :joy:
قابلیت smart stay بهش میگن. یعنی تا زمانی که دارید به صفحه موبایل نگاه می‌کنید، صفحه رو خاموش نمیکنه.
مثلا دیدی گاهی داری کتاب میخونی یهو اسکرین خاموش میشه. این مثلا هوشمند دیگه خاموش نمی شه.

6 پسندیده

من از وقتی زبانشناس رو نصب کردم این قابلیت رو فعال کردم. برا مواقعی که بدون صوت درس‌ها رو میخونم.

6 پسندیده

اره قابلیت خوبه. یادش بخیر روزای اول فکر میکردم این یعنی مشترک گرامی شما زیر نظر مایید :joy:

6 پسندیده

سلام عالی
کاش منم همت شمارو داشتم
خیلی علاقه دارم ولی نمیتونم این زنجیره رو حفظ کنم

4 پسندیده

با سلام

14 پسندیده

عه چه جالب :joy::joy:
من از اینا ندارم :expressionless:

6 پسندیده

بسیار عالی و روحیه بخش برای دوستان .
خدا قوت

5 پسندیده

دوباره شروع کردم.
البته در آپدیت اپ، بیش از ۵۰۰ لغت از من کم شده اما مهم نیست.
اسکرین گذاشتم که متعهد بشم به حفظ زنجیره.

12 پسندیده

سلام اینم زنجیره من

13 پسندیده

منم smart view دارم :rofl: خواستم بگم مثلا من متفاوتم

6 پسندیده

چطور تو چالش شرکت کنم.راهنمایی کنین

4 پسندیده

من هیچوقت ب اون برگه دقت نکرده بودم
:ok_hand::rose: مرسی

6 پسندیده

شما طی یک ماه ، تلاش کنید با برنامه ریزی، مطالعه روزانه داشته باشید تا زنجیره مطالعه روزانه شما قطع نشه.
در پایان ماه، یه اسکرین شات بگیرید و در گروه قرار بدید.
توضیحات کامل در پست اول داده شده است.

موفق باشید پیروز :100:

5 پسندیده

11 پسندیده

سلام دوست گرامی @sara307 :bouquet::blossom::sunflower::hibiscus::rose::tulip:شب بهاریتون پرتلالو :bouquet::blossom::sunflower::hibiscus::rose::rose:همت شما از من خیلی خیلی بیشتر هست شکسته نفسی میکنید :blush::blush::blush::blush::blush:همینطور که می توانید دوستان پرتلاش دیگه رو ببینید که من در مقابلشون اصلا به چشم نمی آییم عزیزم واز آنها انگیزه بگیریند و با اقتدار و پرصلابت شروع کنید و اولین قدم رو محکم برداریند دوست گرانقدر :bouquet::blossom::sunflower::hibiscus::rose::rose::tulip::tulip::rose:پس از امشب شروع کنید منتظر زنجیره ی محکمتون هستم :bouquet::cherry_blossom::sunflower::hibiscus::rose::rose::tulip::rose::hibiscus:

8 پسندیده

سلام دوست گرامی.

شما باید حداقل زنجیره‌ای داشته باشید برای شرکت در این چالش. برای اینکه بتونید زنجیره داشته باشید، زمان مطالعه‌تون رو توی تنظیمات، براساس مدت زمان شنیدارتون تنظیم کنید. باید هر روز اون میزان شنیدار رو داشته باشید که بتونید زنجیره‌ی روزانه‌تون رو پر کنید.

8 پسندیده