چالش : ⏳پیگیری ماهانه زنجیره یادگیری

سلام و درود.
بعد از تموم کردن سطح شش که آخرین سطح زبانشناس هست باز لغات آبی وجود خواهند داشت. تنها تفاوتش اینه که دیگه یادگیری و سفید کردن این لغات سطح شما را در آواتار اپلیکیشن بالا نمیبره.

بله درسته.

11 پسندیده

من تقریبا بیست روزه دارم میخونم. زنجیره ام بعد ده روز یه بار خراب شد خیلی حس بدی بود:unamused::triumph: الان دارم سعی میکنم حفظش کنم.

14 پسندیده

خیلی ممنون جواب دادین :tulip: :tulip:

@pari
@mostafa.76

9 پسندیده

سلام به دوستان زبان شناسی
زنجیره من دیدنی نیست اما میذارم که پیگیر باشم
الهه جون برام جالب بود که من و شما تقریبا همزمان اپ رو‌ نصب کردیم. اگر من یک رو زنجیره ام رو خراب نکرده بودم الان یکی بودیم. هر دو هم سطح ۴ ایم😊
البته از نظر فعال بودن و سطح کلی زبان که اصلا با شما قابل مقایسه نیستم💗

12 پسندیده

عزیزم @fateme871 :dizzy::dizzy::dizzy::ribbon::ribbon::ribbon: شما شکسته نفسی نکن بانو :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::blue_heart::blue_heart::purple_heart::purple_heart::green_heart::green_heart:
اینجا همه داریم با هم رشد می کنیم :v::v::v::gem::gem::gem::gem:

من بیست و دوم آذر پارسال اشتراک اَپ رو خریدم.

5 پسندیده

13 پسندیده

23 پسندیده

دوستانی که چالش زنجیره داشتین این تاپیک رو منور نمی‌کنید؟

@fdoosti
@a.bayani
@Yo_Kambiz

و بقیه‌ی دوستان.

12 پسندیده

مربی @pari :dizzy::dizzy::dizzy::ribbon::ribbon::ribbon: من دیروز زنجیرم رو گذاشتم. مثل اینکه ندیدید. :revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::point_down::point_down::point_down:

5 پسندیده

من در حال خالی کردن لایتنرم هستم. خیلی وقت و انرژی گرفته ازم، خصوصا چشمام. هروقت سبک شد اسکرین میدم.‌

4 پسندیده

12 پسندیده

کتاب های سطح بالا، لغت های فوق العاده و پیشرفته ای داره. اگه تو ضمن خوندن اون کتاب ها، بازم یادشون نگرفتم، در انتها، این لغت ها رو وارد لایتنر می کنم.

من که چشم راستم آب مروارید داره. چپ رو هم بیش از یک ساله که عمل کردم. به سختی دارم زبان می خونم.
بخاطر شش ماهه بدنیا اومدنم، چشمام از بدو تولد، مشکل جدی داره. :revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts:

7 پسندیده

من تازه الان فهمیدم رفتیم تو ماه اردیبهشت :person_facepalming:
زنجیره من، نمی‌دونم چرا زنجیره ام نمیشکنه ؟ :thinking:

13 پسندیده

پری جونم نبینم بی انرژی شده باشی من بیام خالی کنم لایتنر رو؟

6 پسندیده

این چند روز خیلی سرم شلوغ بود، نشد زیاد روش کار کنم و تعداد لغاتم بیش از حد زیاد بود. الان ۸۰۰ تا توی خونه‌ی اول مونده. خونه‌های دیگه تعدادشون کمه دست نمیزنم. سعی می‌کنم مرتب مرورشون کنم.

فدای تو بشم‌ من. عشقی عشق :kissing_heart:

7 پسندیده

خوب پس کم مونده خداقوت :rose::rose::rose:

خدا نکنه
تو قلبم جای داری مهربونم :kissing_heart:
⁦♥️⁩⁦♥️⁩

7 پسندیده

سلام پری خانم
چطور فقط لغات یک سطح خاص رو میخونید؟

5 پسندیده

سلام سلام
برید کنار که اومدم منور کنم :joy:

13 پسندیده

این هم تنور من

13 پسندیده

سلام علی آقا

متاسفانه لایتنر زبانشناس این امکان رو نداره. من دارم لغات رو دونه دونه حذف می‌کنم و در این پروسه فقط لغات خونه‌ی اول رو حذف می‌کنم. اینطوری :point_down:

لغاتی رو که یه دونه برگ دارن، حذف می‌کنم.

8 پسندیده