چالش : ⏳پیگیری ماهانه زنجیره یادگیری

سلام سلام :partying_face::partying_face:

11 پسندیده

سلام بر شما دوستان همراه همیشگی امیدوارم همچنان مستدام و پایدار چون کوه دماوند در تصمیم خود پایدار و استوار ایستاده زبان انگلیسی را روان و سلیس صحبت کرده خوانده و گاهی هم دیکته را فراموش نکنید. شهریور هم تمام شد و وعده همیشگی ما هم برقرار، مخلص شما راستگار

Screenshot_20200922-220815|375x500

19 پسندیده

سلام چالش مهر ماه من

13 پسندیده

سلام.
مهر 99

14 پسندیده

اینم اولین چالشی ک شرکت میکنم .

12 پسندیده

:woozy_face:

10 پسندیده

اینم از زنجیره مننن

14 پسندیده

این هم چالش یادگیری روزانه جدید من

14 پسندیده

زنجیره واقعا عالیه.تایم من یه ربعه ولی کاملا دقیق به پادکست effortlessگوش میدم و لایتنرمم هم چک میکنم

11 پسندیده

ببخشید معنی این آبی های پر رنگ چیه؟

3 پسندیده

سلام
یک ساعت گوش کنین آبی پررنگ میشه ،هرچی میزان شنیداری از یک ساعت کمتر باشه آبیه کمرنگ تر میشه
برای اینکه آبی بشه کف شنیداری 10 دقیقه هست و میزان زنجیره باید روی 10دقیقه تنظیم شده باشه.

6 پسندیده

درود

عالیه خدا قوت

با قدرت ادامه بده شما موفق و با اراده هستی :star_struck:

5 پسندیده

سلام،حداقل شنیداری من ۳۰ دقیقه می باشد،بله بیشتر از یک ساعت ابی پرنگ تر می شود.

6 پسندیده

سلام،من هم بعضی از مواقع لاینتر را چک می کنم به قول اقای Aj
می بایست با گوش دادن های دقیق و زیاد کلمه ملکه ذهنمان شود و روش های قدیمی را کمی کنار بزنیم

7 پسندیده

سلام، منظور از دقیق را من نمی دانم ولی بنده برای گوش دادن اولم بهترین زمانم را حداقل ۱ ساعت به ان اختصاص می دهم، اصلا تا حالا ترجمه فارسی متن ها را نگاه نکردم،و سرک هم به قسمت های مختلف و چالش ها نزدم چون احساس می کنم حواس ادم را پرت می کنند.

5 پسندیده

این هم زنجیره روزانه من حداقل روزی ۳۰ دقیقه و کلا هم یک بخش vipAJرا انتخاب کردم و همان را ادامه می دهم

11 پسندیده

من دیگه روم نمیشه چالش بزارم.:upside_down_face:

4 پسندیده

فکر کنم دفعه اوله که اینجا گزارش میدم :smiley: سلام بر همگی :raised_hand:

16 پسندیده

سلام

هنوز تو قسمت داستان های خیلی ساده هستم

بچه ها شما چقدر طول کشید تا این دوره رو تموم کنید؟

من 11 ماه است که داستان های بچگانه و داستان های خیلی ساده رو میخونم یعنی داستان های بچگانه رو تموم کردم و الات تو داستان های خیلی ساده ام

11 پسندیده

سلام
این دوره اصلی نیست،یکسری کتاب هستند باید مکمل دوره های اصلی خونده میشدند تا جاییکه میدونم
لیست دوره های اصلی:

10 پسندیده