فراخوان برای اضافه کردن ESL Podcast

خوب دیگههههه حله
.
سهم منو بدین برم :sunglasses: :laughing:

1 پسندیده

خب هر چقدر شما دوست دارین :slight_smile:

3 پسندیده

بسیار خوب
فعلا 10 تاشو بدین به من ، هم دستم بیاد هم یه تخمینی زده باشم

2 پسندیده

من فیلمو کامل دیدم ولی دقیق نمیدونم باید چکار کنم :roll_eyes:

2 پسندیده

اوکی. فعلن از 101 تا 110 برا شما. کار سختی نیست یبار انجام بدین دستتون میاد

3 پسندیده

شما بی زحمت این ویدیو جناب کشاورز را میتونید مشاهده کنید. فکر کنم با این ویدیو بهتر متوجه بشین.
معرفی مجموعه های ESL Podcast و All Ears English و فراخوان مشارکت - #101 by YoKambiz
بصورت متن بخواین تاپیک قبلی را مطالعه کنید :point_down:
معرفی مجموعه های ESL Podcast و All Ears English و فراخوان مشارکت

نرم افزار typora برای ویرایش فایل تمپلت:

سایت http://removelinebreaks.net/ برای مرتب کردن و پاراگراف بندی متن
فقط شما متن و عنوان درس رو کپی پست میکنید فقط همین. فایل عکس یا فایل صوتی لازم نیست داخل فولدر قرار بدین اونارو من دارم.

3 پسندیده

خیلی ممنون. خب اگه این باشه که کاری نداره
با روش‌های من‌درآوردی :sweat_smile: خودم می‌تونم انجامش بدم. ولی خب کار باید تقسیم‌بندی بشه که کارهامون تکراری نشه

3 پسندیده

سلام و درود به شما
ممنون از تلاشتون برای ارتقا زبان شناس :tulip:
آقای محمودی گرامی من یک مقدار مشغله دارم ولی ۱۰ درس رو به عهده من بسپارید. سعی میکنم زود تحویل بدم :grin:

4 پسندیده

من در آوردی نه دیگه :flushed::smile:

آره دقیقا این کار انجام میشه. خب شما میتونید 111-120 رو انجام بدین تا روال کار دست شما هم بیاد.
فقط من نمیدونم آقای کشاورز @YoKambiz این جدول ها رو هم چطور ایجاد میکنن واقعا نمیدونم :grimacing:

3 پسندیده

سلام
ممنون از شما خانم دوستی
مرسی که وقت میزارین

خب 121 تا 130 مال شما

3 پسندیده

اوکی. تا کی وقت داره؟

2 پسندیده

هر چه زودتر آماده کنید زودتر در اپلیکیشن زبانشناس قرار خواهد گرفت :slight_smile:
زیاد عجله ایی نیست :hibiscus:

3 پسندیده

مرسی از شما
شما می تونید اپیزود 131-140 رو انجام بدین :hibiscus:

3 پسندیده

ممنون :hibiscus::hibiscus:

3 پسندیده

آقا حسین تو typora دکمه های ctrl+ t رو بزنید. بعد تعداد ستون و سطر رو بهش بدید.

بعد اطلاعات رو از چپ به راست وارد کنید ( چون دیفالت انگلیسی هستش ولی در زبانشناس از راست به چپ نشون میده)

بعد که تموم شد ctrl + / رو بزنید و مقادیری که دارید رو بریزید تو باکس تالار.

5 پسندیده

وضعیت پروژه

جناب آقای / سرکار خانوم اپیزود های محول شده وضعیت
ehn.ehsan 101-110
pari2 111-120
F.doosti 121-130
maryam_9990 131-140

@ehn.ehsan
@pari
@fdoosti
@maryam

8 پسندیده

دوستان کمی درباره پادکست ها توضیح بدین ،مثلا چه مزیتی داره ،فقط بصورت صوتیه یا که نه…و یا مثلا از چه زمانی(سطحی) بایستی شروع به خوندش کرد…

2 پسندیده

مجموعه English as a Second Language Podcast یا به طور خلاصه همان ESL Podcast یکی از بهترین مجموعه های آموزش زبان انگلیسی در سراسر جهان به شمار میرود که به ارائه مکالمات روزمره زبان انگیسی می پردازد. سازنده گان این مجموعه آموزش زبان بر این باورند که سریعترین راه آموزش زبان گوش دادن به صحبت ها و مکالمات و همچنین بحث هایی است که بین افراد انجام می شود. اکثر مردم برای یادگیری زبان انگلیسی از مکالمه ها و همچنین کتاب های بسیار دشوار استفاده می کنند که تنها حدود ۴۰ تا ۵۰ درصد مفهوم آنها را درک می کنند و این به معنای به هدر رفتن نیمی از وقت شماست. اما در ESL Podcast شما به صورت آهسته و مرحله به مرحله میتوانید با لغات و جملات و به طورکلی مکالمات عامیانه و پرکاربردی که در هنگام صحبت کردن به آنها نیاز دارید آشنا می شوید و همچنین در رابطه با معنی و کاربرد هر جمله توضیحاتی داده می شود تا با کاربرد آن در موقعیت های مختلف آشنا شوید. مجموعه آموزشی ESL Podcast بارها در اخبار و روزنامه های و رسانه های بین المللی معرفی شده و مورد تایید منتقدان و اساتید دانشگاه ها قرار گرفته است. علاوه بر این قسمتهای مختلفی در این مجموعه قرار گرفته است که میتوان به یادگیری زبان انگلیسی با کمک داستان های مختلف با گوینده زن و مرد اشاره نمود همچنین آموزش استفاده از زبان انگلیسی در محل کار، چگونگی قبولی در آزمون تافل و … از دیگر بخش های این مجموعه فوق العاده ارزشمند به شمار میرود.

ESL Podcast توسط یک تیم انگلیسی متشکل از اساتید با تجربه و حرفه ای ساخته شده که از جمله این اساتید میتوان به دکتر Tse دارای مدرک Ph.D.i در زبان شناسی و همچنین آموزش زبان انگلیسی در دانشگاه های Southern California, Loyola Marymount, Arizona, California, Los Angele اشاره نمود. همچنین دکتر McQuillan یکی دیگر از اساتید معروف این تیم می باشد که دارای مدرکPh.D.i در زبان شناسی و همچنین آموزش زبان انگلیسی در دانشگاه های California, Fullerton, Arizona. هر دو این اساتید از پژوهشگران ارشد در مرکز مطالعات و توسعه آموزش زبان انگلیسی هستند.

تاپیک را مطالعه و مشاهده بفرمایید داریم روی متن های این پادکست های کار میکنیم تا متن هاشو آماده کنیم برای قرار دادن در زبانشناس

مناسب سطح متوسط میباشد.

3 پسندیده

@hossein_mahmoodi

سلام آقای محمودی. من ۸ درسو کامل انجام دادم. درس ۱۲ و ۱۶ کلا متناش به هم ریخته. اصلا یه چیز دیگه میاره.

اون لیست پایین هم که آقا کامبیز تو فیلم اشاره کرده بهش چیه؟ من اونو ندارم

3 پسندیده

سلام.
ممنون از شما. باشه اون دو تا درسو خودم درستش میکنم. شما همون 8 تا رو آماده کردید بصورت فایل زیپ ارسال بفرمایید. :hibiscus:

کدوم لیست؟ من متوجه نشدم

3 پسندیده