فراخوان برای اضافه کردن ESL Podcast

سلام دوستان عزیز

خیلی خب دوستان برسیم به مجموعه ESL daily

دوستان عزیز. سرگروهی این پروژه رو آقای حسین محمودی عزیز به عهده دارند. شما زحمت میکشید فایل های آماده شده رو به ایشون میفرستید و ایشون برای بنده میفرستن ( چرا که فایلهای صوتی رو ایشون دارند).

هر پروژه رو ما 50 تا در نظر میگیریم. و هر شخص میتونه هر چند تا که تواناییشو داره رو به عهده بگیره.

بخش اول رو آقای محمودی عزیز زحمت کشیدن آماده کردند و ارسال کردند.

دوستان پی دی اف رو از لینک زیر دانلود کنید

https://uploadboy.com/k8vbysplj7oz/3277/SL-Podcast-PDF

و سپس بگید از کجا تا کجا با شما باشه.

ما فقط به متن پادکست کار داریم. یعنی بخش complete transcript

اینم ویدئو مربوطه:

فایل الگویی:

دانلود فایل الگویی

و دوستان لطفاً آقای محمودی رو در این زمینه ساپورت کنید. اگه برای دانش نمیشه از جیب هزینه کرد خوبه که از زمان کمی هزینه کرد. فرض کنید با این پادکست چقدر لغات جدید میتونید یاد بگیرید :rose::rose:

15 پسندیده

سلام آقا کامبیز
من یه عالمه از این پادکستا داشتم. سالها پیش هارد لپ‌تاپم سوخت به فنا رفتن.
پادکست‌های خوبی هستن و ما همه وقت مرده تو روز زیاد داریم

4 پسندیده

سلام کامبیز خان عزیز

اول از همه ممنون بخاطر اینهمه لطفی که دارین و وقتی که میذارین. راستش وقتم خیلی خیلی محدوده، اما بخاطر اینکه به طرز وحشتناکی به زبانشناس و تیم دوست داشتنی ش احساس دین می کنم، دوست دارم هر طور شده توی این پروژه و انشاءالله پروژه های آتی شرکت کنم. عقیده م اینه که همیشه میشه با برنامه ریزی جا برای هر کاری باز کرد. مهم اولویت های آدمهاست … پس حالا دقیق نمی دونم تا چه حد … اما روی کمک من هم حساب کنین
اجازه بدین یه دور پلن پروژه تون رو مرور کنم تا دستم بیاد چکار می کنین، اونوقت شروع می کنم.

باز هم ممنون و سپاسگزارم

3 پسندیده

ممنون آقا کامبیز بابت تهیه این ویدیو
در مورد پی دی اف ها عرض کنم فقط این پارت که گذاشته شده متنهاش قفله. از اون به بعد پی دی اف ها دست نخورده مال خود سایته ESL هست چون برا چند پارت پی دی اف موجود نبود مجبورا از اون سایت گرفتم گفتم که کامل باشه
حالا دوستان پارت های بالاتر از این مد نظرشون باشه پی دی اف هاشو آپلود میکنم. اینی که گذاشتین (101-150) مربوط به پارت 3 هستش. پی دی اف پارت دو(51-100) رو هم اونروز آپلود کردم قفل نیست متنش.
https://uploadboy.com/1xygwxv3c43c/3278/SL_Podcasr

2 پسندیده

منم حتما تا جایی که امتحاناتم اجازه بده کمک میکنم :v:

2 پسندیده

خوب دیگههههه حله
.
سهم منو بدین برم :sunglasses: :laughing:

1 پسندیده

خب هر چقدر شما دوست دارین :slight_smile:

3 پسندیده

بسیار خوب
فعلا 10 تاشو بدین به من ، هم دستم بیاد هم یه تخمینی زده باشم

2 پسندیده

من فیلمو کامل دیدم ولی دقیق نمیدونم باید چکار کنم :roll_eyes:

2 پسندیده

اوکی. فعلن از 101 تا 110 برا شما. کار سختی نیست یبار انجام بدین دستتون میاد

3 پسندیده

شما بی زحمت این ویدیو جناب کشاورز را میتونید مشاهده کنید. فکر کنم با این ویدیو بهتر متوجه بشین.
معرفی مجموعه های ESL Podcast و All Ears English و فراخوان مشارکت - #101 by YoKambiz
بصورت متن بخواین تاپیک قبلی را مطالعه کنید :point_down:
معرفی مجموعه های ESL Podcast و All Ears English و فراخوان مشارکت

نرم افزار typora برای ویرایش فایل تمپلت:

سایت http://removelinebreaks.net/ برای مرتب کردن و پاراگراف بندی متن
فقط شما متن و عنوان درس رو کپی پست میکنید فقط همین. فایل عکس یا فایل صوتی لازم نیست داخل فولدر قرار بدین اونارو من دارم.

3 پسندیده

خیلی ممنون. خب اگه این باشه که کاری نداره
با روش‌های من‌درآوردی :sweat_smile: خودم می‌تونم انجامش بدم. ولی خب کار باید تقسیم‌بندی بشه که کارهامون تکراری نشه

3 پسندیده

سلام و درود به شما
ممنون از تلاشتون برای ارتقا زبان شناس :tulip:
آقای محمودی گرامی من یک مقدار مشغله دارم ولی ۱۰ درس رو به عهده من بسپارید. سعی میکنم زود تحویل بدم :grin:

4 پسندیده

من در آوردی نه دیگه :flushed::smile:

آره دقیقا این کار انجام میشه. خب شما میتونید 111-120 رو انجام بدین تا روال کار دست شما هم بیاد.
فقط من نمیدونم آقای کشاورز @YoKambiz این جدول ها رو هم چطور ایجاد میکنن واقعا نمیدونم :grimacing:

3 پسندیده

سلام
ممنون از شما خانم دوستی
مرسی که وقت میزارین

خب 121 تا 130 مال شما

3 پسندیده

اوکی. تا کی وقت داره؟

2 پسندیده

هر چه زودتر آماده کنید زودتر در اپلیکیشن زبانشناس قرار خواهد گرفت :slight_smile:
زیاد عجله ایی نیست :hibiscus:

3 پسندیده

مرسی از شما
شما می تونید اپیزود 131-140 رو انجام بدین :hibiscus:

3 پسندیده

ممنون :hibiscus::hibiscus:

3 پسندیده

آقا حسین تو typora دکمه های ctrl+ t رو بزنید. بعد تعداد ستون و سطر رو بهش بدید.

بعد اطلاعات رو از چپ به راست وارد کنید ( چون دیفالت انگلیسی هستش ولی در زبانشناس از راست به چپ نشون میده)

بعد که تموم شد ctrl + / رو بزنید و مقادیری که دارید رو بریزید تو باکس تالار.

5 پسندیده