مجموعه ESL در اپلیکیشن زبانشناس قرار گرفت

سلام خدمت دوستان.

همونطور که میدونید در تاپیک زیر دوستان زیادی در تلاش بودن که مجموعه ESL رو برای شما دوستان حاضر کنن و در اپ قرار بدن.

که جا داره از همه دوستان گرامی بخصوص آقای @hossein_mahmoodi بابت تلاششون تشکر کنیم.

در حال حاضر 5 بخش از این مجموعه در اپ قرار گرفته که هر بخش شامل 50 اپیزود میشه که در مجموع میشه 250 قسمت.

نکته: سری قبلی بدون توضیحات بخشیش اضافه شده بود. اونا هم هستند ولی به آخر مجموعه رفتن و با عنوان “بدون توضیحات” می تونید پیداشون کنید.

دوستان عزیز در نظر داشته باشید که حتماً یک دور همه فایلارو حذف کنید و دوباره دانلود کنید که مجموعه رو بدون مشکل در دسترس داشته باشید.

اگر هم مشکلی بود بگید که مدیران زحمتکش زبانشناس بررسی کنن و براتون برطرفش کنن.

26 پسندیده

از شما هم ممنونم آقا کامبیز بابت قراردادن این مجموعه در اپلیکیشن :hibiscus:
فکر کنم 6 بخش کامل اضافه شده که در مجموعه 300 اپیزود هست

مشکل خاصی من ندیدم فقط بعضی اپیزودها با وجود قرار دادن عکس, بدون عکس تو اپلیکیشن نشون داده میشه. مثلا 12 اپیزود افراد گمشده :thinking:

3 پسندیده

خیلی ممنون از زحماتتون

میشه بپرسم فرق پادکست های aee و esl چی هست؟؟
کدومشون موثرتر هست ؟؟

1 پسندیده

سپاس از زحماتتون.

پیشنهادی هم داشتم، اگر امکانش هست قسمتی به زبان شناس اضافه کنید برای تحلیل قسمتی از فیلم ها و سریال های هالیوودی از نظر لغات و لهجه و …

میشه یک تیم تشکیل داد برای این کار ، من فیلم و سریال زیاد دیدم و می شناسم.

1 پسندیده

بسیار بسیار عالی.
از صمیم قلب، از تمام کسانی که برای ساخت مجموعه ESL زحمت کشیدن، سپاسگذاری مینمایم. اجرتون با خدا.
:rose::rose::rose::rose::heart_decoration::heart_decoration::heart_decoration::heart_decoration:

1 پسندیده

ممنون بابت زحماتی که میکشید برای ارتقا نرم افزار
(هه ر بژی هه والان)

1 پسندیده

عکسها به اشتباه با فرمت PNG تو پوشه قرار گرفته بود که تو قسمت ادیت با فرمت jpeg جایگزین کردم

1 پسندیده

با اکستنشن jpg قرار بدین.

1 پسندیده

بستگی به خودتون داره که کدوم میتونه موثر باشه براتون
بنظرم اگه تو استفاده از انگلیسی تو موقعیت های مختلف و متنوع مشکل دارین ESL میتونه براتون مفید باشه.
ESL کلا هرچی لغت, اصطلاح, عبارات تو مکالمه مربوطه(پادکست) استفاده میشه اونارو آموزش میده.
AEE بیشتر مکالمه ی محاوره ایی هست. به نوعی انگلیسی واقعی محسوب میشه.مثلا میبینی از جملات ناقص زیاد استفاده میکنن. یا از وسط جمله و موضوع میپره به یه جمله و موضوع دیگه. به حد ESL توضیحات واژگان, اصطلاحات, عبارات توش نیست. ولی در کل موضوعات جالبی داره.

3 پسندیده

خیلی ممنون

هردوتاش رو گوش دادم ولی esl خیلی اروم صحبت میکنن .
اصلا آدم حوصلش سر میره😕

1 پسندیده

تا الان متوجه کپی رایت مرجع آموزشیا نشده بودم :rofl:

من تا حالا فایل های صوتی esl رو که از خود سایت اصلی گرفته بودم گوش می کردم

یعنی واقعا روی همه ی فایلها همچین کاری کردن ؟؟؟!!!

خود دکتر جف مکولین اگه بشنوه، احتمالا کلیه منافع حاصله رو تقدیمشون میکنه و ازشون بخاطر نقض کپی رایت عذرخواهی میکنه

پادکست شماره 2 ، دقیقه 5:57 :rofl: :rofl:

4 پسندیده

عه چه کپی رایتی؟
مگه نمایندگی باز کردن :thinking:

نمیدونم واقعا :thinking:

من از تورنت گرفته بودم بخاطر نبود متن پی دی اف واسه چند ده قسمت مجبورا شدم از سایت ایرانی دانلود کنم احتمال میدم فایل صوتی برا اونا اشتباهی ریپلیس شده!
اوکی میشه فایلو جایگزین کرد.
لطفا باز هم اگه موردکپی رایت دیدین بگین.
ولی اصلا به اصطلاح کپی رایت کردن کارهای خارجیا تو ایران اتفاقیه که اینجا میفته.
بعدش میگیم چرا فلان شرکت فلان سایت آی پی ایرانو مسدود میکنه!

4 پسندیده

احتمالن جف مکولین از نسخه ایرانی شده اش خوشش بیاد LOL
بزا یه جکی بهت بگم برادر. از زمانی که مرحو استیو جایز اولین گوشی آیفون رو معرفی کرد نمایندگی های مختلفی از طرف اپل در سرتاسر ایران برای فروش آیفون و محصولات اپل شروع بکار کرد. ولی این نمایندگی ها همشون کشک بودن و اگه کسی ندونه که واقعا اپل تو ایران نمایندگی نداره یعنی نمیدونه :crazy_face::joy:
خیلیا تو ایران به سبک وسلیقه خودشون نمایندگی باز میکنن نمایندگی میزنن کارو میدزدن و روش برچسب حق کپی رایت محفوظ است میزنن و جالبتر اینکه صوت یا همون برچسب پیگرد قانونی هم روی همون کار دزدی استفاده میکنند.

4 پسندیده

:rofl::joy:

من قبلا از خود سایت eslpod دانلود می‌کردم خوب بود. این مشکلاتم نداشت

3 پسندیده

حالا کاری نداریم، اونم یه مجموعه ایه که به آموزش زبان و بخصوص فراهم کردن منابع ، خدمت زیادی کرده، اما خوب بعضی کاراشون دیگه خیلی خز شده

حالا اگه مثلا اسکریپت ها رو ترجمه کرده بودن و رو ترجمه همچین حرکتی میزدن، باز یه چیزی، ولی رو وویس اصلی … :rofl: خیلی فان بود

3 پسندیده

با سلام جناب کامبیز
یک سوال داشتم اونم اینکه سرعت گوینده در پادکست های esl درس های اول طبیعیه که اروم میخونه و به مرور در درس های پیش روسرعت خوندن رو بالا میبره یا نه فقط واسه من اینطوریه البته گذاشتم رو 1.2x یکم بهتر شد فقط خواستم سرعت اورجینال این دوره رو بدونم که دستکاری نشده است

با تشکر

1 پسندیده

سلام شب بخیر

اینو باید از دوستانی که این دوره رو مطالعه میکنن بپرسید

@hossein_mahmoodi

1 پسندیده

نه سرعت تغییر نمیکنه.ترتیب خاصی هم نداره. تو همه ی اپیزودها (1305) اپیزود سرعت گوینده یکسانه. یه قسمت مکالمه ی درسه که سرعت آرومه. بعدش قسمت توضیحات واژگان, اصطلاحات و…که بازهم دکتر جف این قسمت رو آروم میخونه. وآخرش قسمت مکالمه رو بصورت نرمال با سرعت معمولی نیتیو زبان میگه.
شما میتونید کلا پادکست رو با سرعت بیشتر مثل 1.3 و… گوش دهید.

1 پسندیده

بله درسته اخر درس های این مجموعه گوش نداده بودم اخراش با سرعت نیتیو میخونه که خوبه ولی دو خط اخر رو واقعا سریع میخونه

2 پسندیده

این بخش از هر بخشی به من بیشتر کمک کرد
خیلی عالیه
ممنون از زحماتتون :heart::kissing_closed_eyes:

3 پسندیده