فراخوان برای اضافه کردن ESL Podcast

وضعیت پروژه

جناب آقای / سرکار خانوم اپیزود های محول شده وضعیت
ehn.ehsan 101-110
pari2 111-120
F.doosti 121-130
maryam_9990 131-140

@ehn.ehsan
@pari
@fdoosti
@maryam

8 پسندیده

دوستان کمی درباره پادکست ها توضیح بدین ،مثلا چه مزیتی داره ،فقط بصورت صوتیه یا که نه…و یا مثلا از چه زمانی(سطحی) بایستی شروع به خوندش کرد…

2 پسندیده

مجموعه English as a Second Language Podcast یا به طور خلاصه همان ESL Podcast یکی از بهترین مجموعه های آموزش زبان انگلیسی در سراسر جهان به شمار میرود که به ارائه مکالمات روزمره زبان انگیسی می پردازد. سازنده گان این مجموعه آموزش زبان بر این باورند که سریعترین راه آموزش زبان گوش دادن به صحبت ها و مکالمات و همچنین بحث هایی است که بین افراد انجام می شود. اکثر مردم برای یادگیری زبان انگلیسی از مکالمه ها و همچنین کتاب های بسیار دشوار استفاده می کنند که تنها حدود ۴۰ تا ۵۰ درصد مفهوم آنها را درک می کنند و این به معنای به هدر رفتن نیمی از وقت شماست. اما در ESL Podcast شما به صورت آهسته و مرحله به مرحله میتوانید با لغات و جملات و به طورکلی مکالمات عامیانه و پرکاربردی که در هنگام صحبت کردن به آنها نیاز دارید آشنا می شوید و همچنین در رابطه با معنی و کاربرد هر جمله توضیحاتی داده می شود تا با کاربرد آن در موقعیت های مختلف آشنا شوید. مجموعه آموزشی ESL Podcast بارها در اخبار و روزنامه های و رسانه های بین المللی معرفی شده و مورد تایید منتقدان و اساتید دانشگاه ها قرار گرفته است. علاوه بر این قسمتهای مختلفی در این مجموعه قرار گرفته است که میتوان به یادگیری زبان انگلیسی با کمک داستان های مختلف با گوینده زن و مرد اشاره نمود همچنین آموزش استفاده از زبان انگلیسی در محل کار، چگونگی قبولی در آزمون تافل و … از دیگر بخش های این مجموعه فوق العاده ارزشمند به شمار میرود.

ESL Podcast توسط یک تیم انگلیسی متشکل از اساتید با تجربه و حرفه ای ساخته شده که از جمله این اساتید میتوان به دکتر Tse دارای مدرک Ph.D.i در زبان شناسی و همچنین آموزش زبان انگلیسی در دانشگاه های Southern California, Loyola Marymount, Arizona, California, Los Angele اشاره نمود. همچنین دکتر McQuillan یکی دیگر از اساتید معروف این تیم می باشد که دارای مدرکPh.D.i در زبان شناسی و همچنین آموزش زبان انگلیسی در دانشگاه های California, Fullerton, Arizona. هر دو این اساتید از پژوهشگران ارشد در مرکز مطالعات و توسعه آموزش زبان انگلیسی هستند.

تاپیک را مطالعه و مشاهده بفرمایید داریم روی متن های این پادکست های کار میکنیم تا متن هاشو آماده کنیم برای قرار دادن در زبانشناس

مناسب سطح متوسط میباشد.

3 پسندیده

@hossein_mahmoodi

سلام آقای محمودی. من ۸ درسو کامل انجام دادم. درس ۱۲ و ۱۶ کلا متناش به هم ریخته. اصلا یه چیز دیگه میاره.

اون لیست پایین هم که آقا کامبیز تو فیلم اشاره کرده بهش چیه؟ من اونو ندارم

3 پسندیده

سلام.
ممنون از شما. باشه اون دو تا درسو خودم درستش میکنم. شما همون 8 تا رو آماده کردید بصورت فایل زیپ ارسال بفرمایید. :hibiscus:

کدوم لیست؟ من متوجه نشدم

3 پسندیده

سلام و خداقوت به تمام اعضای پرتلاش زبانشناس.باگوشی میشه اینکارروانجام داد؟؟

1 پسندیده

فکر کنم کار زحمتی باشه.
با لپ تاپ راحته

2 پسندیده

1 پسندیده

خب تو فایل تمپلت که آقای کشاورز برای دانلود گذاشتن داخل پوشه هست.

ترتیب قرار گیری درس ها در این لیست مشخص میشه. برای مثال شما از 111-120 قرار میدین به ترتیب. 111-112-113 والی آخر
اون دوتا رو که فرمودین متنهاش در هم میشه جاشو خالی بذارین خودم درستش میکنم.

3 پسندیده

تمپلتی که من دانلود کردم فقط یه دونه بود. اون لیست آخرم نداشت

1 پسندیده

چرا این فایلو دانلود کرده باشین داخلش هستش

2 پسندیده

من یه فایلی دانلود کردم با اسم template

مرتب میکنم دوباره فایلو براتون میفرستم

1 پسندیده

واقعا ببخشید که من از این موارد چیزی سر در نمیارم و نمیتونم کمک کنم

1 پسندیده

وضعیت پروژه

ehn.ehsan 101-110
pari2 111-120 :white_check_mark:
F.doosti 121-130
maryam_9990 131-140
5 پسندیده

زنده باد آقای محمودی مدیر پروژه و دوستان گل که دارن کمک میکنن.

آقا حسین از 140 تا 150 هم بده من :grin:

4 پسندیده

ممنون :hibiscus:

Of course as deep as possible :smile::blush:
باشه 141-150 برا شما :slight_smile:
آقا این پارت یکی کی قراره به اپ اضافه بشه :thinking:
پارت دو رو هم آماده کرده ام اینم پارت سه هست که دوستان زحمتشو میکشن

1 پسندیده

وضعیت پروژه

ehn.ehsan 101-110
pari2 111-120 :white_check_mark:
F.doosti 121-130
maryam_9990 131-140
kambiz_mbi 141-450
2 پسندیده

من میفرستم.

بی زحمت همه تموم شد برام بفرستید که من هر سه رو همزمان آپ کنم.

چون دارم روی دوره realenglish کار میکنم یکم صوت هاشو ادیت کنم خیلی رو اعصابه اون تیکه آخرش.

تموم شد همه اینارو با هم میفرستم که بعد یه روز بعد تایید آقای ناصری بیاد رو اپ

3 پسندیده

سلام اقای محمودی بزرگوار و تشکر بابت قبول زحمت این پروژه مفید :rose::rose:
من یسری فایل قبلا خریداری کرده بودم که دیدم در بین انها همین مجموعه از پادکستا به همراه فایل پی دی اف و صوت اونها موجوده.
image

چون دیدم ایپزودهای انتخابی این مجموعه تا 150بود که دوستان متقبل شدن.
اما برای پروژه های بعدی اگر نیاز به کمک داشتین بفرمایید .:rose:

2 پسندیده

سلام نسیم خانم گرامی
ممنونم از شما
انشاللاه در پروژه های بعدی :hibiscus:

2 پسندیده