ارزیابی کتاب انسان خردمند - تاریخ مختصر بشر

ارزیابی کتاب انسان خردمند - تاریخ مختصر بشر
none 5.0 10

این تاپیک برای دریافت ارزیابی شما از کتاب « انسان خردمند - تاریخ مختصر بشر » نرم افزار «زیبوک» است.
توضیح مختصری از این دوره:
Sapiens - A Brief History of Humankind is a book by Yuval Noah Harari first published in Hebrew in Israel in 2011, and in English in 2014. The book surveys the history of humankind from the evolution of archaic human species in the Stone Age up to the twenty-first century, focusing on Homo sapiens.
سطح: 6

7 پسندیده

درستش “سَیپیَنز” هست. انسان امروزی منظورشه. به جای اسم انگلیسیش بهتره “انسان مدرن” ترجمه بشه.

کتاب خوبیه برا کسایی که میخوان مهارت نوشتنشون رو تقویت کنن توصیه‌ش می‌کنم.

همچنین پیشنهادش میکنم به کسایی که لهجه‌ی بریتیش دوست دارند.

9 پسندیده

This was the toughest book that I ever read. it contains a lot of academic and useful vocab wich can improve your English. the book tells us the cause and effects of historical events such as agricultural revolution, industrial revolution, religion, money, empires and so on in a new viewpoint. in short, I highly recommend reading this book especially if you want to improve your academic English.

8 پسندیده

کتابی فوق العاده جالب که در تاریخ مورد جهان هست

4 پسندیده

اسم کتاب انسان خردمند کاملا مناسبه چون من دنبال همین کتاب بودم ولی اگر عنوان دیگه ای غیر از عنوان فارسیش داشت پیدا نمیکردمش :ok_hand::ok_hand:

4 پسندیده

به نظرم کتاب جذابی هست و به همه خوندنش رو توصیه میکنم

1 پسندیده

بسیار جذاب لطفا بقیه ی کتاب های این نویسنده رو بزارید

ترجمه ندارد چرا … … … … …

قلمش جذابی دارند اقای حراری اما به جهت نگرش علمی بعضا انتقاداتی به ان وارد هست. از متخصصان نقد های جدی به کارش وارد هست اما قلم جذابی دارد.

تعداد زیادی از دوره‌های بخش زبانشناس ترجمه دارن و باقی دوره‌های این بخش هم به ترتیب ترجمه میشن. اما برای یکسری از دوره‌ها مثل کتاب‌ها و رمان‌ها امکان ترجمه وجود نداره، چرا که یا باید از انتشاراتی که این کتاب‌ها رو ترجمه کردن حق استفاده از ترجمه گرفته بشه که مراحل پیچیده‌ای داره و یا باید مترجمان زبانشناس کتاب‌ها رو ترجمه کنن که بسیار طولانی میشه این پروسه و در کل دوره‌های بخش زیبوک و زوم برای سطوح متوسط و پیشرفته تدارک دیده شده که این سطوح برای تقویت و یادگیری مهارت زبانی نیاز به اتکا به ترجمه ندارن.

خواهش میکنم ترجمه‌اش رو بذارید:pleading_face::pray::pray::pray:

سطح این کتاب برای پیشرفته ست و نیازی به ترجمه نیست.
برای کتاب های سطح پایین در بخش زبانشناس ترجمه میشه دوست خوبم

یکی از بهترین کتابهایی که تا به حال خوندم

عالی

کتاب خیلی خوبی هست من هم نسخه فیزیکیش را گرفتم یکبار اول میخونم بعد یکبار هم اینجا گوش میدم و کلمات و عباراتی که مهم هست را لایتنر میکنم .

1 پسندیده

کتاب بی‌نظیری. ممنون زبانشناس

از نظر فلسفی و تاریخی جای تحسین و البته انتقاد بسیار است. اما از نظر یادگیری زبان بسیار عالی است.
واقعا جملات ساده و زیبا و گاها کنایه آمیز نوشته شده است. در عین روانی و سادگی متن، حجم زیادی کلمات تاریخی، جغرافیایی و فلسفی دارد و کمتر کتابی برای من بیش از ۲۰ درصد کلمات جدید داشته است. و یادگیری این همه واژه تخصصی در حوزه علوم انسانی با این جملات زیبا واقعا شیرین است.
الان بسیاری از کتب صوتی تخصصی علوم انسانی در سایت آمازون وجود دارد. و امیدوارم روزی زبان شناس کتب تخصصی تر را هم در نرم افزار خود قرار دهد.

2 پسندیده

perfect

1 پسندیده

این کتاب خارق العاده هست