کشف دروه پادکستEsl

سلام به دوستای خوبم. یه چیزی کشف کردم که موضوعاتش خیلی برام جالب بود!! :scream: کسی هست پادکستEsl رو کار کرده باشه? الان پیداش کردم و یه نگاه اجمالی داشتم و یه درس معرفی رو هم گوش کردم برام جالب بود! از مربی های عزیز و یا دوستانی که کار کردند میخوام راهنماییم کنید که آیا منی که انگلیسی قدرت دارم کار میکنم و در کنارش تلفظ دارم کار میکنم این دوره رو هم میتونم همزمان کار کنم? خیلی برام ساده و پیش پا افتاده است ولی خیلی کاربردیه! من وقتی میخوام با کسی سر صحبت باز کنم نمیدونم چی بگم! احساس میکنم اینو تمرین کنم نطقم باز میشه :grinning_face_with_smiling_eyes: لطفا راهنماییم کنید :tulip:

3 پسندیده

پادکست esl توی زبانشناس هم موجود هست(البته ن همش)

من یه نگاه بهش کردم خیلی ساده هست تا حدی که تقریبا حوصلم داشت سر میرفت…

مثلا کدوم سکشن هاش رو گوش دادین که براتون جالب بوده؟؟

1 پسندیده

سلام زهره خانوم اگه فرصت کافی دارید و میتونید رو منابعتون تمرکز کافی داشته باشید به نظرم مشکلی نداره. میتونید مطالعه فرمایید و لغات جدید یاد بگیرید.

فقط تمرکز رو فراموش نکنید.

2 پسندیده

سلام. ممنونم که نظر دادید. گفتم که خیلی ساده است ولی من همین ساده ها رو گاهی بخوام بگم یادم میره چون تمرین ندارم! همه موضوعاتش خوب بوده مخصوصا راجع به فروشگاه جواهرات، ارتباط با مشتری، فروش محصولات و خرید در فروشگاهها و و و… چون به شغلم مرتبط هستش

1 پسندیده

سلام آقا کامبیز. ممنونم از راهنماییتون :tulip: من تمرکزم روی درسهای پاور انگلیشه و میخوام اینارو در کنارش کار کنم. توی زیبوک هم کتاب میخونم برای رایتینگ! بازم سپاسگزارم :blush: عجیب درگیر زبانشناس شدم و احساس میکنم این اپلیکیشن یه گنجیه که پنهانه و فقط باید مثه وانیلا زحمت بکشیم با بیل و کلنگ چیک و چیک کنیم تا به هدف برسیم :grinning_face_with_smiling_eyes::grinning_face_with_smiling_eyes::grinning_face_with_smiling_eyes::grinning_face_with_smiling_eyes:خدا کنه مثه اون شاهنامه ما هم آخرش خوش باشه و خسته و در راه مانده نشیم :blush:

3 پسندیده

خیلی خوبه.
مثلا تو همین زبانشناس بعضی دوره ها یا منابع را مشاهده میکنید که در صد خیلی زیادی از لغات براتون سفیده ولی وقتی گوش میدین میبینید که از افعال عبارتی زیادی استفاده شده که شما اونها رو نمی دونید یا اسلنگ ها.
خوبی ESL پادکست همینه که اینارو یاد میده.
در کنار اینا هم اگه تمرین مکالمه داشته باشین چیزایی که یاد میگیرین براحتی میتونین استفاده کنین.
البته خودم هم روزانه 10-20 ساعت مثلا تمرین مکالمه انگلیسی دارم :smile:

سلام آقای محمودی:blush:آفرین به شما:clap::clap::clap::clap:شغلتون ایجاب میکنه حدود 20 ساعت یا آموزشی و تمرینی هستش?!!! در هر صورت عالیه:+1:امیدوارم منم همینجوری غرق زبان و زبانشناس و دوستان زبانی بشم:blush:تبریک میگم اول به خودم که دوستانی مثه شما دارم که برام انگیزه ایجاد میکنید! هرچند که من اصلا آدم رقابتی در هیچ زمینه ای نیستم متاسفانه! به این دلیل که توی علم رقابت خیلی خوبه!
بعدش به شما تبریک میگم به خاطر پشتکارتون🌷

سلام به شما.
نه شوخی کردم. منظورم این بود که فعلا به دلایلی هیچ تمرین مکالمه انگلیسی ندارم. ولی حتمن سعی خواهم کرد مکالمه رو تو برنامه ام بگنجانم.

مرسی از شما. بهرحال دوستان زبانشناسی همشون گلن. یکی از یکی با انگیزه تر و با انرژی تر :+1:

شاید منم زیاد اهل رقابت نباشم ولی بنظرم رقابت از نوع سالمش حتمن مفیده! رقابت باعث پیشرفت و به چالش کشیده شدن میشه. چیزی که تو داخل ما به خوبی شاهد آن نیستیم همیشه رقابت بوده.نبود رقابت در خیلی عرصه ها و انحصار طلبی. باعث خیلی پسرفت ها شده برامون.
در ضمن فرمودین رقابت تو علم خیلی خوبه. خب بنظرم رقابت نه فقط تو علم تو خیلی عرصه ها خوبه. هنر, فلسفه, فرهنگ خیلی چیزای دیگه. باعث بوجود آمدن وتولید تفکر جدید و ایده های ناب خواهد شد :+1:

1 پسندیده

درود بر شما.
مجموعه ESL یکی از بهترین مجموعه ها برای کارهای روزمره و اصطلاحات مربوط به اون هست.
تاپیکهای کاربردی داره و کلمات و اصطلاحات رایج انگلیسی.
اگر علاقه دارید واقعا مکالمه خوبی داشته باشید و راحت سر صحبت رو باز کنید پیشنهاد میدم حتما سریال friends رو با زیر نویس انگلیسی ببینید و تقلید کنید.
من از مجموعه ESL و سریال friends برای مکالمه استفاده کردم،کاربردیه.

1 پسندیده

:blush::blush::blush: آقای محمودی امیدوارم به تمرین مکالمه ادامه بدید و همیشه موفق باشید و دیگه منو توی رقابت کاذب نندازید:grinning_face_with_smiling_eyes::grinning_face_with_smiling_eyes::grinning_face_with_smiling_eyes: من فکر کردم واقعا 10 ساعت تمرین می کنید:blush:بله رقابت همراه با رفاقت که خوشبختانه در زبانشناس هست عالیه:blush:

سلام آقای طاهری. ممنونم از راهنماییتون😊 چند سال پیش چند سیزن از فرندز کار کردم ولی چون انگیزه نداشتم رها کردم. از اینکه تجربه پادکست Esl رو داشتید و راهنماییم کردید سپاسگزارم.

1 پسندیده

سلام چقدر خوب این تاپیکو زدید باعث شدید منم برم دوره پادکست رو بخونم :wink:
چقدر شماها گلید :tulip::tulip:
چقدر عالیه اینجا چه فضای خوبی داره کاشکی زودتر پیداتون میکردم :blush::blush::star_struck::star_struck::star_struck:

سلام. خواهش میکنم متین جون. توی این روزگار خشن و بی رحم هنوز جاهایی هست که میشه پناه گرفت و کسانی هستند که بی منت مهرورزی میکنند و عشق می ورزند به همنوعانشون. جا داره از حسین آقای ناصری عزیز، بنیانگزار این اپلیکیشن صمیمانه قدردانی کنیم و همچنین آقا کامبیز عزیز که با همدلی و پشتکارش به این اپلیکیشن گرما بخشید:blush::clap::clap::clap::clap::clap::clap::tulip::tulip::tulip::tulip::tulip:

1 پسندیده