نظرسنجی برای کتاب پیشنهادی دی‌ماه ۱۳۹۷

Well done :clap::clap:

2 پسندیده

فدا مدا

عه، کامی؟ @YoKambiz

نفرما ناموسا، شما بزرگواری

البته یه تاپیک دیگه میزنم، اونجا فعالیت کنید

2 پسندیده

راستی دوستان گزینه های کتاب های ساده تر رو هم بگید که نظرسنجیشو برگزار کنیم

2 پسندیده

ظاهراً متنی که کپی شده از کتاب مناسب نبوده. باید از کتاب دیگه ای استفاده بشه.

به زودی جایگزین میشه

3 پسندیده

سلام به دوستان کتابخون و پرتلاشم مخصوصا آقا کامبیز عزیز

وقتی تعریف این کتاب رو از یکی دوتا از دوستان کتابخون و مطلعم شنیدم بسیار برام موضوع جذابی بود. منتظر بودم کتابی بخونم که خیلی درست و حرفه ای و منطقی راجع به قدرت و بازیهاش صحبت کرده باشه.
یه چیزی شبیه تعریفی که فرانک آندروود توی سریال House of Cards از قدرت ارائه میده.

اما واقعا متن و نثر کتاب توی ذوقم زد. همونطور که توی نظرم هم گفتم کتاب پر از نکات متناقضه و خیلی جاها پیروی از کتاب الزاما منجر به این میشه که یک قانون دیگر کتاب رو اجرا نکنی.
نکته دیگه اینکه واقعا بعضی جاها برداشتهای نویسنده از اتفاقات تاریخی خیلی سطحی و مبتذل و کودکانه به نظر میرسه.

من منتظر خوندن یک کتاب صددرصد اخلاقی نبودم اما به عنوان یه مخاطب کتابخون حداقل علاقه داشتم نویسنده با حرفای سطحی داستان های بی ربط رو به هم نبافه تا منظور خودش رو دربیاره.

به نظرم هرنویسنده ای ممکنه کار خوب و کار بد داشته باشه, من نگفتم نویسنده افتضاحه اما به نظرم این کتاب بدترین کتابیه که خیلی جدی نشستم و خوندمش.
در مورد کاراکتر نویسنده و اینکه درکل پره یا چی قضاوتی نمیکنم.

حالا امیدوارم تو همین روزا یه فرصت پیش بیاد که مفصل با ذکر مثال نظرم مبنی بر ضعیف بودن کتاب رو روشن تر بگم.

خلاصه اینکه این کتاب یه ایده خوب داشته اما ضعیف و سطحی اجرا شده.

در مورد نظر عموم مردم توی سایت هایی مثل گودریدز هم باید بگم درمورد کتاب هم نظر عموم مردم مثل جاهای دیگه ی هنره و قابل اتکا نیست. برای نمونه نگاه بکنید به کامنتای مردم در مورد شاهکاری مثل صد سال تنهایی. سلیقه مخاطب عام هنر واقعا ضعیف شده. دوران دورانیه که خواننده هایی مثل مایلی سایروس و جاستین بیبر و فیلم هایی مثل اونجرز و کتاب هایی مثل beautiful disaster و twilight بالاترین توجه و تحسین عموم مردم رو به خودشون جلب میکنن و سلیقه هنری عموم جامعه با دهه های گذشته قابل مقایسه نیست.

نهایتا امیدوارم دوستانی که کتاب رو میخونند بهره خودشون رو ببرند.

ارادتمند
هادی

5 پسندیده