نظرسنجی برای کتاب پیشنهادی دی‌ماه ۱۳۹۷

سلام دوستان
این هم نظر سنجی دی ماه
هر فرد میتونه به 3 تا کتاب رای بده

برای دیدن معرفی کتاب ها روی اسم هر کتاب کلیک کنید.

مرسی از مشارکتتون :heart:

کتاب های اصلی

این نظرسنجی تا فردا شب پا برجاست

یلداتون مبارک :watermelon:

و ممنون از رفقای خودم که کمک کردن تاپیک معرفی این کتاب ها به موقع منتشر بشه :pray: :rose:

@reza97
@mostafa.76
@YoKambiz

17 پسندیده

سلام
خداقوت به اقا فرزاد گل
من اومدم به اثر مرکب رای بدم اما رای ثبت نشد گفتم اعلام کنم :blush::blush:

3 پسندیده

چه اروری میده؟ …

2 پسندیده

سلام استاد ناصری بزرگوار
ممنونم مثل همیشه حواستون به همه چی هست :tulip::tulip::tulip: میدونید آقای ناصری عزیز من تالار برام باز نمیشد مجبور شدم از شبیه ساز بیام تو تالار بعد میزدم روی گزینه اثر مرکب میرفت تو تاپیکی که آقا فرزاد زحمت کشیدن توضیحات در مورد کتاب رو داده بودن، ارور نمیداد فقط با کلیک رو اون میرفتم تو تاپیک ویژه اثر مرکب
الان فیلتر شکن رو بستم سایت برام باز شد و دیگه از شبیه ساز نیومدم و رای ام ثبت شد :tulip::tulip::tulip::tulip:

1 پسندیده

سلام
ممنون حنا خانوم عزیز :rose:
امیدوارم این زمستون فصل خوبی برای کتابخون ها باشه

2 پسندیده

ایشالله
منم به خاطر اثر مرکب هم شده دوس دارم باز به کتابخونی برگردم، یکم سرم رو هم خلوت کردن امیدوارم با برنامه ریزی بتونم مجدد حضور فعالی داشته باشم
ممنون از شما بابت تلاش همیشگی تون :tulip::tulip::tulip:

2 پسندیده

امیدوارم همینطور باشه
چون حضورتون برای تالار نعمته

2 پسندیده

نظر لطفتونه :rose::rose::rose:

2 پسندیده

خواهش می‌کنم آقا فرزاد، وقت نشد یه مقدار بیشتر بذارم شرمنده.

نظرسنجی تا کی بازه؟

2 پسندیده

اگر میشد هر ۳ بار را به اثر مرکب رای می دادم :sunglasses::blush::tulip:

دوستای گلم حتما وقت بزارید برای این کتاب :hibiscus:

زندگی، کار، روابط، درآمد … در کل همه زندگی شما رو متحول میکنه :cherries:

3 پسندیده

دشمنت

تا فردا شب

:+1: :+1:

2 پسندیده

سلام آقا هادی، کم پیدایی برادر

روی اسم هر کتاب کلیک کنی توضیحاتش برات در قالب یک تاپیک میاد.

2 پسندیده

من احساس میکنم رمان برای مطالعه همگانی بهتر باشه. چون هدفش یکیه.

واسه همین من انتخابم رمان هستش.

یکم کتاب های self-help برای مطالعه یک ماهه سنگینه.

5 پسندیده

من هم موافقم
برای مثال کتاب چهل و هشت قانون قدرت بیست و سه ساعته!

2 پسندیده

در رابطه با این کتاب، این نظر رو هم در نظر داشته باشین

4 پسندیده

کتاب رو نخوندم، و چون احتمالاً برای چالش دی ماه انتخاب بشه خواستم معرفی‌ش رو بخونم تا آشنا بشم باهاش. و حقیقتش باید بگم که شوکه شدم.

شهرت مهم است، با زندگی‌تان از آن محافظت کنید. به هر قیمتی جلب توجه کنید. دیگران را برای انجام دادن کار خود اجیر کنید اما همیشه اعتبار به نام شما باشد. از انسان‌های ناراحت و بدشانس دوری کنید. خود را یک دوست جا بزنید، مانند یک جاسوس عمل کنید. دشمن خود را به‌طور کامل نابود کنید. دیگران را در وضعیت ترس قرار دهید. برای گیر انداختن یک احمق باید احمق به‌نظر برسید. دست‌های خود را پاکیزه نگه‌دارید. با تحریک نیازهای مردم، آنها باور می‌کنند که از پیروان سبکی خاص هستند. با رؤیاهای مردم بازی کنید. آن‌گونه که دوست دارید بیندیشید اما مانند دیگران رفتار کنید.

نمی‌شه کاملاً از معرفی و عناوین فصل‌ها قضاوت کرد ولی واقعاً خیلی غیراخلاقی و غیرانسانی بنظر میاد برای من. دوستانی که خوندن کتاب رو: محتوای کتاب هم همین‌طوره آیا یا اینا فقط عنوان هستن؟

3 پسندیده

WORST BOOK ???

واقعاً نوشتار و محتوا کتاب اینقدر بده؟

خوشحال میشم یه نقد خوبی از کتاب در قالب یک تاپیک بخونم.

چون در اینکه این کتاب بسیار کتاب تاریک و تلخیه شکی نیست ولی اینکه این شکلی خطاب بشه به نظرم درست نیست. این کتاب چیزی جز حقیقت آشکار رو نمایش نمیده. و اینو نشون میده که برای بدست آوردن قدرت چقدر میشه پیش رفت و شیطانی بود.

نظر مردم هم درباره کتاب معمولا 5 ستارست.

4 پسندیده

اگر هدفش نشون دادن حقیقت‌ه که خب ایرادی نداره بنظرم ولی بیشتر شبیه دستورالعمل بنظر میاد. بازم اونایی که خوندن بهتر میتونن نظر بدن.

1 پسندیده

رابرت گرین اصولا کتابی بنویسه مستقیماً و رک مینویسه.

درباره این کتاب نمیشه ملو رفتار کرد. چون درباره قدرته و قدرت چیز تمیزی نیس. آمریکایی ها یه مثل دارن که میگن:

Power corrupts; absolute power corrupts absolutely’

همه به این کتاب میگن شیطانی چون داره یه سری حقیقت رو درباره بدست آوردن قدرت بیان میکنه و به قول شما دستور العمل میده. چون ما ذاتاً آدمای خوبی هستیم. ولی نمیشه به شیر گفت داداش یکم آروم تر آهو رو بخور.

میشه این کتابو خوند و یه چند گامی به عقب برداشت و تصویر بزرگتر رو دید. اینکه چطوری ما از خیلی از مردم ضعیف تریم و اونا از ما قوی ترن و چطور قدرت ها به چه شکلی تقسیم شدن.

یه جورایی این کتاب شخص سومه. انگار یک شخص قدرتمند به شما داره میگه چطور شما رو کنترل میکنه. الان مثلا تو همین نقل قولی که شما گرفتید

شهرت مهم است، با زندگی‌تان از آن محافظت کنید

یک شخص قدرتمند بدون شهرت قدرتی نخواهد داشت. غیر از اینه؟ مثلا یه مثال بزنیم. لوئی سی کی که تازگیا یه سری کارای غیر اخلاقیش بیرون زد. خب قبل از اون مردم چقدر بهش توجه میکردن الان چقدر؟

شهرت بره قدرت هم میره.

توجه = پول، قدرت

توجه اصل موفقیته. میخوای پولدار شی باید مردم ببیننت. به هر قیمتی؟

یه سرچ کوچولو به شیوه رئیس جمهور شدن ترامپ بزنید متوجه میشید جلب توجه چقدر تو برد و قدرت شما حیاتیه.

ترامپ تقریباً با دلقک بازی رئیس جمهور شد. با ساخت شعار های مسخره برای سایر کاندیدا ها، جوک ها و …

اگه تو یه شرکت یا اداره یا هر چی کار کنید این مورد رو حتما تجربه کردید. شمایید که دارید کارارو انجام میدید ولی اعتبار شرکت واسه شما نیست.
این یه مثال خیلی کوچیکه. تو سیاست از این موارد زیاده.

این که کلا یه راهنمایی مثبته

و ادامه نقل قول که میشه یکم به شکل عمیق تر بهشون نگاه کرد. این کتاب 24 ساعته ولی نباید 24 ساعته خونده شه. یکم باید عمیق تر خونده شه.

حالا یکی ممکنه خودشو مخاطب قرار بده و بخونه که شاید خوشش بیاد یا خیلی بدش بیاد.

یکی ممکنه برای درک قدرت اینو بخونه که چطور مثلا دارن توسط اطرافیان و سیاست و… کنترل میشن

خوندن این کتاب حتما حتما توصیه میشه چون دنیا اینجوری کار میکنه. جهان از قانون جنگل پیروی میکنه پس باید همونجوری داخلش کار کرد.

من همین قضیه جاسوس و… رو عمیقاً درک کردم. اگه طرف به قدرت نرسه لا اقل از شما قدرت رو خواهد گرفت. پس نمیشه به همه اعتماد کرد.

حتی اگه خودتون به دنبال قدرت نیستید میتونید با این کتاب یاد بگیرید به دیگران قدرت ندید.

فک کنم باید نقد و بررسی این کتابو خودم دست بگیرم :grin:

تا عید نوروز یه تاپیک کامل میزنم ( شایدم بعد عید)

باید مثل کتاب کیمیاگر خوب خونده شه و نکاتش استخراج شه و خوب تحویل مخاطب داده شه. معرفی رو که فرزاد زحمتشو کشید. میمونه نقد و بررسی که باید کامل و دقیق باشه.

8 پسندیده