معرفی کتاب های زیبوک A Wrinkle in Time by Madeleine L'Engle (چروکی در زمان) 📱

سلام دوستان :rose:

در این تاپیک با معرفی چروکی در زمان همراه شما هستم

این کتاب رو میتونید تو اپلیکیشن Zbook در بخش قفسه نوجوانان پیدا کنید. یا در لینک زیر ببینید:

:blue_book: نام کتاب: A Wrinkle in Time

:writing_hand: نویسنده این کتاب: Madeleine L’Engle

:date: سال انتشار اولیه: 1962

:books: صفحه ی Goodreads کتاب: لینک

:spider_web: سایت نویسنده: لینک

عکس روی جلد کتاب

در مورد کتاب

It was a dark and stormy night; Meg Murry, her small brother Charles Wallace, and her mother had come down to the kitchen for a midnight snack when they were upset by the arrival of a most disturbing stranger.

“Wild nights are my glory,” the unearthly stranger told them. “I just got caught in a downdraft and blown off course. Let me be on my way. Speaking of way, by the way, there is such a thing as a tesseract”.

Meg’s father had been experimenting with this fifth dimension of time travel when he mysteriously disappeared. Now the time has come for Meg, her friend Calvin, and Charles Wallace to rescue him. But can they outwit the forces of evil they will encounter on their heart-stopping journey through space?

«مدلین لنجلز» 54 سال پیش رمان «چروکی در زمان» را نوشت و منتشر کرد. داستان این کتاب در مورد یک دختر جوان و برادر کوچک‌ترش است که به سیاره تسِراکت می‌روند، جایی که پدر دانشمندشان به مدت 5 سال است به دام افتاده. این کتاب جزء 100 کتاب ممنوعه اعلام شد و از سال 1990 تا 1999 شامل ممنوعیت شد.

اگرچه کتاب خانم لنجل در ژانر کودک است لیکن بخاطر عناصر فوق‌العاده‌‌اش به هدفی برای گروههای محافظه‌کار مسیحی تبدیل شده بود. لنجل در رمانش مسیح را با انشتن، گاندی، داوینچی و بودا برابر می‌داند.

:tv: فیلم مرتبط با این کتاب: لینک دانلود

بازیگران:

منتظر بازخوردهاتون هستم :heart:

15 پسندیده

سلام. مرسی بابت معرفی :blossom:
فیلمش قشنگ بود. با جلوه‌های ویژه عالی

نصف کتابشم خوندم. تا اینجا که خوندم اقتباس خوبی بوده بنظرم

2 پسندیده

سلام
خواهش میکنم :rose:

پس یعنی کتابشم خوبه :+1:

2 پسندیده

کتابش خیلی خیلی قشنگ‌تره

2 پسندیده

با سلام
صمیمانه از مطالب ارزشمندی که برروی سایتتون قرار میدید تشکر میکنم. امروز با سایت شما آشنا شدم و خیلی لذت بردم. تبریک میگم. یک سوال تا جایی که متوجه شدم اکثر کتابهایی که معرفی میکنید ترجمه نشدند درسته ؟

2 پسندیده

سلام
ممنونم

بله
اکثرشون جدید هستن

1 پسندیده