Ministory5

درود بر عزیزان
درس 5 انگلیسی قدرت! اگه حوصله دارید گوش کنید لطفا و سپس اشکالاتم رو بفرمایید بگید حتما!
سپاسگزارم بابت وقت طلایی که برای شنیدن صدای من صرف میکنید:tulip::tulip::tulip:

8 پسندیده

سلام دو سه بار گوش دادم عالی بود فقط
Just Relax My Friend Sometimes
Without Anxious
And Stress

با تشکر

سلام آقا ابوالفضل. ممنونم که همیشه بهم لطف دارید و با دقت به صدای بنده گوش میدید:tulip::tulip: استرس ندارم والا!!! گفتم امروز دوباره با بینیم مشکل داشتم و نفس کم میارم چون میخوام سریعتر بگم و یا بخونم:blush:
بازم سپاس:tulip::tulip::tulip::tulip:

1 پسندیده

نه خیلی خوب بودین فقط یکم فکر کنم تحت فشار و استرس بعضی کلمات یا جملات رو بیان میکردین البته یک کم بود
ولی در کل خسته نباشید با همین قدرت پیش برین عالیه

با تشکر

راستی یک سوال
در مینی استوری سوالات و جواب ها رو حذف میکنید و متن رو تو دفتر مینویسین و از روی دفتر میخونین؟

یه دونه رو با سوال و جواب گفتم و بقیه رو حذف میکنم! یه دونه رو هم زمانش رو تغییر دادم! بله می نویسم و بعد از رو میخونم ولی چون چند بار ضبط میکنم و پاک میکنم و دوباره… تقریبا درس رو حفظ میشم! میدونم در واقع باید خودم داستان رو بگم و بنویسم ولی تا حالا این کارو نکردم! شاید دلیل نگرانی منم همین باشه که راجع به درسهای قبل فی البداهه نمیتونم حرف بزنم!!!

1 پسندیده

نه همون کار اولتون خوبه من سوالم رو کلی پرسیدم واسه تقویت نوشتاریتونم خوبه

موفق باشید

ممنونم😊 شما هم موفق باشید

1 پسندیده

خیلی خوب بود. اینکه با برنامه پیش میرین خیلی عالیه.
همین روند رو حفظ کنید مطمئنم آخر این پکیج پیشرفت فوق‌العاده‌ای رو شاهد خواهید بود و درس آخر همه‌ی ما رو سورپرایز خواهید کرد.

یه اشکالی که من متوجه شدم درمورد تلفظ این بود که یه سری لغات ساده رو اشتباه تلفظ می‌کردین درحالی لغات سخت رو کاملا درست می‌گفتین. لغت ساده مثل spoke که spook می‌گفتین.
استرس هم دارین که بی دلیله. باید راحت‌تر حرف بزنید. اینجا قرار نیست کسی به شما نمره بده. پس راحت و برا خودتون حرف بزنید. انگار نه انگار که قراره صداتون ضبط بشه.
می‌تونید قبل ضبط هم برا کاهش استرس ریلکسیشن انجام بدین

2 پسندیده

سلام زهره عزیز خیلی عالی هربار بهتر از دفعه قبل این دفعه هم عالی بود :+1::sparkling_heart:

1 پسندیده

سلام پری جون عزیزم:blush:مرسی که با دقت به صدای من گوش دادید:tulip::rose: آره عزیزم spoke رو اشتباه گفتم حتما دقتم کمه و شاید به قول شما حواسم به ضبط میره و دقتم پایین میاد!
ولی استرس ندارم! فقط شاید بخاطر بینی و تنفسم هست که نمیخوام صدای ناخوشایند فیس فیس من توی ضبط باشه:grinning_face_with_smiling_eyes: باور کنید دوبار فقط بخاطر فیس فیس حذف کردم و دولاره ضبط کردم:grinning_face_with_smiling_eyes::grinning_face_with_smiling_eyes::grinning_face_with_smiling_eyes:البته ببخشید که راجع به صدای ناهنجار بینی حرف زدم:blush:
واقعا ممنونم هم از شما و هم آقا ابوالفضل که حتی به تن صدا و استرس من هم دقت دارید:blush::clap::clap::rose::rose::rose: دوستتون دارم.

3 پسندیده

سلام فاطمه جونم:blush:واقعا خوشحالم میکنی که تشویقم میکنی چون واقعا روحیه ام با تشویق خیلی انرژی میگیره:blush: با تعاریف شما میرم روی ابرها:grinning_face_with_smiling_eyes::grinning_face_with_smiling_eyes::grinning_face_with_smiling_eyes:
البته تشویق الکی رو هم دوست ندارم چون کاملا حس میکنم طرف داره هندونه میذاره:grinning_face_with_smiling_eyes::grinning_face_with_smiling_eyes::grinning_face_with_smiling_eyes:ولی اینجا چون دوستان ایراد هم می گیرند، کلا خوشحالم که وقت میذارید و صدامو گوش میدید یه دنیا ممنونم:rose::rose::rose:

3 پسندیده

خواهش میکنم عزیزم.

خب چه کاریه. بذارین صدای طبیعی خودتون باشه.
البته من به این نکته هم دقت نکرده بودم که خیلی خوب ضبط می‌کنید. صداتون بلند و واضحه و آدم راحت گوش می‌ده

خودم اصلا دوس ندارم فیس فیسو:cry::cry: خودم حساسم ولی چه کنم که… ممنونم از حسن توجه شما:rose::sparkling_heart:

3 پسندیده

به قول آقا کامبیز صدا برای دیگرانه که گوش بدن نه ما. پس قضاوت رو بذارید به عهده‌ی دیگران

2 پسندیده

:grinning_face_with_smiling_eyes::+1:چشم حتما در درس بعدی کاملا رها میشم از بند قضاوت:blush:

2 پسندیده

نه واقعن عالی بود ،تعریف الکی چرا ؟وقتی واقعن خوب بود

1 پسندیده

ممنونم فاطمه جون🌹لطف دارید

2 پسندیده

7 پسندیده

yes I agree with you :+1::+1:

2 پسندیده