مقاله کسب درآمد دلاری 2 : آشنایی و کار با نرم افزار Cryptotab Browser

بله اما سیستم داره کار میکنه و خیلی هم کار میکنه.

3 پسندیده

تشکر باید بیشتر تحقیق کنم ببینم چه میکنه.به هر حال هرکسی کلی اطلاعات رو سییتم داره دیگه

2 پسندیده

به نظر من ارزشش رو نداره. من ترجیحم اینه به جای اینکه برای دیگران ماینینگ کنم برای خودم با سیستمم محتوا تولید کنم تا برندسازی کنم و در آینده با سرویس هایی که میدم پول در بیارم.

5 پسندیده

موافقم.بااین روحیه ای که دارید حتما موفق میشید.از توضیحات دوستی که مطلب رو نوشته متشکرم.تاپیکهای اینجوری اطلاعات آدم رو بروز میکنه

3 پسندیده

در پاسخ به دوستان باید عرض کنم :

1. ماینینگ (استخراج ارزهای دیجیتالی مثل بیتکوین، لایتکوین و …) در حال حاضر با توجه مصرف برق، کاهش ارزش بیت کوین، استهلاک دستگاههای مخصوص ماینینگ، سر و صدا و … توجیح اقتصادی نداره.
    برای آشنایی و اطلاعات عمومی ، بدونید خوبه اما برای منفعت، خیر.

2. در حال حاضر خرید و فروش ارزهای دیجیتال Trading و یا خرید و نگهداری ارز های دیجیتال Holding و یا سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال و صنایع وابسته به اون Investing درآمد خوبی داره.

اساس کار و بیشترین چیزی که شما احتیاج دارید “منابع کسب اطلاعات” هست و سرعت درسترسی به اون اطلاعات.
اینجاست که دوستان زبان شناس می تونن موفق تر از بقیه مردم باشن!!
چون شما با دانستن زبان انگلیسی، خیلی سریعتر از بقیه می توانید به اطلاعات دقیق و به روز دسترسی داشته باشید.
الباقی مردم، اطلاعات را با تخیر و ترجمه شده خواهند داشت، پس شما همیشه چند گام جلوتر خواهید بود.

توضیح : در این زمینه ها ، بنده در خدمت شما خواهم بود.

3 پسندیده