سه کمپانی بزرگ انیمیشن سازی (معرفی)

سلام خدمت دوستان زبانشناس
در این لتس تاک قصد دارم به صورت مختصر سه کمپانی انیمیشن سازی بزرگ جهان یعنی پیکسار، بلو اسکای و لایکا رو معرفی کنم. انیمیشن هنری بسیار جالب است که وسیله ای خوب هم برای یادگیری زبان است. در معرفی هر کمپانی به چند شاهکار این کمپانی ها هم پرداخته ام. دیگه والت دیزنی رو معرفی نکردم! چون خیلی معروف و باسابقه ست و در معرفی پیکسار هم اشاره ای بهش کردم.
با تشکر

7 پسندیده

با سلام
پست آپدیت شد.

2 پسندیده

4 پسندیده

Hi mr kambiz Thank you very much. I heard your tow voices. and I always
feel great about your
.Inspiring and encouraging words
To be precise my sister study the directing animations in university and has made some short animation but not very advanced yet.
I hope some day I will watch your animation you will make
.I’m very sure you will

2 پسندیده

سلام آقا مصطفی. تبریک میگم به جسارت، شهامت و پشتکارتون:clap::clap::clap: وویس شما رو گوش دادم ولی چون خودم هنوز مبتدی هستم اظهار نظری نمیکنم! ولی یه سوال دارم? شما از حفظ دارید این بحث رو مطرح می کنید یا اول نوشتید و از روی نوشته میخونید?

2 پسندیده

سلام خدمت شما
شما لطف دارید من هنوز خیلی جای پیشرفت دارم و مبتدی هستم. مهم اعتماد به نفسه و اینکه کمال گرایی رو بذاریم کنار و از اشتباه کردن نترسیم. وویس های شما رو بنده گوش دادم و واقعا لذت بردم. توصیه میکنم اگر پارتنر در دسترس نیست حتما فرصت لتس تاک را از دست ندهید.
در مورد سوالتون هم بنده فی البداهه و از حفظ صحبت میکنم و میذارم در تالار. قبلش چیزی نمینویسم. مثل صحبت کردن به فارسی قبل ضبط کردن کمی در مورد موضوعی که میخوام بحث کنم فکر میکنم که چی بگم.

1 پسندیده

ممنونم که وویس های منو گوش میکنید:tulip::tulip::tulip: خیلی خوبه فی البداهه میگید آفرین به شما:clap:حتما به لطف خدا موفق میشیم:blush: من هنوز اول می نویسم و بعد میگم:wink:

2 پسندیده