پشنهادهای توسعه امکانات جدید در نرم افزار و وبسایت

خب اگه یه نوار کوچیک بالای صفحه باشه
یا تو نوتیفیکیشن هم نمایش داده بشه، مزاحم کارمون نمیشه به نظرم
اگه خیلی سخت نیست میتونید تو حالت test امتحان کنید و اگه جالب نبود تو نسخه اصلی اعمال نکنید.

2 پسندیده

درست سرعت زیاد گفتن داستان ها باعث تقویت شنیداری و تشخیص کلمات میشه و در مکالمه بدرد میخوره ولی از طرفی باعث میشه زده بشم از گوش دادن خیلی زیاد به اون متن با حواس خیلی جمع بنظر من باید دو فایل صوتی قرار بدید یکی با سرعت سه برابر آهسته تر برای تقویت جمله بندی و یاد گیری اولیه و یکی با سرعت معمولی برای تقویت لیسنینگ
به قول خودتون مثل یک بچه لول آروم اروم بهش میگن بابا بعد تند تند میگن با این سرعت تا من بیام گوش کنم چی گفته داستان تموم شده حالا این هیچی با این سرعت بیام گوش کنم تلفظ رو یا جمله بندیو یا معنی جمله رو بفهمم اصلا یک اوضاعیه واسه من که گند ذهنم
داغونم عاغا داغون
راهنمایی بفرمایید اساتید

======================
این تاپیک مربوط به درس «اسحاق نیوتون» در اپلیکیشن زبانشناس است (دوره «داستان های بچه گانه»، فصل «بسته ی چهارم»)

5 پسندیده

من یه پیشنهاد دارم نمیدونم‌ اضافه کردنش راحته یا سخت
پیشنهادم اینه که وقتی از درسی خارج میشیم و وسط درس هستیم وقتی برمیگردیم از ادامه درس بیاد و از اول درس پلی نشه
ممنونم

4 پسندیده

آره آره عالیه
اگه امکانش باشه که پشتیبانی خودکار بگیره یا یاداوری کنه یا موقع خروج از برنامه سوال بپرسه که پشتیبان گیری رو انجام بدم یانه!
خیلی خوب میشه😍

3 پسندیده

سلام دوستان
من مثلا تصمیم دارم هر روز 45 دقیقه زبان کار کنم. خیلی دوست داشتم میتونستم “حداقل میزان مطالعه روزانه” را روی 45 دقیقه تنظیم کنم که وقتی به این میزان رسیدم تیک اون روز بخوره. ولی توی نسخه فعلی بیشتر از 25 دقیقه نمیشه انتخاب کرد و من مدام باید برم توی نمودار “شنیدم” و زوم کنم تا بفهمم چقدر کار کردم.
میدونم 45 دقیقه برای حفظ زنجیره مطالعه زیاده ولی شاید برای بعضی ها حفظ پیوستگی زنجیره اولویت بعدی باشه.
حالا اگه میشه امکان دستی وارد کردن “حداقل میزان مطالعه روزانه” را اضافه کنید.
با تشکر از توسعه دهنده های عزیز

8 پسندیده

ب نظرم لازم باشه درکنار جملات و اصطلاحات اینجوری داخل نرم افزار جعبه آموزشی بزارین(مثل دهکده زبان)
اینطوری دیگه کسی دچار سردرگمی و کژفهمی نمیشه و همچنین سرعت یادگیری خیلی بالاتر میره

2 پسندیده

3تا پیشنهاد داشتم :

:star2:به نظر من یه این نرم افزار یه چت روم کم داره، که افراد درحد مبتدی بتونن با دیگران بدون رودربایسی چت انگلیسی کنن … چون این شکلی میتونیم خیلی از ایرادهای خودمون رو برطرف کنیم

:star2:درضمن میشه آزمون های دوره ای برگزار کرد، و به افراد رتبه داد، مثل یه مسابقه، تا افراد رو در استفاده از این نرم افزار مشتاق کرد

:star2: سومین پیشنهاد من دادن جایزه ست ( جایزه واقعی منظورم نیست ) … جوایز دیجیتال منظورمه مث کارت پستال دیجیتالی و از اینجور چیزا برا دادن انگیزه بیشتر و ایجاد تنوع

3 پسندیده

نرم افزار شما نسحه ios نداره ؟؟؟
بنظرم بیشترین نیاز اضافه کردن نسخه ios هست ،

6 پسندیده

به جای اضافه کردن یه تایم ۴۵ دقیقه ای
یه حالت اضافه کردن دستی اضافه کنه خوبه
مثلا یکی اضافه کنه ۲ ساعت
همه چی دستی باشه خوبه

6 پسندیده

درود به شما.
ممنون از تلاش خوبتون.

من یک‌ پیشنهاد داشتم و اون اینکه یکی از امکانات مفیدی که می تونه اضافه بشه اینه که بشه phrasal verb ها یا افعال ترکیبی یا اطلاحات idiom ها رو بشه مثلا با نگه داشتن انگشت روی یک کلمه اونا‌ به صورت دستی select یا انتخاب کرد مثلا بعد از انتخاب بیش از یک کلمه برای افعال ترکیبی یا اصطلاحات، در منو میانبری که با نگه داشتن انگشت رو یک عبارت باز میشه، بشه گزینه هایی مثل ( phrasal verb ) یا ( idiom ) داشت که این عبارات یا قسمت سلکت شده بتونه توسط یکی از این موارد با رنگ متفاوتی نسبت به بقیه های لایت بشه و داخل لایتنر برنامه بشه برای کل عبارت توضیحات درج کرد. این امکان خیلی می تونه خوب و کاربردی باشه در کنار امکان ثبت توضیحات کلمات در لایتنر.

سپاسگزارم.

5 پسندیده

باسلام وخسته نباشید من اول راجع به جعبه لایتر می خواستم بگم که اگه بشه مدیریتش کرد بهتره کلماتی که یاد گرفتیم یجا قرار بگیره کلماتی که یاد نگرفتیم یجا به نظرم جعبه لایتنر یه چیزی کم داره . و بعد راجع به اشتیاق داشتن یه چیزی مثل امتحان یا تست گرفتن قرار بدید پایان هر درس که بدونیم چقدر یاد گرفتیم اینطوری هرچی میرم جلو انگار چیزی یاد نگرفتم یعنی جایی نیست بفهمم چقدر یاد گرفتم فقط دارم میخونم و میرم جلو…ممنون

2 پسندیده

سلام مدتیه از نرم افزار استفاده میکنم خیلی راضیم طوری که روزی چند ساعت به انگلیسی گوش میدم
یه چیز رو خیلی دوست دارم بدونم
دقیقا امروز چقد گوش دادم؟
فک میکنم یه آیتم اضافه شه که نشون بده مثلا در ۲۴ ساعت چقد گوش دادیم خیلی خوب باشه
یه آیتمی که هر روز صفر بشه و تا پایان شب بگه چقد به انگلیسی گوش کردیم
هم نکته انگیزشی داره و هم از لحاظ آماری چیز مفیدیه
نظرتون چیه؟

7 پسندیده

سلام،کاملآ موافقم. به نظرم ایده خیلی خوبیه خودم هم میخواستم پیشنهاد بدم.

3 پسندیده

تو قسمت شنیدم نشون میده

6 پسندیده

سلام، این امکانات رو قراره حدودا تا کی قرار بدید؟
چون ۳ تا انتخاب گذاشتید یعنی ۳ تای اول باهم انجام میشه؟
ممنون
@golmirzaei

2 پسندیده

به اون خط های گوشه چپ دقت نکرده بودم :grinning:

3 پسندیده

نرم افزارتون عالیه مخصوصا الان ک رابط کاربریش نسبت به سال قبل بهتر شده و طراحیش متریاله چیه فکر کنم ازونا شده :stuck_out_tongue_winking_eye:
فقط چندتا نکته هست ک اگه به نرم افزارتون اضافه کنید دیگه محشر میشه.
اولش همون رابط کاربریه که هرچی بالاتر باشه گرافیکش و چیزا کاربرا کلا میان سمتش(مثلا من خوشم میاد ی نرم افزار سریع و زیبا با گرافیک عالی داشته باشم تا ساده،و این نظر من نیست نظر بقیه هم هم هست)
بعدش لاینترشه ک واقعا نیاز به یه بروزرسانی داره و اینکه صوتشم یخورده دیر پخش میشه و کلا اگه گرافیکش بیاد بالاتر خیلی بهتره.
بعد زیرنویس فیام ها و انیمیشن هاست و بعد ازون هم دیکشنری ساده تر و قابل دسترس تر ک حداقل با انتخاب کلنه مثل بعضی نرم افزار های زبان دیگه ترجمه رو بیاره :slight_smile:
ببخشید وقتتون گرفتم شایدم عجیب باشن چیزای ک گفتم :grinning:

3 پسندیده

سلام چرا من بحثا و گفتگوهای این تاپیکو الان دیدم اصلا تو اخرین گفتگوها برام این نمیومد جز اولین بار که این تاپیک زده شده بود بعدش دیگه ندیدمش :cry::cry::frowning: حس کسانی رو دارم که از مهمترین وقایع دنیا بی خبر بودن:sob::sob::sob::sob:
چه آیده های جذابی بحث شده افرین

3 پسندیده

سلام، @a.bayani تنظیمات زبانشناستونو مثل عکس زیر انجام بدین، دیگه هیچی رو از دست نمی دین
فکر کنم به درد بقیه دوستان هم بخوره

6 پسندیده

سلام خیلی سپاس از لطفتون . چشم:pray:t2::pray:t2::pray:t2::white_check_mark:

3 پسندیده