چالش وبلاگ Mostafa.76

یاد گزارشگرای فوتبال افتادم ماشالا استعداد :joy::clap::clap::clap:

7 پسندیده

بمناسبت یکسالگی وبلاگ

@terme.javadi4878

16 پسندیده

سلام سلام اقا مصطفی گرامی
دلمون برا صداتون تنگ شده بود. کم پیدا شده بودین :grin:
خب من فارسی مینویسم با اجازتون
من اکثر مطالب وبلاگتون رو دنبال کردم. پیشرفتتون تو نوشتار واقعا برجسته بوده و هست
مطالبی که شما انتخاب میکنید سطح بالایی دارن و شما خیلی خوب پرزنتشون میکنید
جدیتتون در مطالعه رو واقعا تحسین میکنم. من از شما درس یاد گرفتم و حضورتون اینجا باعث افتخاره :rose::rose:
آینده تون روشن :four_leaf_clover:

7 پسندیده

سلام خانم دوستی بزرگوار
خیلی ممنونم بابت کامنت محبت آمبزتون. شما همیشه به بنده لطف دارید. واقعا باعث افتخارمه بودن در کنار دوستان موفقی همچون شما. بازهم سپاسگزارم و خوشحالم که این مطالب براتون مفید بوده. :rose: :pray:

6 پسندیده

سلام آقا مصطفی
دلمون برای صداتون تنگ شده بود، کلی خاطره برامون زنده شد
خواهش می کنم ، تا باشه از این ایده دادنا :sparkles:
وبلاگ کاملی دارین بنظرم که از معرفی انیمیشن گرفته تا کتاب و دغده های خودتون گفتین و از این جهت بهتون تبریک می گم :+1:

6 پسندیده

سلام حضور ترمه خانم بزرگوار.
خیلی ممنونم از لطفتون. ما هم دلمون برای حضور شما در تالار تنگ شده بود واقعا.
راستی در تاپیک زیر پیشنهاد ایجاد وبلاگ رو داده بودین. بره خودم تجدید خاطره شد:

بازم ممنونم. شما لطف دارید :pray:

6 پسندیده

سلام دوستان
حالتون چطوره؟
در اینجا قصد دارم اولین ویدیوی منتشر شده در کانال یوتیوب پسرخالم به آدرس NavidTV رو به اشتراک بذارم. موضوع جالب و مفیدی هم داره. راه های خوشحال تر بودن. امیدوارم ازش لذت ببرید:

10 پسندیده

سلام آقا شبتون رنگین :hibiscus::sunflower::cherry_blossom::blossom::bouquet::tulip::rose::tulip::rose:بسیار عالی :tulip::rose::hibiscus::sunflower::cherry_blossom::blossom::bouquet::bouquet::rosette:تشکر تشکر :hibiscus::sunflower::cherry_blossom::blossom::blossom::bouquet::tulip::rose::tulip::rose::rose:

3 پسندیده

:clap::clap::clap: بنازم قدرت خدا را :ok_hand::ok_hand::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::star_struck::star_struck:

4 پسندیده

بله دقیقا :ok_hand::ok_hand::ok_hand:

6 پسندیده

سلام و ممنون از به اشتراک گذاری این ویدیوی زیبا.
باشد که همه اینگونه اعتماد و عمل کنیم. :blossom: و به خیر بگذرد

یاد فیلمی افتادم که همین چند ماه پیش از گربه ای گرفته بودم که روی دیوار کاملا با ترس قدم ورمی داشت در حالی که سرش تو یه قوطی گیر کرده بود…دیدن این صحنه و اینکه آیا تلاش می کنه برا پریدن به جایی که شاید حافظه ش آشنا باشه باهاش ولی اینبار با چشم بسته, سخت بود. خیلی راحت توانمندی به سمت ناتوانی میره با انتخابایی که هر کدوم داریم

2 پسندیده

سلام. خواهش میکنم :rose: :pray:

بله واقعا :ok_hand:

3 پسندیده

A tray of health

Though I’m not a vegetarian, my mother makes me eat these stuff every day.
I think they are much more effective than pills and such. The turnips have been added recently. :sweat_smile:

14 پسندیده

Hi everyone.
I want to introduce one new and interesting animation namded Klaus.
This animation is realy beautiful in both look and plot. The story is about a clumsy young postman who is sent to a far off land in north. The weather is so cold there and the town is famous for its feuds and enmities. In this town children don’t have toys but by some accident the new postman finds a big woodsman who is apparently Santa klaus.
The story tells a new narration about how Santa Klaus started to be Santa klaus! And it has received positive reviews from critics and has won many accolades.
I highly recommend watching this animation and you can download it from here.

18 پسندیده

اصطلاح jack of all trades

اصطلاحی جالب که به تازگی یاد گرفتم. به معنای همه فن حریف، آچار فرانسه، همه کاره.

a person who can do many different types of work but who is not necessarily very competent at any of them.

مثال:

A jack-of-all-trades, Dr Peters is a physician, homeopath, osteopath and acupuncturist.
He’s a jack-of-all-trades.

9 پسندیده

سلام
دوره مگا استوری درس ۱۰۰۰۰ ساعت قسمت گفتگو
این اصطلاح توضیح میده
خودشم درس جالبیه

6 پسندیده

سلام.
ممنونم آقا محمد :pray: :rose:
این مگا داستانو خیلی دوست دارم شروع کنم. نمیدونم چرا پشت گوش میندازم.

5 پسندیده

اصطلاح wear and tear

اصطلاحی زیبا به معنای “استهلاک و فرسودگی در اثر استعمال”.

the damage which happens to an object in ordinary use during a period.

مثال:

● Seat covers on trains take a lot of wear and tear.

پوشش صندلی در قطارها، در اثر استعمال دچار سایش و فرسودگی می شود.

9 پسندیده

چالش کتابخوانی من

سلام دوستان عزیز.
امیدوارم حالتون خوب باشه.
یادمه تو یکی از پادکستهای انگلیسی با حس خوب بحثی بود که گفتن اهداف، انگیزه ی انجام دادنش رو کم میکنه. اما مطلب دیگه ای که اینجا غلبه میکنه اینه که تو جایی از کتاب اثر مرکب دارن هاردی میگه که کاری رو که میخاید انجام بدید به چند نفر بگید تا براتون تعهد و التزام ایجاد کنه. منم تصمیم گرفتم از برنامم تو این تعطیلات دانشگاهی براتون بگم.
راستش قصد دارم رمانهای ادبی معروف رو به فارسی و غالبا با فیدیبو مطالعه کنم و مخصوصا آثار مشهور داستایفسکی مدنظرمه و در اینجا هم معرفی کوتاهی از کتابهایی که میخونم رو با شما دوستان به اشتراک بذارم.
خلاصه اینکه وبلاگم رو زیر نظر داشته باشید که خبرهای خوبی در راهه.
دم همگیتون گرم :rose: :rose: :pray: :pray:

10 پسندیده

من واقعا کتابای داستایوفسکی رو دوس دارم بیشتر هم چون تو برنامه کتاب باز درباره خودش و زندگیش و کتاب هاش حرف زده شده ازش خوشم اومد :blush:

4 پسندیده