چالش وبلاگ Mostafa.76

با سلام به دوستان عزیز زبانشناس
از این به بعد مطالبم رو در این جا قرار میدم ایشالا که براتون مفید باشه.
ممنون میشم به وبلاگ بنده سر بزنید و صمیمانه منتظر کامنتهای شما خواهم بود.
با تشکر

41 پسندیده

Hi, Mr.Mostafa
First thanks for making your weblogs, we can get more familiar with you here. I pray you just write your success in each aspect of your life.

15 پسندیده

Hi miss ala
Thank you very much for your inspiring comment. I realy apreciate it and i will try to put useful stuff here. I’m very glad i’m here with you and other energizad and successful members. Thanks a lot.

4 پسندیده

Hi. Today i wanna share a great video from youtube. I hope this is gonna be helpful

https://youtu.be/i4jNj1VPAX4

14 پسندیده

Hello Sir
Nice to have you here in this weblog challenge.
.I hope you enjoy it and share beneficial things for us.

Yes you are bro :muscle:

4 پسندیده

Hey dude. I really appreciate u for making a decision to create your own weblog. Hope u share your experience with us. I’m following your weblog. God bless you. :rose:

1 پسندیده

Hi mr amin
I’m realy glad because of you’re following.
I will update this weblog
In fact you guys give me a lot of positive
energy and passion to do that
Thank you very much.

1 پسندیده

Hey guys
In these voices i talk about my experience about learning english and when i started with zabanshenass app and what i’m doing nowadays for improving my english. before zabanshenass i hated english honestly but now i can’t be seperate from that:

7 پسندیده

DONE IS BETTER THAN PERFECT

Hey guys. Today i wanna share a video from
youtube about perfection that is the important mental problem in us. For example we don’t participate in challenges because we are affraid of not perfection. enjoy:

https://youtu.be/DUW2LJ__bh8

In addition to that please see the let’s talk of mine if you like. Thank you:

12 پسندیده

Hi.
Yesterday I finished the animal farm symbolic novel on zbook. I realy enjoyed the novel and at the same time i felt sad because of the Ignorance of boxer and his sad destiny. I felt angry also about politicians that deceive their people .The book in fact reminded me the situation of o lot of countries nowadays unfortunately!

11 پسندیده

Hey there
Today i wanna share a video from TED related to secrets of learning languages. Engoy:

https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=o_XVt5rdpFY

5 پسندیده

Hi dear Mostafa,
I wish to be succeed.

3 پسندیده

hello sir
as ms zohre said i wish you the best and hope you’ll be successful
but could i ask how old are you?
cause you seem so young in your images

2 پسندیده

Thank you very much
@majedzohreh
@terme.javadi4878

I’m 21 years old.

3 پسندیده

I think that this time is amazing for all univercity students.
Congratulation to you because of this success.
Hope more achievement for you :rose::rose::rose:

3 پسندیده

Thank you very much.
I realy appreciate it
I hope prosperity for you too.

2 پسندیده

It’s great. Congratulations
:clap::clap::hibiscus:

3 پسندیده

Hi miss pari
Thank you very much
I appreciate it.

3 پسندیده

برنامه ی زبان من تا الآن

سلام دوستان
شخصی که تازه زبانشناسو نصب کرده بود از من برنامه خواست که چطوری بخونم دیدم تجربه ام رو که به ایشون فرستادم اینجا هم به اشتراک بذارم. اطلاعات زبانی من قبل از زبانشناس فقط تعدادی لغات آکادمیک مثل لغات تافل و 504 بود که با کتاب زبان عمومی ارشد و دکتری زیر ذره بین یادگرفتم و لغاتشو با انکی حفظ میکردم. الآن به این نتیجه رسیدم که حفظ کردن اون لغات بدون هیچ جمله و زمینه ای کار چندان درستی نبود.

در رابطه با زبانشناس من خودم از چند روز مونده بود به نوروز 97 نصبش کردم. چون سطحم بالا نبود از داستان های بچه گانه شروع کردم و هر داستانشو میانگین بیست بار گوش میدادم و لغاتش رو وارد لاینتر میکردم. حدودا یک ماهه تمام داستان هاش تموم شد.
بعد از داستان های بچه گانه به داستان های واقعی و مگا داستان رو آوردم اما نه به طور جدی و فقط درس اصلیشون رو میخوندم و لغات جدیدش رو وارد لاینتر میکردم.
اما از اوایل تابستون دوره ی انگلیسی قدرت رو به طور جدی شروع کردم. این دوره که سطحش متوسطه یکی از بهترین دوره های زبانشناسه و به شدت توصیه اش میکنم. حدودا پنج ماه این دوره طول کشید چون مطابق روشی که خود ای جی هوگ گفته بود هر درسشو یک هفته گوش میدادم. دوره ی انگلیسی قدرت سطح زبان و مکالمه و لیسنینگم رو خیلی بالا برد.
بعد از انگلیسی قدرت خیلیا سراغ دوره ی وی آی پی یا به انگلیسی واقعی گوش بده میرن. دوره های مگاداستان، داستان های کوتاه و چیزهای قشنگ روزانه هم خوبن و بستگی به سطح و هدفتون داره که کدومو انتخاب کنید. مثلا مگا داستان گرامر زمان ها رو در سطح پیشرفته یاد میده و دوره ی وی آی پی سطح پیشرفته ی همون انگلیسی قدرته. به انگلیسی واقعی گوش بده هم شامل اصطلاحات انگلیسیه. پادکست ها هم برای لیسنینگ توصیه میشن مخصوصا all ears english.
اما من به شخصه بعد از اتمام انگلیسی قدرت سراغ گسترده خوانی رفتم که تو امر زبان بسیار مهمه. من تو زبانشناس چند تا کتاب از قصه های گوسبامپس خوندم.
اما اکثر برنامه ی زبان من که الآن هم ادامه داره گسترده خوانی در اپلیکیشن زیبوک هستش که نرم افزار دیگه ای از سازندگان زبانشناسه و مخصوص کتاب های انگلیسی در سطوح و ژانرهای مختلفه. با قابلیت جعبه لاینتر.
خارج از زبانشناس و زیبوک هم بیشتر انیمیشن و کلیپ هایی از یوتیوب رو نگاه میکنم.
امیدوارم توضیحاتم مفید بوده باشن.

25 پسندیده

سلام
تبریک میگم آقا مصطفی پشتکار خیلی خوبی دارین
انتخاب منبع مناسب خیلی مهمه, ولی مهم تر پیوستگی و استمرار در خوندنه که ماشاا… شما در این مورد خبره بودین.
من هم از اوایل اردیبهشت امسال بود که با زبانشناس آشنا شدم و با خوندن کتاب های آقا کامبیز با روش صحیح یادگیری زبان آشنا شدم.
و همزمان در تالار هم فعالیت داشتم که انگیزه ی خیلی خوبی برای ادامه بود و همچنان هم با زبانشناس همراهم .

6 پسندیده