پسری 17 ساله با یاد داشتن بیست زبان از جمله فارسی

با سلام
بهترین روش ها رو برای یادگیری زبان در ویدیو میگه مثل فیلم دیدن

58 پسندیده

خیلی جالب بود ممنون :rose:
این که همیشه یه دفتر جلوشه موقع فیلم دیدن و اینکه روزنامه به زبون موردنظرش میخونه خیلی جالبه

16 پسندیده

خیلی جالب بود:ok_hand:

8 پسندیده

فوق‌االعاده‌س. چقدم با سلاست حرف میزنه
چقد خوب عربی حرف میزد :crazy_face:
تلفظ فارسیشم که عالی بود.
خوش به‌حالش واقعا

13 پسندیده

Pretty cool. Respectful.:slightly_smiling_face:

9 پسندیده

برم تو افق محو بشم :neutral_face::neutral_face::neutral_face::neutral_face:

واقعا احسنت …

8 پسندیده

زبان مادریش همون انگلیسیه؟؟

8 پسندیده

در اینکه نابغه است شکی نیست.اما دو تا نکته داشت.یکی اینکه تفریحی کار نمی کرد حرفه ای دنبال می کرد دوم اینکه با مردم ملل مختلف تماس داشت.واقعا انگیزه میداد ممنون

11 پسندیده

I’m just wondering. if the same conflict happened in their area
he feels the same way about that conflict
I don’t think so :face_with_raised_eyebrow::face_with_raised_eyebrow:

7 پسندیده

حیرت اوره. ایشون تا ده سال دیگه کل زبان های جهانو یاد میگیره :neutral_face:

8 پسندیده

اگه دقت کنید یه جایی از ویدئو یکی راجع بهش گفت که این تفریح و سرگرمیش نیست ، روش زندگیشه!
بعضی چیزا و کارا دلی هست :grin: و اینکه بعضیها فلسفه شون توی زندگی اینه که از مسیر سفر زندگی لذت ببرن ، نه اینکه به دنبال مقصد فرضی خودشون باشن
سفر کردن به تمام دنیا ، ارتباط با مردم دنیا ، لذت یادگیری زبان های مختلف ، رشد نگرشش و نگاه از دریچه فرهنگ های مختلف به دنیا و خیلی چیزای دیگه ، به نظرم اینا هم اهداف خیلی خوبی هستن که نتیجش یه زندگی لذت بخش و هیجان انگیزه . بدون استرس های الکی ، بدون دوندگی ها و مشکلات زندگی معمولی :blush: مگه بقیه از زندگی چی میخوان ؟

19 پسندیده

یه لقمه نون حلال… :stuck_out_tongue_winking_eye:

جدا از شوخی، زندگی هدف داره، اگه صرفا بخوایم بچرخیم و بگردیم، میشیم مانند بعضی حیوانات محترم…:grimacing:
برای اطلاع از فرهنگ ها هم نیاز نیست اینهمه آدم تلاش کنه که مثلا بفهمه فلان قوم فلان عادت فرهنگی رو دارن، خب که چی؟ مدال بدیم بهش که مثلا فهمید مردم چه فرهنگ هایی دارن؟! همین…
حرف من سر اینه که ته یادگیری ۵۰ تا زبان چه دستاوردی برای شخص داره؟! این تو کت‌م نمیره…:thinking::thinking::roll_eyes::face_with_monocle::slightly_frowning_face::slightly_frowning_face:
.
باقی حرفا رو هم حذف کردم که طولانی نشه :smirk:

7 پسندیده

کاملا شخصیه به نظرم

12 پسندیده

حالا جدا از لذتی که داره، این آقا هفده تا فرصت مختلف می‌تونه تو زندگیش داشته باشه. چرا فک می‌کنیم نمیشه از این فرصت‌ها استفاده کرد.‌

اینم در نظر بگیریم که توی سن پایین به این حد از پیشرفت رسیده. توی سنی که ما تو مدرسه با گرامر و ریاضی و مسخره‌بازی سر و کله می‌زنیم.

فعلا که ایشون داره از نوع زندگیش لذت می‌بره. و اصل و اساس زندگی هم همینه

18 پسندیده

من هم با نظر جنابعالی موافق هستم.
دونستن این همه زبان که چی اخرش؟!؟!؟/نمیدونم صلاح ملک خویش خسروان دانند/معمولا جاسوس ها بیشتر از ۵ زبان بلد هستند که البته این بدردشون میخوره
شابد اینم حاسوسه خخخخخ

5 پسندیده

در نابغه بودنش شک نبست ولی خوب بنظرم اتلاف عمره واقعا

5 پسندیده