ارزیابی کتاب راز

ارزیابی کتاب راز
none 3.571428571428572 7

این تاپیک برای دریافت ارزیابی شما از کتاب « راز » نرم افزار «زیبوک» است.
توضیح مختصری از این دوره:
The Secret is a best-selling 2006 self-help book by Rhonda Byrne, based on the earlier film of the same name. It is based on the belief of the law of attraction, which claims that thoughts can change a person’s life directly. The book has sold 30 million copies worldwide and has been translated into 50 languages.
سطح: 5

2 پسندیده

خیلی خوبە میتوانم دستم بە خیلی کتابها برسە

کاش با ترجمه فارسی بود

فوق العاده بود. همونیه که دنبالش بودم. ممنونم زبانشناس

تعداد زیادی از دوره‌های بخش زبانشناس ترجمه دارن و باقی دوره‌های این بخش هم به ترتیب ترجمه میشن. اما برای یکسری از دوره‌ها مثل کتاب‌ها و رمان‌ها امکان ترجمه وجود نداره، چرا که یا باید از انتشاراتی که این کتاب‌ها رو ترجمه کردن حق استفاده از ترجمه گرفته بشه که مراحل پیچیده‌ای داره و یا باید مترجمان زبانشناس کتاب‌ها رو ترجمه کنن که بسیار طولانی میشه این پروسه و در کل دوره‌های بخش زیبوک و زوم برای سطوح متوسط و پیشرفته تدارک دیده شده که این سطوح برای تقویت و یادگیری مهارت زبانی نیاز به اتکا به ترجمه ندارن.

باتشکر از تیم خوب زبانشناس
خداقوت

باتشکر از تیم خوب زبانشناس
خداقوت

صدای گوین
ده عالی
محتوا عالی
دریافت انرژی بالا
هر چی بگم کم گفتم
امیدوارم مثل من لذت ببرین

اگر اسم گوینده رو هم توی توضیحات دوره بنویسید خیلی عالی میشه. مرسی از برنامه ی فوق العاده تون:pray::blush::heart_eyes::smiling_face_with_three_hearts::rose::seedling:

عرض سلام و خدا قوت به تیم حرفه ای و بی نظیر زبانشناس
ممنونم بابت کتاب عالی راز و خواهش میکنم در صورت امکان کتاب های بیشتری از این دست رو برامون بذارید.

این کتاب باعث میشه به جای دیدن حقیقت ها امید واهی پیدا کنید و دست از تلاش کردن بکشید و شکست بخورید.