چالش بزرگ زیبوک، اسفند 97 (شروع رسمی چالش)

سلام به تمامی دوستان زبانشناس
حالتون چطوره؟
بالاخره بعد از فراز و نشیب های بسیار دو کتاب برگزیده ی این ماه انتخاب شدن. ضمن تشکر از شما دوستان بابت مشارکت در نظرستجی، آغاز این چالش رو رسما اعلام میکنم. دو کتاب برگزیده ی نظرسنجی کتاب های چارلی و کارخانه شکلات سازی و کتاب اول از مجموعه آن شرلی (آن شرلی در گرین گیبلز) هستند که انصافا هم کتاب های پرطرفدار و معروفین.

برای شرکت در این چالش لطفا اپلیکیشن زیبوک رو از لینک زیر دانلود کرده:

و سپس این دو کتاب رو از داخل اپلیکیشن پیدا کنید. کتاب اول در قفسه ی نوجوانان و کتاب دوم در قسمت مجموعه داستان ها در دسترسه.

روش خوندن این دو کتاب

روش خوندن این دو کتاب هم بسیار سادست و همونطور که تو تاپیک نظرسنجی اشاره کردم طی این ماه این دو کتابو مطالعه میکنید و پس از اتمام کل یا بخشی از کتاب، اسکرین شات ازش گرفته و تو همین تاپیک به اشتراک میذارید مثل این:

دلیل این کار هم اینه که چالش با نشاط باقی بمونه و این کار به نوعی گزارش انجام این چالش توسط شماست. اگه از جملاتی از این کتاب ها هم خوشتون اومد میتونید اینجا به اشتراک بذارید. راستی دوستانی که در حال خوندن کتاب های دیگه از زیبوک هستن هم میتونن اسکرین شاتشون رو به اشتراک بذارن.

امیدوارم از خوندن این دو کتاب لذت ببرید و صد البته در کنارش زبانتونو تقویت کنید.
منتظر مشارکت حداکثری شما دوستان عزیز هستم.
با تشکر

20 پسندیده

ممنون بابت تاپیک :pray:
از فردا شروع میکنم

6 پسندیده

سلام
ممنون آقا مصطفی
حتما شرکت میکنم :pray:

6 پسندیده

سپاس حتما مشارکت میکنم

6 پسندیده

سلام دوستان. احسنت به شما :v:

8 پسندیده

چارلی رو قبلاً خوندم :}
این کتاب و جلد دوم این کتاب (چارلی و آسانسور شیشه‌ای بزرگ) جزو کتاب‌هایی بودن که بچگی‌هام خیلی دوست داشتم و خوندن دوباره‌ش تو زیبوک بعد از سال‌ها خاطرات دوران قبل رو زنده کرد و خیلی لذت‌بخش بود.

7 پسندیده

خیلی خوب بود :clap::clap::clap:
گویندشو خیلی پسندیدم عالی بود :ok_hand: :ok_hand:
فقط مصاحبه اون دختره که ادامس میجوید :joy::joy::joy:

8 پسندیده

8 پسندیده

خیلی عالیه
درود بر شما

5 پسندیده

8 پسندیده

افرین :clap: منم امروز وقت نکردم بخونم ، به امید خدا فردا :relaxed:

3 پسندیده

7 پسندیده

سلام :blush:
کسی میدونه اسم گوینده این کتاب چیه؟

6 پسندیده

سلام
داگلاس هاج (douglas hodg)

اگه از گویندش خوشتون اومده پیشنهاد میکنم جیمز و هلوی غول پیکر رو هم گوش بدید. اونم گویندش فوق العادس.

2 پسندیده

سلام ماشالله به ارادتون عالی بودید:heart::rose:

3 پسندیده

5 پسندیده

سپاسگزارم :pray:

بله خیلی عالی بود ، حتما اونم میخونم

سپاس عزیزم :rose:

3 پسندیده

5 پسندیده

با سلام به تمام همراهان پرانرژی زبانشناس
لحظاتی پیش رمان آن شرلی در گرین گیبلز به اتمام رسید. با اینکه کمی تم دخترانه داشت ولی فوق العاده بود.

چارلی و کارخانه شکلات هم آبان ماه خونده بودم و اون هم فوق العاده بود:

3 پسندیده