ارزیابی کتاب پدر پولدار، پدر فقیر

ارزیابی کتاب پدر پولدار، پدر فقیر
none 4.85 20

ali

سلام چجوری باید از این کتاب استفاده کنم باز نمیشه

سلام میشه از مشکلتون یه ویدیو بفرستید؟
اگر اخطار خرید اشتراک براتون باز میشه برای دسترسی به بخش زیبوک اشتراک طلایی باید داشته باشید

سلام. چرا باز نمیشه؟ همش خطای تلاش مجدد رو میده

سلام دوست خوبم الان یه بخش رو دانلود و پلی کردم مشکلی نداره و سالمه.
نسخه برنامه اتون چنده؟

خیلی از جملات با ترجمه انگلیسی هماهنگ نیست

1 پسندیده

نحوه استفاده درست از این متن و صوت کتاب به چه صورته؟ میشه راهنمایی کنین؟ اصلا آیا به کارم میاد؟

من میخواهم برای آمادگی تافل بخونم و سطح من B1 هستش

کتاب های رمان، کسب و کار، موفقیت، مستند و… همه ی اینها منبع فرعی بحساب میاد که به صورت گسترده خوانی و تفریحی میخونید.
برای آزمون باید منبع اصلی رو مطالعه کنید در کنارش وقت اضافه که آوردید مثلا این کتاب رو میتونید میخونید

عالیه، دلم نمیاد ازش دست بکشم، هدفم این بود که زبانم رو تقویت کنم، اما این کتاب خودش اونقدر جذاب که دلت نمیاد حتی یک لحظه نخونیش، از خوندنش لذت بردم، انگلیسی یاد گرفتم و با جملاتش اشک ریختم که چقدر به زندگی من شبیه:heart::heart::heart::heart::heart:

A post was merged into an existing topic: پیشنهادات در مورد اپلیکیشن زبانشناس

متن و ترجمه خیلی جاها با گفتار گوینده کمی تفاوت دارد

1 پسندیده

very very good :+1:

1 پسندیده

این ایده که کتاب‌ها رو تو بحث آموزشی آوردین خیلی خوبه منتهی ترجمه‌اش خیلی بده من لین کتاب رو ترجمه شده‌اش رو‌خوندم و اینکه بقیه جاها هم تو بحث ترجمه ضعیف عمل کردین بخصوص تو آهنگ‌ها اما در کل تنها نرم‌افزاریه که منو به یادگیریه زبان ترغیب کرده و ممنونم :rose:

سلام دوست خوبم این ترجمه توسط کاربرانی که خودشون علاقه داشتن و اصرار داشتن که این کتاب رو ترجمه شده.
کدوم قسمت از لحاظ ترجمه مشکل داشته تا برای همکاران ارجاع بدیم که بررسی بشه

درود لهجه این کتاب آمریکن هست یا بریتیش ؟؟

لهجه امریکنه و قسمت توضیحات هر دوره لهجه ها ثبت شده

1 پسندیده

عالی

1 پسندیده

کتاب جالبیه