یادگیری زبان انگلیسی با زبانشناس

سلام دوستان من میخواستم با نرم افزار زبانشناس شروع به یاد گیری زبان انگلیسی کنم 6ترم کلاس زبان رفتم ولی برام این کلاس ها احساس میکنم وقتم را هدر دادم. دوستان اگه با زبانشناس بخوام از ابتدا شروع کنم باید از کجا و از کدام مرحله باید شروع کنم؟. آیا من میتونم با زبانشناس موفق باشم؟

1 پسندیده

سلام هیچ وقت نامید نباشید.مشکل از من و شما نیست
ایراد از سیستم آموزش کشورمون هست.
من چند وقتی هست که با زبان شناس کار میکنم،دایره لغاتم خیلی خیلی زیاد شده.زبان شناس ی حسن خیلی بزرگی که داره سطح بندی هستش.
برای مکالمه به نظرم اپ رزتا استون عالی هست
گرامر هم خود به خود یاد خواهید گرفت
زبان شناس را از همون ابتدا با داستان های بچه گانه شروع کنید
توصیه میکنم علاوه بر روش هایی که اساتید گفتند.سعی کنید بعد از چند دور خواندن داستان همراه صوت داستان را بنویسید.اینجوری خیلی خوب یادمیگرید و همزمان املای کلمات هم می آموزید.

7 پسندیده

ممنون جناب از راهنماییهای خوبتون، به من امیدواری دادید با سپاس فراوان

1 پسندیده

درود بر شما @Ardast57
با خواندن این مقاله به پاسخ پرسش خود خواهید رسید.:point_down:

2 پسندیده

با یک جستجوی ساده در مقاله‌های تالار، می‌توانید به انبوهی از نوشتارهای دوستان در این باره دست یابید.
همچنین در کانال تلگرامی زبانشناس هموَند(عضو) شوید، در آنجا پرسش‌وپاسخ‌های بسیاری درباره‌ی دوره‌ها و شرایط گوناگون کاربران هست که مهربان کامبیز استادانه به همه پاسخ داده‌اند، آن نیز می‌تواند یاریگر باشد، بگردید ببینید به پرسشی همانند بر خواهید خورد یا نه.

گروه زبانشناس
:boom:کانال رسمی زبانشناس:boom:

آدرس وبسایت:
zabanshenas.com
آدرس انجمن زبانشناس:
talk.zabanshenas.com

ارتباط با ما:

@zabanshenas_support

مارو در شبکه های اجتماعی فالو کنید

www.instagram.com/zabanshenas_com
www.aparat.com/zabanshenas_com
https://t.me/zabanshenas_com
تارپیوند(لینک) کانال تلگرام :point_up_2:

2 پسندیده

بازم ممنون جناب فرخ وند

2 پسندیده

خواهش می‌کنم، آرزوی پیروزی تان را دارم.

1 پسندیده

این اپلیکیشن با وجود هزینه مناسب و از همه مهمتر اینکه چون داستان های متنوع داره آدم ناخودآگاه ترغیب به یادگیری می‌شود و انگیزه من خیلی زیادتر از قبل شده

5 پسندیده