ارزیابی دوره یادگیری انگلیسی با حس خوب

ارزیابی دوره یادگیری انگلیسی با حس خوب
none 4.782608695652174 23

حس خوب، لغات خوب، تن صدای خوب

3 پسندیده

باهاش ارتباط گرفتم چون برام مفید بود

1 پسندیده

عالی- لهجه ی خوبی داره مطالب هم جذابه

1 پسندیده

مفید و آموزنده است. علاوه بر لغات خود محتوا هم جذاب و پرکشش است

1 پسندیده

اولش سخته ولی چندبار گوش میکنی راه می افتی… در کل خیلیی خوبه

2 پسندیده

چطور باید ازاین برنامه استفاده کنم میشه بم بگید:pray::pray::pray:

بنظرمممم خوبههههه این پادکست

از پاور سطحش بالاتره

1 پسندیده

لغاتش کاربردی در گفتگوهای سطح اکادمیک هست

سرعتش خیلی خیلی بالاعه

یعنی چی ،منظورتون اینه کاربرد نداره

کاش ترجمش هم میزاشتید

to me the best pod i,ve ever listened n marvelous .i recommend u to listen each episode several times for consolidating grammar n vocabulary unconciously or intuitively.

Perfect :+1:

it was one of the best podcasts in zabanshenas.i recommend it to you .:hugs::+1:

1 پسندیده

این پادکست توسط دو نفر با دو لهجه متفاوت ارائه میشه ( امریکن و بریتیش ) ، در حال حاضر تولیدش متوقف شده ولی همین تعداد هم برای تقویت اسپیکینگ فوق العادس. من این پادکست رو قبل از زبان شناس همیشه گوش میکردم از دستش ندید.

1 پسندیده

بنظرم ک یه پادکست عالییییه علاوه بر یادگیری زبان کاملا نچرال میتونید در مورد یه سری از کتابهای انگیزشی و آموزنده هم یه مختصری اطلاعات بگیرید تا اگه براتون جالب بود کتاب رو بگیرید و مطالعه کنید
ولی کاش آپدیتش میکردید، درسته الان تولیدش متوقف شده ولی تعداد اپیزودها از اینی ک شما گذاشتید بیشتره، لطفا رسیدگی کنید ممنون

لطفا امکانی ایجاد کنین که بشه از اپیزودهای مورد علاقه پلی لیست ایجاد کرد. اینطوری مرورشون خیلی راحت تر میشه

تا الان که چند درس اول رو گوش کردم احساس میکنم این همون انگلیسی قدرت ای جی هوگ هست با یه تغییرات جزیی بدون ذکر منبع و در نسخه ناکامل. اگر در ادامه بهتر شد مجدد نظر میدم. برای من این درس مناسب گسترده خوانیه

با انگیزه شو به دقیقه 6 و اینا که میرسه اسکرولش ایراد داره و بعضی از بخشهای اپیزود در متن نیست

1 پسندیده