ارزیابی دوره یادگیری انگلیسی با حس خوب

ارزیابی دوره یادگیری انگلیسی با حس خوب
none 4.782608695652174 23

این تاپیک برای دریافت ارزیابی شما از دوره « یادگیری انگلیسی با حس خوب » نرم افزار «زبانشناس» است.
توضیح مختصری از این دوره:
پادکست هایی با محتوای روانشناسی و آموزش انگلیسی برای کسانی که می خواهند انگلیسی را با حسی خوب بیاموزند
سطح: 5

8 پسندیده

حس خوبی داره این پادکست

5 پسندیده

آقا این دوره انصافا حرف نداره. دوره هایی مثل esl در مورد فرهنگ آمریکایی ها صحبت میکنن اما این دوره پارو از انگلیسی فراتر نهاده و در مورد موفقیت و زندگی صحبت میکنه. موسیقی اولش رو خیلی دوس دارم و جاهایی هم که با دیگران مصاحبه میکنه واقعا جالبه. خدا خیرتون بده.

9 پسندیده

بسیار خوب. بسیار خوب.

2 پسندیده

سلام و خداقوت بابت قرار دادن چنین مجموعه هایی

برا کسی که تا حدی با دوره انگلیسی قدرت و انگلیسی پایه کار کرده، تجربه جالبی می تونه باشه. شاید برا مرتبه اول، حس سریع صحبت کردن گوینده مجبورتون کنه دستی به تنظیمات سرعت بکشید ولی خیلی خیلی زود، مثل من برمی گردید به همون سرعت سابق…کافیه یه بار دیگه گوش بدید.
در مورد محتواش، برا من که حدود 10 تاییش رو گوش دادم، تجربه زبان آموزی دلنشینی بود.
:apple::apple::apple::apple::apple::apple::apple::apple:

چند روزی هست که دارم به این پادکستا گوش می دم
یه خواهش ازتون داشتم @hnaseri
ظاهرا یه سری بخشاش به صورت مجموعه ای هست…اگه درست متوجه شده باشم

به عنوان نمونه، قسمت اول، کار با دوره رو آموزش می ده
وقسمت 2 تا 8 مربوط به کتاب 7 عادت موثر میشه و …
به نظر من، با همون ترتیبی که الان هست، بهتره موضوعاتی که به هم مرتبه، مثل همین بخش 2 تا 8، همه شون تبدیل به زیربخش بشن تا خواننده از همون شروع متوجه بشه که این 7 تا مربوط یه یه موضوع واحده.
بازم ممنون و متشکرم

4 پسندیده

For influence speaking

2 پسندیده

amazing, each lesson teaches you a bit grammer, vocabulary and improve your listening comprehention,

3 پسندیده

بسیار خوبه توصیه میکنم بقیه زبان آموزان استفاده کنند

2 پسندیده

متن صدا ندارد لطفا بررسی شود

1 پسندیده

عالی، کاربردی و متنوع

2 پسندیده

انگلیسی کاملا natural

2 پسندیده

It’s beutifully designed program which we can boost our english knowledge and life lessones and management as well.Be happy with learning english.:grin::wink:

4 پسندیده

بهترین دوره برای مطالعه و یادگیری در کنار دوره‌ی power English

4 پسندیده

بنطرم خوبه فقط هیکاش سطح هر فرد رو بعد از گوش کردن و باد گرفتن تمام کلمات پادکست مشخص میکرد ولی درکل واقعا خوبه دستتون دردنکنه و خسته هم نباشید🙏

2 پسندیده

خیلی مفید و سازنده هستش :slightly_smiling_face::pray:

2 پسندیده

it’s good . I spend good times with this podcasts

2 پسندیده

این دوره، دوره‌ی عالی هستش حتماً این پادکست رو گوش بدید برای سطح متوسط هم مناسبه :ok_hand:

2 پسندیده

این دوره رو پیشنهاد میکنم به همه کسایی که میخوان هم در زندگی خوشحال تر و موفق تر باشن هم زبانشون پیشرفت کنه❤

1 پسندیده

بسیار کاربردی
باید چندیت بار گوش داد

1 پسندیده

عالیی
دست شما درد نکند واقعا زحمت میکشین

2 پسندیده