فریاد کشیدن و نجوا کردن

“به نام خدا”

سلام بر همگی.
می دونم چقدر مهمه که در کار با دوره افرتلس، به قول خود آقای هوگ، بلند پاسخ ها رو بگید…فریاد بزنید و بشنوید صدای خودتون رو

ولی خب، با توجه به شرایطی که دارم، ناگزیر درسای افرتلس رو تو کتابخونه گوش می دمو فریادی در کار نیست…و اونقدر آروم می گم که مزاحمتی متوجه سایرین نشه…البته پاسچرم خوبه و قدم هم می زنم (که البته کسی هم مخالفتی با این مورد نداره خداروشکر)

امروز که کتابخونه بسته بودو خونه بودم، یکی از همون درسای قبلی مینی استوری رو باز گذاشتم برا تمرین (دوره New method)…ولی برخلاف کتابخونه، که روون و سریع پاسخ می دادم (و البته با صدای خیلی کوتاه)، اینجا (خونه) خیلی تته پته می کنمو کند جواب میدم…وحشت کردم از خودمو اینکه چقدر این بلند پاسخ دادن تاثیر داره

خب، حالا چکار کنم به نظر شما، برا رفع این مشکل
I’m at a total loss
I am frustrating.
What do I must do for solving
this problem
:wink:
دم و بازدم همه تون پر از تندرستی باشه…امین

3 پسندیده

سلام
برای حل مشکلتون آیا نمیشه جای دیگه مطالعه کنید؟

نیازی به فریاد نیست. همین که صداتون در حدی باشه که بشنوید کافیه. تو دل حرف زدن نباشه، هیس و پیس هم نه

ولی یه مقدار از حالت عادی ک حرف میزنید بلند تر

این باعث تلفظتون بهتر شه و اینکه شما به صدای خودتون گوش میدید که میشه تکرار دوباره.

6 پسندیده

متاسفانه جای دیگه ای سراغ ندارم

2 پسندیده

سلام به شما
فریاد نیاز نیستاا
اینجوری ک ای جی میگه شما داخل خونه هم داد بزنید همسایه ها شاکی میشن :joy::joy:
در حد بلند جواب دادن خوبه ک اگه شرایطشو ندارین میتونید برید پیاده روی یا پارک راحت بلند صحبت کنید :grin:

5 پسندیده

آره دیگه…وحشت منم بیشتر شد…مثل یه آدم گنگی شدم که می خواست برا اولین بار حرف بزنه

3 پسندیده

:grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:
داد که نه

منم همون صدای بلندی که گفتید منظورم بود…
شرایط محلی که در حال حاضر درش سکونت دارم، به من اجازه چنین کاری رو نمی ده…پارک و فضای سبز هم از محل سکونتم فاصله داره و بنا به دلایل امنیتی در حال حاضر، نمیشه متاسفانه

2 پسندیده

کافیه صدای خودتون رو بتونید بشنوید. همین
اینقد به خودتون استرس وارد نکنید. از جمله‌هایی که نوشتید مشخصه زبانتون خوبه. حتما توی چالش‌ها هم شرکت کنید.

4 پسندیده

من برام کلا کار نشد نداره :joy:
اگه واقعا چیزی رو میخواین شرایطش رو بسازید

4 پسندیده

شما لطف دارید…من هنوز سطح اول دوره نیومتدم…این چند تا جمله انگلیسی هم یادگار قریب :slight_smile: همین ماهه…ولی خب، حسم رو باهاش رسوندم

3 پسندیده

نه اتفاقا خیلی خوبه.
حتما در حد توان از فضای باز استفاده کنید. من همیشه حسرت میخورم به پسرا که میتونند هرجا میخوان تنهایی برن. همیشه دوست داشتم تنهایی بزنم به کوه و بیابون و با صدای بلند انگلیسی حرف بزنم.

5 پسندیده

خب، منم سوالم رو اینجا مطرح کردم…برا آدمایی همچون شما :100: …که راهکار بهم بدن :upside_down_face:

2 پسندیده

پروین جان حتما امتحانش کنید
عالیه :+1:

4 پسندیده

متاسفانه کوه و بیابون برا ماها امنیت نداره. :cry:
مگه حتما با خانواده بریم که بچه‌هاشون از سر و کول آدم بالا میرن :grimacing: نمیذارن کاری بکنیم

4 پسندیده

راهکارش بستگی به شرایط زندگی شما داره
ولی این که حتما ی خیابون یا پارک نزدیکتون هست و شاید ی تراس یا حیاط داشته باشین
همونطور ک فارسی بلند صحبت میکنید انگلیسی هم میتونید بلند صحبت کنید
الان ای جی میگه بلند صحبت کن ی جا دیگه هم میگه go crazy
پس براتون ری اکشن بقیه هم مهم نباشه و بدون استرس به یادگیریتون بپردازید

4 پسندیده

:no_mouth::no_mouth::no_mouth::no_mouth::no_mouth:
:pensive::pensive::pensive::pensive::pensive::pensive::pensive:

2 پسندیده

درسته حق میدم
ولی تو آینده هم قرار نیست امنیتی بیشتری ایجاد بشه :grin:
فرصت کوه رفتن با خانواده پیش اومد در حد نیم ساعتم ازشون جدا بشین عالیه

4 پسندیده

بله خب…شرایط آدم که عوض شه…
من خودم چند سالی اصفهان بودم…راحت میشد صبحای زود از حوالی پل بزرگمهر و با گذر از خواجو و 33 پل و پل فلزی و …، مسافت خیلی خیلی زیادی رو فقط تو پارک و اونم با امنیت خوب، راه رفت چند ساعتی رو…الان که فکر می کنم غبطه می خورم به حال اون روزا

پارکای تهران هم که بزرگ ن مناسب برا این کارا

متاسفانه، برخی از ماهایی که از نعمت هوای نسبتا پاک بهره مندیم، با مشکلاتی این چنین مواجهیمو ناخواسته؟! محروم

4 پسندیده

کاملا موافقم و انگلیسی رو فقط با بلند صحبت کردن میشه به خوبی یاد گرفت. میشه بدون اینم یاد گرفتا ولی اگه بخوایم حرف زدنمون اتوماتیک و مثل زبان مادری بشه باید از همون ابتدای کار خودمون رو عادت بدیم به بلند صحبت کردن. اینکه جمله‌ای رو نجوا گونه بگیم یا بلند، تفاوتشون زمین تا آسمون فرق می‌کنه.

حتما حتما بلند حرف زدن رو از همین الان شروع کنید. همونطور که خونواده دارن تلویزیون نگاه میکنن یا به قول خودتون مرور خاطرات دارن، شما هم بلند تمرین کنید که صداتون توی صداهای دیگه گم میشه و کسی رو اذیت نمیکنه. اگه این کارو نکنید، اگه انگلیسی رو با صدای بلند تمرین نکنید مثل این می‌مونه که شنا یاد گرفتید ولی فقط از دور آب رو تماشا می‌کنید

4 پسندیده

خدایی من همیشه غبطه میخورم به اصفهانیا. امنیت فوق‌العاده‌ای داره
ولی خب شما پسرید نسبت به دخترا کمی شرایط براتون بهتره.

2 پسندیده

این ها بهانه هستن
اینو از کسی بشنوید که تو اهواز زندگی میکنه و نه امنیت داره نه هوای پاک :grin:
پس شروع کنید یادگیری رو تا زمان هست :+1:
موفق باشین

3 پسندیده