ارزیابی و بیان تجربه کاربران زبانشناس از دوره ی داستانهای بچه گانه

آخه درساش دو دقیقست :grin:

صد بار تازه میشه دو سه ساعت

4 پسندیده

واقعا عالیه؛ راسته میگن موفقیت اتفاقی نیست

4 پسندیده

ممنونم از آنالیز کلی و عالی تون و همراهی تون در تاپیک :bouquet:

2 پسندیده

اقاکامبیز مثله همیشه عالی هستید اشتراک گذاشتن تجربیات شخصی واقعا جای تشکر داره

2 پسندیده

سلام فاطمه بانو؛ لطفا اگه امکان داره اون مطلب تحلیل دوره ی قدرت رو پا‌ک بفرمائید :rose:

3 پسندیده

با سلام، بنده به دوستانم این دوره ها را پیشنهاد داده ام، نقاط قوت داستان‌ها از آسان به سخت می رسد، نقاط ضعف عدم همخوانی معنی با داستان، در کنار داستان خواندن ها بنده از اپلیکیشن زبان بیاموز نیز استفاده می کنم تا هم لغت بیشتری حفظ کنم و هم تمرین نوشتاری، مدت استفاده 45 روز هست و الان 3 بسته را تمام کرده ام، در کل بسیار دوره خوبیه و امتیاز بنده 17 می باشد

4 پسندیده

ممنونم از حضور گرمتان در این تاپیک، بسیار ارزشمند هست.
موفق و پایدار باشید

2 پسندیده

سلام من الان یکهفته شروع کردم این دوره. بسته اول دو درسشو خوندم میخواستم بدونم تا کی باید این بسته رو ادامه بدم و نحوه ارزیابی از خودم چطور باید باشه منظورم بعداز این دوره به چه مرحله ای باید برسم که متجه بشم باید این دوره نیازمو برطرف کرده برم دوره بعدی . تشکر از جوابهاتون

4 پسندیده

سلام؛ خوش آمدید به جمع زبانشناسان

بنده این بسته رو استفاده جهت شروع نکردم تا راهنمایی در این بابت داشته باشم ولی هدف این تاپیک رسیدن به پاسخ مناسب به سوالی از قبیل سوال شما هست. و اما یه توصیه اول مسیر قرار دارید فقط به فکر لذت بردن و بهره بردن از وقتی که به یادگیری اختصاص دادید باشید. امیدوارم این تاپیک مشارکتهای بیشتری همراه باشد تا بتوان بهترین ارزیابی و نتیجه را دریافت کرد.

5 پسندیده

ممنون از اینکه این سوال مطرح کردید دست همه ی دوستان بابت این سایت و برنامه خوب درد نکنه

4 پسندیده

چراکسی تو این سوال مشارکت نمیکنی

4 پسندیده

سلام خدمت همه ی دوستان ربانشناس
ضمن سپاس و تقدیر از همه ی دوستانی که در راستای تاپیک ارائه شده، تجربیات خود را به اشتراک گذاشتند، لازم به ذکر هست برای نتیجه بهتر همچنان حضور و مشارکت شما مفید واقع خواهد شد. اما با توجه به گسترده بودن منابع زبانشناس دوره ی دیگری را در تاپیک مجزا به زودی بررسی خواهیم کرد.

8 پسندیده

بیزحمت یک تاپیک در مورد نحوه خواندن داستان واقعی بگذارید تا دیگران تجربیاتشونم بگم لطف میکنید

3 پسندیده

سلام
دقیقا همین دوره مد نظر بود

3 پسندیده

سلام
در مورد سوالتون باید بگم که هیچ شاخص یا دستگاهی نیست که این چیزی که شما میگید بسنجه و هر وقت تشخیص داد بگه الان شما این دوره رو با موفقیت گذروندید…هر موقع که دیدید کل دوره تموم کردید و نسبت به همون اوایل راه چیزای بیشتری بلدید این یعنی پیشرفت و موقشعه که برید سطح بالاتر
:heart::heart::heart:

7 پسندیده

سلام ممنون ازهمگی شماخوبان واقعا مطالب مفیدوارزشمندی بودن بازم ممنون ازلطف بی کرانتون:pray::pray::pray::tulip::tulip::tulip::tulip::tulip::sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart:

2 پسندیده