9 رمان فوق العاده که انگلیسی شما را تقویت میکند

سلام دوستان
این لینک خوبو هنگامی که تو نت سرچ میکردم پیدا کردم و گفتم اینجا به اشتراک بذارم. یکی از مدرسان با تجربه زبان این نه رمان رو برای بهبود زبان انگلیسی توصیه کردن که پنج تاشون تو زیبوک هم موجوده.
حتما توصیه میکنم این لینک رو بخونید:

10 پسندیده

سلام. وقت تون بخیر

یه سوال کمی غیرمرتبط داشتم…البته نمی دونم به کتابایی که شما لطف کردیدو معرفی کردید هم مربوط میشه یا خیر

آقای Aj تو یکی از ویدیوهاشون که در مورد یادگیری انگلیسی به کمک فیلم بوده، گفتن که فیلمای جدید رو ببینید…نه فیلمای تاریخی (به خاطر نوع واژه های غیر مصطلح به کار رفته توش)…دهه ی 80-90 و بالاتر
about recent history (Now)
می خوام ببینم آیا این قضیه برا رمان ها هم صادقه؟ مثلا رمان های تولستوی مناسب یادگیری زبان نیستن؟؟

3 پسندیده

سلام و وقت بخیر
سوال خوبیه که من هم داشتم. البته دقیقا نمیدونم ولی به نظرم فیلم با کتاب بسیار فرق داره. اصطلاحات فرهنگی و عامیانه تو فیلم ها بیشتر بروز پیدا میکنه. اکثر رمان های مشهور تاریخ معمولا از دهه ی چهل میلادی به بعد هستن. رمان های اشاره شده تو لینک هم قبل از دهه ی نود نوشته شدن و به نظرم سخن آقای ای جی در مورد کتابها که استایل واحدی دارن صدق نمیکنه. حتی مثلا کتابای آن شرلی در اوایل قرن بیست نوشته شدن ولی واقعا بره من مفید بودن.
البته خانم @pari تجربه ی بیشتری دارن و میتونن بهتر راهنمایی بفرمایند.

4 پسندیده

درسته که گفتار مدام درحال تغییره و زبان‌آموز باید مدام با این آپدیت‌های گفتاری، پیش بره، اما این دلیل نمیشه که نوشتار هم موازی با گفتار تغییر کنه. نوشتار خیلی کم و در طی سالیان دراز دستخوش تغییر میشه

اگه بخوایم از نظر قدمت بررسی کنیم، تولستوی تو رده‌ی قدیمی قرار نمی‌گیره. کلاسیک و قدیمی دو تا معنی مجزا دارند

6 پسندیده