نحوه خواندن داستان واقعی

سلام من داستان کودکانه یک فصلشو خوندم میخواستم بدونم میتونم ب رم سراغ داستان واقعی؟ و نحوه خواندن داستان واقعی چطوریه لطفا راهنمایی کنید دوستان

2 پسندیده

سلام دوست عزیز
بطور کلی شما هر زمان که اراده کنین، میتونین هر کدوم از پکیج های آموزشی رو شروع کنین و اصل یا قاعده ی کلی در این زمینه وجود نداره. تنها کافیه شروع کنین و سطح و توان خودتون رو بسنجین. اگر دیدین براتون مفید، مناسب، کارامد و جذاب هست، ادامه بدین.
اما در مورد نحوه ی مطالعه ی این پکیج، میتونین به لینک زیر که مربوط به معرفی همین پکیج هست مراجعه کنین که در اون ضمن معرفی، لینک راهنمای قدم به قدم استفاده از اون هم در اختیارتون گذاشته شده :

موفق باشید

3 پسندیده

ممنون ولی این مطلب کلیه. به عنوان مثال هر بخش را چطور بخوانیم ایا همه درسها باهم خوانده بشه یا هرکدوم در روزهای مشخص . تکنیک سایه چطور ایا باید واسه همه درسها انجام بشه یا فقط دروس اصلی؟ دروس اصلی چندباربتید بخونیم بعدش بریم درس گرامر یا شتاب دهنده ؟ یا نه اینکه همرو تو یکروز باهم خوانده بشه؟

1 پسندیده

توی مطلب بالا یه لینک وجود داره به نام راهنمای قدم به قدم استفاده از مجموعه که احتمالا اون رو مطالعه نکردین، چون با جزئیات و به تفکیک پاسخ همه پرسشهای بالا توش آورده شده

اگر خوندین و باز هم سوالی هست، بپرسین

البته به اسمش توجه نکنین، مطلب در مورد داستانهای واقعی هست

3 پسندیده

اقا ممنونم درست بود فرمایشتون

1 پسندیده

خواهش میکنم
حالا هم که بلیط بخت آزمایی رو برنده شدین و خانوم نیکنام گرامی، پست مورد نظر شما رو استارت زدن و بزودی من و قطعا سایر دوستان از تجربیات شخصی مون از مطالعه ی این پکیج مطالبی رو درج خواهیم کرد.
موفق باشین

2 پسندیده

بله ایشون زحمتشو کشیدن ممنون از شما دوستان بزرگوار که بی منت تجربتونو در اختیار دیگران‌میگذارید

2 پسندیده

سلام اتفاقا برا منم خیلی سوال بود،تو خود تالار اون جاکه علامت جستجو گذاشته سرچ کن دوره داستان های واقعی، یه سری مطالب بالا میاد، مخصوصا یه اقای به نام رستمی خیلی رو این دوره و نحوه مطالعه اش توضیح داده بود،فک کنم الان مدرسه میره وشاید زیاد نیاد تالار، اما تایپیک هاش هست

2 پسندیده