چه موقع تکنیک سایه و پنج استراتژی را شروع کنم؟

سلام
سوالی در مورد تکنیک سایه داشتم. من در حال حاضر داستان های بچه گانه رو خوندم(بیشترش رو) و اینکه دایره لغاتم بیشتر شده رو حس کردم. ولی تا به حال پنج استراتژی رو با این داستان ها تمرین نکردم(نهایتش تا استراتژی اول یا قسمت اول تکنیک سایه). الآن بعد از داستانهای بچه گانه میخوام داستان واقعی رو شروع کنم و ۵استراتژی رو روی این داستان ها پیاده کنم.
سوالم اینه که آیا ۵استراتژی رو باید با همه پکیج ها تمرین کرد یا خیر؟یا مثلا نیازی نیست با پکیج داستانهای بچه گانه تمرین کنم و این استراتژی رو با پکیج هایی مثل داستان واقعی، انگلیسی قدرت، داستان های کوتاه، انگلیسی مهارت و کلا پکیج های سخت تر باشه؟
آخه اگه با داستان های بچه گانه پیش برم و بخوام همه داستان هارو با ۵استراتژی تمرین کنم فکر کنم خیلی زمان میبره. ممنون میشم اسم تمامی پکیج هایی رو که باید ۵استراتژی روی اون ها پیاده بشه رو نام ببرید
(ببخشید سوالم طولانی شد)

4 پسندیده

داستان واقعی و انگلیسی قدرت دارای درسنامه هایی هستن که میتونین این استراتژی ها رو راحت تر و با کیفیت تر پیاده سازی کنین. بنابراین اگر احساس میکنین دایره‌ی لغاتتون به حد مطلوب رسیده، میتونین از این دوره ها شروع کنین.

3 پسندیده

مگا داستان ها، داستان های کوتاه، انگلیسی مهارت… میشه در مورد این ها هم یه توضیحی بدین؟

2 پسندیده

مگاداستان مثل همون داستان واقعی هست ولی سخت تره. انگلیسی مهارت هم دقیقا ورژن پیشرفته تره انگلیسی قدرته. در کل مقایسه بین قدرت و داستان واقعی رو از اینجا بخونین تا برای مهارت و مگا داستان هم دستتون بیاد:

داستان کوتاه هم بیشتر یک سری داستانه که برای افزایش دایره ی لغات خوبه. درسنامه های اضافش فقط یک دونه هست.

3 پسندیده

ممنون آقای ناصری. مطلب رو خوندم و بسیار کاربردی بود. برای اطمینان میپرسم، پس از اونجایی که مگا داستان و انگلیسی مهارت نسخه های سخت تر درس های قبلیشون هستن، بعد از پایان درس های قبلی، این درسها (مگاداستان.مهارت) رو هم باید با ۵ استراتژی تمرین کنم؟درسته؟

3 پسندیده

بله همینطوره. حتما مطلب زیر رو هم بخونین و مشارکت داشته باشین.

3 پسندیده