چالش وبلاگ (( دلـگُشادی ))

سلام سپاس گذارم. با وجود شما انگیزه ما بیشتر میشه.

4 پسندیده

آقا نه تنها اینجا متعلق به خودتونه، بات آلسو مطلب جدیدی اگه خواستم بذارم یه جای مجزا درست می کنم …پس تو رو به خداااا بفرماین :grinning_face_with_smiling_eyes::wave: راحت باشین

ضمن اینکه اگه جایی هستش که ویژه ی این کار باشه کوچ می کنیم …خیالی نیس :blush::rose:

8 پسندیده

خیلی هم عالی.امیدوارم همیشه موفق باشید و.همیشه تو چالشا شرکت کنید

4 پسندیده

آقا من جرا ویسِ مذکورُ پیدا نکردم! ؟ دوز داجتم گوشش میدادم :blush:پلیز :pray: @fatemeh74 @pari

4 پسندیده

سلام
اینجا سرچ بزنید پیدا میکنید

بنویسید چالش کنفرانس شماره اول _اعتماد بنفس

5 پسندیده

این لینک چالش کنفرانس شماره اول - اعتماد بنفس رو براتون نمیاره؟

4 پسندیده

آهاااا …اوکی :joy::joy: من فک کردم تا اخرش صدای آقا کامبیزه! :grinning_face_with_smiling_eyes::kissing_heart:
#فرزندم_بیشتر_دقت_کن

5 پسندیده

:joy::joy::joy:

:grin:خوبه ک پیدا کردید

4 پسندیده

دوستان این حرفه ای شدن شرایطش چیه ماهم بریم تو کارش

3 پسندیده

فعالیت بیشتر در تالار
و نوشتن تاپیک هایی با بازدید بالا

4 پسندیده

خیلی خیلی راحته…حداقل برا من که این طور بود. یهویی سیستم شوکه م کرد با اعطای این نشان!
هنوز ۲ ماه نشده و من حرفه ای شدم.
اگه این «حرفه ای شدن»ه خودکار نبود, می گفتم حتما یه اشتباهی این وسط شده… حالا, عوامل نرن بازبینی کننو لو بره یه اشتباهی این وسط رخ داده :smiling_face_with_three_hearts:

فعالیت من بیشتر, پاسخ دادن به بخش «کمک» بود که سعی کردم به پرسش گر و خودم کمک کنم برا رسیدن به پاسخ درست…اولین هدفم برا پیوستن به تالار.

در مورد ساخت موضوعات جدید که @Farzad_Poodineh فرمودن , دوست داشتم چند تا موضوع بسازم و تا حدی هم ساخته م, البته تو ذهنم :upside_down_face: ولی خب, هنوز همت نوشتن شون تو تالار پیدا نشده.

نتیجه: خیلی بهش فکر نکنید…اگر کنجکاو باشیدو مشتاق تو برخی موارد, و البته مداومت بیشتر تو حفظ اون, خیلی راحت تر از من بهش می رسید.

پ.ن. نمی دونم چرا نمی تونم با تبلت, تصویر رو آپلود کنم اینجا, وگرنه, آمار فعالیت م رو براتون می ذاشتم.

5 پسندیده

سلام خانم شبت بخیر عزیزدلم :rose::tulip::cherry_blossom::bouquet:نیستی عزیزم کجاغیبت زده نازنیینم :pensive::pensive::pensive::pensive:جات حسابی خالی خوشگل خانم :face_with_thermometer::face_with_thermometer::face_with_thermometer:دلمون برای صدای قشنگت هم خیلی خیلی تنگ شده :bouquet::blossom::sunflower::sunflower::hibiscus::rose::rose::rose:امیدوارم هرچه زودتر برگردی فداتبشم :bouquet::blossom::sunflower::sunflower::hibiscus::rose:

4 پسندیده

این برای خانم دلشاهه .
من نتونستم ویستونو گوش کنم چون چیزی پخش نمیشد :slightly_smiling_face:
در تالار خیلی با این مورد برخوردم . چرا بعضی از ویسها باز نمیشه . روی سه نقطه کنارشم ک میزنم فقط گزینه میزان سرعت داره . مثلا دانلود فقط بعضیاش داره .
چرا اینجوریه،؟ :rose:
@delshah
با تشکر از دوست خوبم زرگل ک ۱ دقیقه پیش اینو @ یادم داد :smile:

:smile::smile::smile::rose:

کامنتارو خوندم حتما خیلی عالی بودین و هستین ک دوستان اینجوری ب وجد اومدن . ویسها برام باز نمیشه ولی منم واقعا از اینهمه تمجید ذوق زده شدم بوخودا . نشنید ، زنگ طلاییم براتون میزنم :bellhop_bell: حیف شد ک نمیتونم صداتونو بشنوم :pleading_face::ok_hand::blush:

تورو خدا یکی منو از این سیاهچاله تاریک :hole: دربیاره . سه تا اپلیکیشن ینی چی؟ مگه زبانشناس بیشتر از یک دانه اپلیکیشن است :interrobang:
اگه جواب ندید بازم می پرسما :nerd_face::nerd_face::nerd_face: ما ازون خانواده هاش نیستیم من بچه درس خونم :joy:
@Farzad_Poodineh

وای ترکیدم خدا not only نَکُشَدِت but also نگهت داره :joy::joy::joy:
از act تات پیداس بدجور باحال و بامزه ای . خوشمان آمد :wink:
@delshah

1 پسندیده

قبلا بخش های زوم و زیبوک و زبانشناس هر کدوم به صورت جداگانه اپلیکیشن خودشون رو داشتند.

اما بعدا تصمیم به ادغام این سه اپ گرفته شد. :blush:

1 پسندیده

خدا عمرت بده آقا فرزاد . چند روز بود در جاهای مختلف تالار این کلمه ب چشمم میومد . پس مال قبلنهاس . خداروشکر ک رمزگشایی شد . ممنونم

1 پسندیده

خوشم میاد زری جان میری پست های زیرخاکی رو بیرون میاری :joy::joy::joy:

1 پسندیده