چالش وبلاگ (( دلـگُشادی ))

Hey guys!

به خونۀ من خوش اومدین ^______^
خواستم واسه دست گرمی یه ویس بذارم که ترسم بریزه، … ترسم انقـد ریخت که نزدیکه آبرومم بریزه① :grinning_face_with_smiling_eyes:!

ویسِ شماره یک / دیباچه:

:joy::heart_eyes::joy: شیفتۀ این قورباغۀ ژاپنی و غمش شدم! تمام طول فصلو دمخورِ باتلاق بوده بیچاره! انداختمش بین گلای مردابی، … یه گُلم گذاشتم توو دستش که بهار بشه توو دلش! :frog::cherry_blossom: زیادی قشنگه غمش … خنده دار نیست؟

پی نوشت①: گمونم واسه اولین ویس زیادی هایپره!:grin: به بزرگیِ خودتون می بخشین!

پی نوشت ②: مشتاقانه منتظر شنیدن نظراتون هستم، که سخت بهشون نیازمندم!

پی نوشت تر: با تشکر از دوستای خوبِ جدیدم، که هرکدوم به نحوی بهم انگیزه دادن که استارت این کارو بزنم: @afarkhani @fdoosti @mitra9 @a.bayani @farokhvand @ala @pari

==================
این تاپیک مربوط به درس« داستان انگلیسی شب دوازدهم » در نرم‌افزار «زبانشناس» است.
دوره: « داستان های بچه گانه » فصل: « بسته ی اول »

31 پسندیده

ابتدا عرض کنم عالی مثل چند ویس قبلیتون اونهم باصدای عالیتون
شکست نفسی میکنید در مورد مبتدی بودنتون در زبان خیلی خیلی خوب هستیندوبیشتر ازاونچه که بیان میکنیدعالی هستیند و بینهایت سرشار از انرژی و ایده هستیند.فکرکنم توی صدا و سیماهم کار کنید بخصوص رادیو:wink::wink::wink:
براتون بهترینهارو آرزومندم همیشه در اوج بمانید:rose::rose::rose:

9 پسندیده

خیلی عالی بود که… موفق باشین

6 پسندیده

اینجاست که باید گفت Hoooooollllyy Mooooolly :clap::clap::clap::clap:
به به چه خاااااانم با استعدادی
جدا که شنیدن صدات حالمو خوب کرد :heart_eyes::clap::clap:
خوشحالم که شاهد حضور یک استعداد جدید داخل تالار هستم :tulip::tulip:
آواز خوندنت که حرف نداره
آینده زبان آموزیتم که از الان مشخصه :v::clap::clap:
دوست داشتم برات ویس بزارم و این انرژی خوبتو برگردونم ولی نشد.
پ. ن: یادم رفت بهت تبریک بگم برای ایجاد چالش وبلاگت :hugs:
البته مرسومه که چالش وبلاگ رو انگلیسی کامنت میزارن ولی من ذوقمو نتونستم کنترل کنم :wink:
سری بعد جبران میشه :grin:

8 پسندیده

واقعاباخانم دوستی موافقم خانم دلشاه عزیز واقعااستعداد جدید تالار هستند وسرشار از استعداد در همه ی جوانب :rose::rose::rose::clap::clap::clap::ok_hand::ok_hand::kissing_heart::kissing_heart::rose::rose:وحیف که از صدا و استعدادشون دربقیه جنبه ها اگه خودشان و صاحبان تالار موافق باشند از ایشون استفاده نشه فکرکنم پادکست ها شنیدنی ترازاین خواهند شد باصدای گرم ایشون و ایده های نابشون برای اجراهای متفاوت تر.:rose::rose::rose:
عزیزم موفقیتت آرزوی قلبیم وودرجاده ی موفقیتها در حال قدم زدن هستی همیشه در این جاده بمانی:rose::rose:

6 پسندیده

میترای مهربانِ عزیز :kissing_closed_eyes::kissing_closed_eyes: خیــــلی خیلی ممنونم از انرژیِ خوبتون :+1:
واقعا راهنماییاتون خیلی جلو انداختم :kissing_closed_eyes::pray:
ممنـــــووووونم ازتون …شما گُلی :rose::heart::rose:

4 پسندیده

عزیزهستیند:rose::rose:گل بودن مثال بارزش خودتون هستیند اماعمرتون مثال گل نباشه عزیزم:rose::rose:من هم اصلا کاری نکردم هرچی بوده و هست خودتون باتلاش و مطالعاتتون انجام دادیند منو شرمنده نفرمایند:flushed::flushed:بازهم بخودت و خانواده محترمت تبریک میگم بخاطر داشتن چنین فرزند باهنر و بااستعدادی موفق و خوشبخت زندگی کنی در کنار خانواده گلتون
چالشتون هم روز به روز گرمتر از امروز بشه عزیزم:rose::rose::rose:
.I will speak to you in English, I am sure
.I sincerely wish you luck

5 پسندیده

خیلی مچکـــرم که ^____^ :pray: welcome: )

5 پسندیده

وااااو… عالی بود واقعا لذت بردم… انرژی مثبتش خیلییییی زیاد بود… منو که گرفت:heart_eyes::relaxed::grin:

6 پسندیده

به به، بسیار بسیار زیبا، دوست نداشتم به این زودی‌ها پایان یابد، از بس که سدای تان گرم و دل‌نشین بود. درودهای بیکران
و شادباش از برای ساخت چالش وبلاگ :hibiscus: :white_flower:
می‌کوشم نخستین سدا/ویس ام را همین جا همرسانی کنم. :heart_eyes:

6 پسندیده

:smiley::smiley::smiley::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::sob::sob::sob:
تمامِ عواطفمو برانگیختی :joy: … خیــــلی خیلی مرسی عزیزم ازین همه لطف!:kissing_closed_eyes:
ازین همه هالوژنِ امّیــــــد که در من بر افروختی❤
مفتخرم به حضور در کنارتون ❥

چــــراااا وُیسِت نیووومد؟؟؟ … نمی بخشمش! :sob:

5 پسندیده

ای جااانم :kissing_closed_eyes::joy:
واسه من فقققققققققققط انگلیسی کامنت بذارین :rage::facepunch::facepunch:
آی دوووونت کْنو اسپیک این پِرژِن!
:joy:(#چی_گفتم!!)

4 پسندیده

خب پس از الان که به آرایش هشت تایی پایدار رسیدی منتظر شنیدن ویس هستم ازت :wink::joy::rose::rose:

نه اصلا ضبط نکردم. صدام در نمیاد من :joy:

6 پسندیده

@mitra9
عزیزِ دلیـــــن :kissing_closed_eyes::rose: … زیر آب و عرق خیس شدم از شرمندگی :grin: … والا این همه نیستم ولی مهربونیتون روز افزون … من که کیف می کنم از حضورتون :blush::blush::blush: :pray:

@shaghayegh7474 خدارو شکر …خیییلی خوشحاالم :smiley::pray::heart_eyes:
مررسی شقایق :tulip:

5 پسندیده

بَه بِه جمالتون :blush::rose::smiley: … مرررسی مرررسی ❥
آقا اتفاااقا من خیلی تمرکزم روو این بود که شما گفتی ویس بیشتر از ۴دیقه اکثرا گوش نمیدی، دُمبشُ قیچی کردم :joy::joy:
مشتاقانه منتظر کوششتون هستم که صداتونو بشنویم!
درووود و دو صد بدرووود :grinning_face_with_smiling_eyes::v:

5 پسندیده

دشمنتون شرمنده.بی اغراق گفتم و از صمیم قلب
دلتون شاد و لبتون خندون وشبتون پرستاره:rose::rose:

3 پسندیده

یکی نیس به من بگه تو یه لغتی رو که بلد نیسی اصن چرا به کار می بریش؟ :joy: #هالوژن … ولی خوشم اومد ازین آرایش هشت تایی هرچی هس! :grin:
راسی یه ویس طلبم :blush:

5 پسندیده

نه، اگه همه مثل شما ویس بدن که بالای پنجاه دقیقه هم باشه گوش میدم :grin:
از این شگفت‌زده شدم که با این که بار نخست تان بود خیلی روان و خودباورانه سخنیدید.

6 پسندیده

#خودباوری :joy: #تولیدملی
ولی حالا جدا از حواشی!

من خیــــــلی با مشقت جمله بندی کردم!
مشکلاتشو واقعااا خوشحال میشم بدونم!
:pray::heart::pray:
اصلا مفهوم بود حرفام؟؟؟

6 پسندیده

It’s my first voice.

Excuse me, I wasn’t prepared for it.

10 پسندیده