چالش وبلاگ (( دلـگُشادی ))

:heart_eyes: congratulation :smiley: :clap::clap::clap:
Thanx a looot for your first voice ❥ & your good feedback !
کافیه دیگه! من بدون آمادگی دیگه بیش ازین نمی تونم انگلیسی حرف بزنم :joy::joy::joy:
خیلی مفتخرم که اولین ویستون نصیبِ ما شد آقا و خیلی ام خوب بود :ok_hand::ok_hand:
:ear: keep going: )) …

5 پسندیده

ببین من یه شب نبودم چه غوغایی به پا شده :neutral_face::laughing:
خیلی کیفور شدم در حال حاضر
فعلا برم سر کار بعدا تو وقت مناسب نظراتمو میگم

7 پسندیده

بَه:v: :grinning_face_with_smiling_eyes::joy::grinning_face_with_smiling_eyes: … روز خوبی داشته باشیــــن… مررسی …من منتظرمااا :kissing_closed_eyes:

3 پسندیده

Hi dear delshah
You have a very good pronunciation and your speaking is very fluent
Your sound have high energy, too.
:clap::clap::clap::clap:

7 پسندیده

اینقدر خوشحالم که میبینم شما زبون باز کردید :rofl::rofl::rofl::rofl:
اصلا یجوری حال کردم که 10 تا رکورد از خودم گرفتم ولی نفرستادم :joy::joy::joy:
خوب حالا بگذریم ایشالا همیشه موفق باشید.
حالا همه با هم به افتخارشون یه دست و جیغ و هورا

6 پسندیده

THANKS ALOT.

You’re welcome.

از این بهتر؟ :star_struck: :smile:

4 پسندیده

:laughing: :joy: :sweat_smile:
It was much difficult for me to find suitable words and sentences. If Miss Delshah didn’t create this topic it wasn’t possible for me to send my first voice. Now I’m relieved. :smiling_face_with_three_hearts:
Thank you for your energetic comments.

:grinning::joy: I willingly want to hear your voice here. make it sooooo fun plzzzz. :heart_eyes:

از همه‌ی دلگرمی‌ها ات سپاسگزار ام :heart:

6 پسندیده

13 پسندیده

بَـــه بَه! :heart_eyes: … چه همه انرژیِ خوب!:heart::heart::heart:
دیگه تایپ به تنهایی پاسخگو نیست، در جوابِ این محبتا :kissing_closed_eyes::grinning_face_with_smiling_eyes:
چه طوری می تونم یه پست جدید بذارم توو همین صفه؟

3 پسندیده

این گزینه را بزنید:

4 پسندیده

سلام خانم دلشاه عزیز. با این صدای خوب، با این ادبیات عالی و تسلطتون روی زبان فارسی که پیشتر از نوشتارتون پی برده بودم که تسلط خوبی روی زبان فارسی دارید مشخصه که اهل کتاب و شعر و… هستید. یک چاشنی بسیار زیبا از طنز توی کلام و نوشتارتون هست که واقعا به دل می‌شینه.
اقیانوسی از پیشرفت توی انگلیسی پیش روتونه که قطعا با این روحیه، این اقیانوس رو قراره در آغوش بکشین.

لازمه‌ی تسلط به انگلیسی دقیقا همین جمله‌ی دلنشینیه که شما بیان کردین.

و اما در مورد انگلیسیتون
اول از همه اینکه اصلا مبتدی نیستید. کاملا مشخصه. خیلی خوب و با اعتماد به نفس کامل جملات رو بیان می‌کنید. شاید داشتن یه صدای خوب خودش منشا اعتماد به نفستون باشه، پس روی این نقطه قوت باید دست بذارید و با همین سیستم پیش برید.
نظر تخصصی در مورد انگلیسی حرف زدنتون رو فقط توی چالش‌ها و با مشخص شدن سطحتون میدم.
چون تا سطح زبان‌آموز مشخص نباشه نمیشه فیدبک مناسب بهش داد. مثلا این صوت شما برا سطح مبتدی فوق‌العاده بود، ولی آیا واقعا مبتدی هستید؟ ممکنه من بگم به به و چه چه ولی شما در این سطح مبتدی نباشید و همین به به و چه چه من باعث پس‌رفتتون بشه. پس لطفا توی چالش‌ها شرکت کنید ولی قبلش یه توضیحی درمورد پیشینه‌ی زبانیتون ارائه‌ بدید.
و یه سوال داشتم اینکه آیا مرتب فیلم انگلیسی زبان می‌بینید؟

7 پسندیده

براووو براوو
چقد جنس صداتون خوبه مخصوصا اون keep going رو خیلی خوب اومدین. صداتون منو یاد یه بازیگر انگلیسی زبان میندازه نمیدونم کیه، ذهنم یاری نمیده به خاطر بیارم.
زین پس شاهد وویس‌های بیشتری ازتون هستیم. کاملا هم دستور توی جمله‌م نهفته است :rofl:

7 پسندیده

سپاسگزار ام ارجمند ام. سخنان تان سرشار از دلگرمی است و نگاه زیبابینی دارید وگرنه آن قدرها هم خوب نمی‌سخنم.

6 پسندیده

تفهیم شد قربان :laughing:

5 پسندیده

Hello Ms. Delshah, it’s very nice to have such an enthusiastic and energetic person like you in this challenge and mainly in the forum. :rose:

You are so welcome. :blush: and I hope to see and hear more from you.

10 پسندیده

سلام
واقعا عجب صدایی دارین شما :ok_hand::ok_hand::ok_hand:
قشنگ انرژی و آرامش منتقل میکنه :heart_eyes::heart_eyes:هم فارسی و هم انگلیسی
بسیار بسیار سپاسگزارم خیلی لذت بردیم :hugs::hugs:
keep up the good work :boom:

8 پسندیده

سلام خدمت شما خانومِ دل شاه گرامی :rose:
به به،چه صدای دل نشین و زیبایی دارید :heart_eyes: :heart_eyes::ok_hand:
Woooooow
خیلی خیلی لذت بردم از صداتون و صداتون کلی بهم آرامش داد.
حال دلتون همیشه کوکِ کوک باشه که حال ما رو کوک کردید :rose::blush:

5 پسندیده

ویس شمارۀ دو: پَس گفتار

Part①: خیار چمبر /:grin:/ chamber cucumbur

Part②: because it’s all good! :blush:

Part③: #کــولی_بازی :crazy_face:

پی نوشت: درین برنامه متشکریم از: @afarkhani@a.bayani@R.min@farokhvand@pari@Farzad_Poodineh
پی نوشت تر: نامبرده در متن :point_left: @YoKambiz

13 پسندیده

دلیل اینکه انگلیسیتون فیدبک نشد اینه که من به شخصه توی چالش‌های همگانی فیدبک میدم. و اینکه صداتون کامل انگلیسی نیست و فارسی قاطیش هست. باید وویستون یکدست باشه. بعدشم تو سطح مبتدی زیاد فیدبک لازم نیست چون هنوز باید گوش بدید و گوش بدید. بهتر اینه که در سطح مبتدی با گوش مشکلات رو برطرف کرد تا فیدبک. چون فیدبک‌ها زیاد میشه و زبان‌آموز به طبع، سرخورده.
باز هم تکرار می‌کنم توی چالش‌ها وویستون رو بفرستید من اونجا فیدبک میدم اگه خواستید.

5 پسندیده

@maryam
مرررسی مرسی مریم جان :kissing_closed_eyes: از مهـــربونیتونه. :blush:مفتخرم
… to be continiu: ))

@kimiakarbasi
عــــههه کیمیااا😍 تالار زبان شناس چقـــد کوچیکه! همین پریروز بود که وُیستو شنیدم! … از شدتِِ سلاست و قشنگیِ حرف زدنت کفــــ بُر شدم!
سر به بیابان نهاده و درحالی که جامه چاک می کردم، اومدم نشستم و شروع کردم برای اولین بار به اسپیکینگ و صدامو ضبط کردن …مررسی :grinning_face_with_smiling_eyes::heart_eyes:
. . . ❥

4 پسندیده