چالش وبلاگ (( دلـگُشادی ))

خیــــلی خیلی ممنونم پروین جان …هرچند فک می کنم توی چالشا ویس فرستادن جدی تر و سختتر باشه ولی اطاعت امر! :blush::v: کاااملا متین و منطقیه و مجاب شدم :kissing_closed_eyes:
اها راسی … فیلمو واسه چی پرسیدین … سالی ۷-۸تا دونه میبینم پاش بیفته! :grinning_face_with_smiling_eyes:

4 پسندیده

آفرین خانوم دلگشا
ماشالا انرژیتون به بقیه افراد تالار هم سرایت کرده (تا باشه ازین سرایتا :joy: )
حتما تو چالش های زیبوکی که از ماه دیگه و تابستون و بقیه چالشا هم شرکت کنید که میخوایم انرژیتونو :smiley: :rose:
موفق باشید :blush: :rose:

8 پسندیده

انگلیسیتون روان و با اعتماد به نفسه گفتم شاید تاثیر فیلم دیدن باشه. خواهر خودم سطح مبتدیه ولی فیلم و سریال زیاد می‌بینه واسه همین سطحش واسه یه مبتدی خیلی بالاست. گاهی حتی برا تفنن فیلم دیدن، میتونه تاثیر غیرمستقیم رو یادگیری داشته باشه

6 پسندیده

سلام
ماشالله به این همه انرژی
درست قبل از خواب این وویسارو میفرستید و من انقدر انرژی مثبت میگیرم که دیگه خوابم نمیبره. :smile:
ایشاللا شاهد موفقیتهاتون در آینده ی نه چندان دور خواهیم بود. :rose:

7 پسندیده

ای جانم خدایا :joy::heart_eyes::heart_eyes:
بانو شما بازیگریتم حرف نداره. خصوصا تو بخش رادیو وقتی اجرای زنده داستان ها رو دارن.
:star_struck::star_struck::star_struck:
پاینده باشی عزیزم :rose::rose:

5 پسندیده

خخخ.خب مصطفی جان حالا که خواب به سر شدی یه فیلم ببین بیا برامون تعریف کن.من لذت میبرم نظراتت رو میخونم

6 پسندیده

دمت گرم داداش. حیف خانواده نمیذارن وگرنه این کارو میکردم

2 پسندیده

اتفاقا الان دارم Escape Room 2019
رو میبینم
جات خالی

2 پسندیده

:grinning_face_with_smiling_eyes::+1: … خیلی مرسی …چشـــم
راسی فرزاد خان، اون لینکا که واسه اپٍ نور گوشی داده بودین هیچکدوم واسه من کار نکرد! اسمشم توو پلی استور نیاورد … میشه راهنمایی؟ :blush::pray:

1 پسندیده

تو مایکت سرچ کنید پیدا می کنه :ok_hand:

1 پسندیده

تو درخشانی دختر مهربون
ادامه بده با همه ی قدرتت :rose:

3 پسندیده

:grinning::heart_eyes:

نفرمایید،نفرمایید.خجالت زده نکنید منو :see_no_evil::sweat_smile:
(البته من که هنوز خیلی خامم و در مرحله پخت و پز،سلاست کجا و من کجا :see_no_evil:
به قول جناب سعدی:بسیار سفر باید تا پخته شود خامی :grin:)

خیلی هم عالی.امیدوارم از این بعد بیشتر صدای دلنشین تونو بشنویم و تو چالش ها ببینیمتون :heart_eyes:

4 پسندیده

8 پسندیده

بسی شادمان‌تر و دلگشادتر گشتیم :partying_face:
.Fantastic, It was energetic

3 پسندیده

:sweat_smile: :see_no_evil: :tulip:
ماشالا به شما :))
چالشارو دوس دارم …اگه بتونم زور بزنم خوشحال میشم شرکت کنم …ولی زیبوک رو ندارم … زوم رو هم امروز نصب کردم ولی گمونم پاکش کنم!
چون یه اقیانوسه …وحشت کردم!
بعلاوه من از نصف ظرفیتای همین زبانشناسم هنوز استفاده نکردم!
مُرَیَد باشین :grin: :blush: :rose:

3 پسندیده

:heart_eyes::smiley: خوشحالم اینو میشنوم!
اره خب خییییلی تاثیر داره، اگه زیاد ببینیم!
البته این گودزیلاها(دهه هشتادیا :grinning_face_with_smiling_eyes: :dragon: ) کلا وضعیت زبانشون بهتر از ماست و اکثرشم بخاطر اینه که بیشتر در معرضشن!
ممنونم :blush: :pray:

4 پسندیده

سلام :cold_sweat::grinning_face_with_smiling_eyes::v:
خیلی خیلی لطف دارین :blush::rose: و اونم نکته ایه :joy: فک نمی کردم منجر به مردم آزاری بشه! …

البته نصف شب منم رفتم توو سالن بغلی، آقا آرمین جبران کردن با آهنگِ صبحگاهیشون! :joy:

عزیزمـــی :kissing_closed_eyes: ما از شما نور می گیریم :star_struck:
روو چِشَمــــ :kissing_closed_eyes::muscle::muscle::muscle:

اوا! خِژاالتـــم ندین! :sweat_smile::heart_eyes::rofl:
هوچیکیم … زند باااااد :kissing_closed_eyes::rose::kissing_closed_eyes:

خب خدارو شکــررر :grinning_face_with_smiling_eyes: ما به مقصودمون رسیدیم! برم خونه مون دیگه :grin::pray::rose:

8 پسندیده

:heart_eyes:woOow :heart_eyes:
اینجور که من دستگیرم شد، این اولین ویسیه که اینجا می ذارین! :smiley:
yooohooo! merciiii

دریغ نکنین ازمون زین پس لطفا :blush::pray:

5 پسندیده

11 پسندیده

به نظر من هیچ اپلیکیشنی که ساخت مجموعه ی زبانشناسه رو پاک نکنید، چون مطمئن باشید برای چالش ها به کارتون می یاد و شرکت کردن در چالش ها هم یعنی؟؟ :thinking:
پیشرفت فوری و تضمینی :innocent:

در ضمن شما با این انرژی ای (فعالیتی) :muscle: که دارید بزودی نشان کاربر حرفه ای (نشانی از معدود نشان های تالار) رو دریافت می کنید و با دریافت این نشان هر سه اپلیکیشن براتون رایگان میشه :blush:

در ضمن، شنا (زبان) یاد بگیرید و از اقیانوس ها (دنیای پر از آدم های مختلف، با فرهنگ های مختلف، که میخوان از طریق انگلیسی با هم ارتباط داشته باشن) نترسید، چون شما با یاد گرفتن زبان وسعت دید بیشتری به دنیا پیدا می کنید و چه بهتر اینکه بتونید تو یه کشتی تفریحی (اپلیکیشن های زبانشناس) خیلی شیک به هدفتون برسید. :sunglasses::rose:

اگه دل رو به دریا بزنید و شنا کنید، کشتی زبانشناس کسی رو تو اقیانوس تنها نمیذاره.
راست نمیگم؟ :grin:

11 پسندیده