کلاس زبان انگلیسی برم یا نرم؟

با سلام
واقعا من دو دل شدم … چون همزمان هم کلاس میرم و کلا خسته شدم … و اینکه من تا الان خودآموز هم نبودم .شما چی پیشنهاد میکنین؟بنظرتون من کلاس رو رها کنم؟راهی هست که من بتونم متعهد شم به برنامه ایی و بصورت خودآموز یاد بگیرم؟من مشکل رو با دوستم در میان گذاشتم و اونم مثل من شده و کلاس رو خسته کننده میدونه. بنظرتون بصورت آنلاین کمک میکنه که ما زبان رو یاد بگیریم .یا من طبق این برنامه پیش برم

==================
این تاپیک مربوط به درس« درس داستان کوتاه » در نرم‌افزار «زبانشناس» است.
دوره: « انگلیسی قدرت » فصل: « مقدمه ای بر بسته انگلیسی قدرت »

4 پسندیده

سلام
این حستون رو درک می کنم .من مدتی کلاس رفتم ولی رهاش کردم.
@YoKambiz مقالاتی در مورد کلاس رفتن بهتره یا نه نوشتن.پیداش کنم براتون منشن می کنم. بشخصه هرگز کلاس نخواهم رفت. برای متعهد شدنتون تالار خیلی کمک کنندس.بچه ها بهم انرژی میدن.من پیشرفت زبانم رو مدیون زبانشناسم. اگر بخواید قطعا موفق میشید به صورت خوداموز و سلف استادی زبانو یاد بگیرید.
موفق باشید

8 پسندیده

با خیال راحت کلاس نرووووو

3 پسندیده

مرسی عزیزم بابت عوض کردن تاپیک . من واقعا استادی دارم دلسوز و مهربون ولی خب من باید اجبار باشه تا کاری کنم برای همین فعلا قسمت تالار میام ببینم چطور میتونم از دیگران کمک بگیرم

3 پسندیده

میدونی همه ماها تا حدی نیاز به دیسیپلین داریم, منم با این موضوع دست و پنجه نرم میکنم, هنوز که هنوزه شده روزی زبان کم خوندم و رضایت نداشتم, اما هر روز انجامش میدم. برای تعهد و نظم داشتن به نظر من وجود تالار و پیدا کردن یه دوست خوب تو تالار که هر وقت انرژیت کم شد همراهت باشه خیلی کمک کنندس. ولی زیاد هم سختگیر نباش هیچکدوم از ما پرفکت نیستیم. ممکنه مدتی کلاس که نرفتی نظم زبانت بهم بخوره اما کم کم درست میشه اگر علاقه و انگیزه و هدف داشته باشی. کم کم تعهدت زیاد میشه.

8 پسندیده

ممنون عزیزم .واقعا خیلی خوشحال هستم با شماها آشنا شدم و میتونیم بهم انرژی بدیم

2 پسندیده

یکی از دوستان دو سال پیش زمستون اگه اشتباه نکنم این سوالو پرسید. گفت کلاس برم یا نه؟

من بهش گفتم خیالت راحت نرو.

الان به انگلیسی صحبت میکنه.

پارسال هم اولین مصاحبه تالار رو باهاش داشتیم

8 پسندیده

من هم میگم اصلا نرو خصوصا برای زبان انگلیسی.
نمونه بارز اشخاصی که به صورت آنلاین یاد گرفتن هم در این تالار مشهوده در راسشونم آقا کامبیز.
البته حق میدم یکم تصمیم گیری در این موارد بر میگرده به فلسفه و باورهای ذهنی ما که هنوز اکثر مردم باور ندارن که بدون کلاس رفتن و به صورت سلف استادی هم میشه مهارتی رو یاد گرفت (صد البته با همت و تلاش). البته من کلاس رو به کل نفی نمی کنم ولی یه کلاس استاندارد و با کیفیت فاکتورهایی داره که رک بگم ما تو سیستم آموزشیمون نداریم یا حداقل کامل نیست.
حالا تعجبم اینجاست شما هم کلاس براتون خسته کننده شده ، هم یجای دیگه فرموده بودید که بازدهی نداره براتون چون سطح کلاس براتون پایینه. پس چرا هنوز دو دل هستین؟؟؟

3 پسندیده

مرسی بابت راهنماییتون نسیم جون . سطح کلاس برای من پایین نیست همه دانش آموزا با اینکه سطح متوسط هستیم ولی خیلی کم میتونیم صحبت کنیم … مسئله دیگه اینه من اصلا نمیتونم برنامه ریزی کنم .مثلا من ۵ روز هست فقط دارم انگلیسی قدرت رو میخونم ولی دیگه نمیدونم باید چکار کنم چه چیزی کنارش بخونم .واقعیتش وقت هم زیاد دارم ولی نمیتونم استفاده کنم

2 پسندیده

ممنون حتما این مصاحبه رو گوش میکنم و ان شالله بتونه کمک کنه … و اینکه واقعا چقدر در روز انگلیسی باید خوند؟حداقل چند ساعت؟چون من وقتم زیاد هست

1 پسندیده

زارا جان تمامی این سوالاتت رو میتونی از مقالاتی که اقا کامبیز و دوستان دیگه نوشتن پیدا کنی.به نظر شخصیه من با توجه به زمانی که داری در کنار قدرت میتونی گسترده خوانی کنی، مثل کتاب خوندن ،فیلم دیدن.و …قدرت رو روزی دوبار یا سه بار گوش بده. و خلاصه درس رو برای خودت بازگو کن و صداتو ضبط کن و دوست داشتی به اشتراک بزار تا فیدبکای پرانرژی دریافت کنی.و هرچقدر هم میتونی زبان بخون ولی فشار نیار.بستگی به هدفت داره.
البته این پیشنهاد من بود. موفق باشی

1 پسندیده

باشه عزیزم خیلی خیلی لطف داری … ممنونم

2 پسندیده

نرو و پولت رو هدر نده که همش سرکاریه

3 پسندیده

این ویدیو رو چند وقت پیش تو اینستا دیده بودم خیلی حرفای جالبی در مورد روش های یادگیری زبان میزنه
و خیلی ام دیدگاه درست و هم جهت با روشیه که تو زبانشناس پیاده سازی شده
حتما ببینین این ویدیو رو.

یه بیوگرافی کوتاهم ازشون میگم که بیشتر باهاش آشنا بشین:

ایشون جزو کسایی هستن که از دانشگاه شریف بورسیه تحصیلی شدن و الان هم چند ساله که مقیم کانادا هستن و کلا اونجا زندگی میکنن پس طبیعتا خیلی باید زبانشون خوب باشه
الان یه ماهی هست که برای یه سری کارایی که دارن موقت برگشتن ایران و این هم یکی از فایلی هست که تو اینستاشون گذاشتن

12 پسندیده

ممنون بابت این کلیپ …عالی بود …لطف کردین

1 پسندیده

خیلی خوب بود. قشنگ حرف حق رو میزد.
پسرخاله ی من کلا با یوتیوب زبانش خوب شده.

1 پسندیده

خواهش میکنم :cowboy_hat_face:

آره دقیقا
ترکیب (زبانشناس و زیبوک) با یوتیوب واقعا عالیه
من خودمم خیلی وقتا ویدیو های انگلیسی رو تو یوتیوب میبینم
هم به مرور آدم زبانش خوب میشه و هم اینکه خیلی لذت بخشه وقتی میبینم یه بخش زیادی از حرفاشونو میفهمم
و قشنگ آدم روند پیشرفتشو میبینه

3 پسندیده

منم دقیقا تو این مشکل گیر کردم که زبان برم یا نه
خسته شدم 6 ساله دارم میرم
ولی میترسم نرم بعدا پشیمون بشم
تروخدا بهم کمک کنید

منم دقیقا همین حس رو دارم

سلام به همگی
بنظر من که نمیشه برای همه یک نسخه پیچید
اما در شرایط برابر و مساوی، گمان کنم کلاس رفتن بهتر باشه
به درس خوندنتون نظم و دیسیپلین میده
و بهتون کمک می کنه بهتر و بیشتر صحبت کنید
الان من به راحتی کتاب می خونم، اما نمیتونم حرف بزنم
اگه کلاس می رفتم این مشکل رو نداشتم
ولی در نهایت این خود شما هستید که تصمیم می گیرید
و شاید اساسا کلاس زبان تون خوب نیست که بین بودن و نبودتش براتون تفاوت معناداری ایجاد نکرده
شاید یک راه حل سومی باشه و اونم اینکه کلاس زبان تون رو عوض کنید
در کتاب آئین سامورایی نوشته هاگاکوره آمده:
هر گاه بین زنده ماندن و مرگ در دو راهی ماندی و نمیدانستی کدام را انتخاب کنی (هر دو یکسان بنظر رسیدند) بی تردید مرگ را انتخاب کن
بنظرم منظور هاگاکوره این بوده که زندگی باید اونقدر معنادار باشه که هیچگاه در یک دوراهی قرار نگیریم که مرگ و زندگی برامون یکسان باشه، و برای زندگی دلیلی نداشته باشیم. بلکه همواره زندگی نسبت به مرگ ترجیح چشمگیری داشته باشه

4 پسندیده