واسه تابستونِ امسال چه خوابی دیدین؟ ((نقشۀ راه))

سلام میتراجان!

به به! … با انگیزه …بی انگیزه … قدم مهمه رو بالاخره باید برداشت و شما می تونی :blush::muscle:

2 پسندیده

خیلی خیلی ممنون!
آقا چون شما واردین میگماا:sweat_smile: :pray:
من کلا خیلی طرفدارِ مختصر و مفید بودنم … و عاشقِ نرم افزارای جامعی که چنتا کارو همزمان انجام میده و مخصوصا مثلا اپای گوگل که به هم سینک میشه و هزار تا مزیت داره!
الان برای موزیک و پادکست و زیرنویس اگه یه چی باشه که سینک بشه خیلی خوبه! مثلا ساندکلودم خیلی انبار خوبی داره ولی این آنلاین بودنش منو اذیت میکنه!

3 پسندیده

نه
اسپاتیفای کاملا از گوگل جداست
و کاملا آنلاین

برای پادکست های رایگان و قابل دانلود اپ Podbean خوبه

1 پسندیده

شما فقط از پودبین برای پادکست استفاده میکنین؟

2 پسندیده

من استفاده میکنم :slightly_smiling_face:
بقیه رو نمیدونم

1 پسندیده

من خودمم استفاده میکنم ازش :grin: منظورم این بود که جز podbean از اپ دیگه استفاده میکنین
@Farzad_Poodineh

2 پسندیده

خخخ
من از اسپاتیفای و پادبین استفاده میکنم :blush:

2 پسندیده

مریم جان پادکست ادیکت هم عالیه من از اون استفاده می کنم.

به به حتما منتظرم :grin:

حقیقت من یادم نمیاد گفتی کدوم بسته از زبانشنان رو میخونی ؟ اگه قدرت هست ، در کنارش کتاب بخون و تمام. همین دو بخش رو انجام بده چون با کتاب که با ساختارهای مختلف اشنا میشی با زبانشناسم که قدرت شنیداریت میره بالا . این نظر منه

حقیقت دیروز نوشتم هدفمو ولی حذف کردم اخه دیدم خیلی نمیتونم یسری از جنبه ها رو دقیق ذکر کنم گفتم شاید جالب نباشه بنویسم :laughing:
ولی خب به صورت کلی
در حیطه زبان که بسته ریل انگلیش و پادکست esl(در کنارشم تفریحی کارای دیگه هم میکنم)
در حیطه سلامتی( بدنسازی 3روز در هفته و رعایت الگوی تغذیه مناسب که البته از خرداد ماه شروع کردمش)
در حیطه مهارت( نرم افزار افتر افکت که از اول فروردین شروع کرده بودمش ولی اهسته و پراکنده متناسب با خروجی که می خواستم یادش گرفتم. سعی میکنم تایم بهتری تو تابستان بزارم)
در حیطه کسب و کار( خب من شاغل نبودم و اصولا تفکرات اشتباه زیاد داشتم در این مقوله تا همین پارسال. برای همین خیلی تغییرات در این حیطه ایجاد کردم که دوست دارم در زمان مناسبش تبادل به اشتراک بزارم)
*یه پروژه آموزشی هم دارم که بسیار بسیار برام مهمه ایشالاه که بتونم خوش خبر باشم.

6 پسندیده

امتحان میکنم اینم مرسی :rose:

4 پسندیده