کارگاه صدا - طلسم رو بشکن

درود دوستان گل زبانشناس

به چالش صدا خوش آمدید :hibiscus:

در اینجا درباره‌ی کارهای روزانه‌ی خود بگویید، درباره‌ی داستانی که خوانده‌اید، درباره‌ی فیلمی که دیده‌اید، درباره‌ی رخدادهای شگفت‌انگیز و جالب روزانه‌ی خود بگویید، خاطره بگویید، کوتاه بگویم، هر چه می‌خواهد دل تنگ تان بگویید، زیرا هدف به چالش کشیدن خود و شکستن یخ گفتار و اسپیکینگ است.
خب برای اینکه به سطح خوبی از زبان برسیم باید بتوانیم و بخواهیم هرروز به انگلیسی سخن بگوییم، پس بهانه‌هایی مانند «وای روی ام نمی‌شود، من هنوز دایره‌ی واژگان ام اندک است و نمی‌دانم و کسی نیست با او بسخنم و…» نداریم، همه‌ی این بهانه‌ها را تا چند روز قبل، پیش می‌گرفتیم. از دوستان خواهش دارم همه و همه شرکت کنند تا با همکاری شما چالشی پربار برای خود و دیگر دوستان بسازیم.

برای بسامان بودن چالش، هنجارهای آن را ارج بنهیم تا با شتاب و آسودگی بهتری به هدف خود دست یابیم:
1.هر سدایی که فرستید کمتر از 2 دقیقه باشد. :timer_clock:

1. به جز سدا چیزی نمی‌فرستیم.
    بازخوردهای مان را نیز با صدا خواهیم فرستاد، هنگام بازخورد دوستان را منشن کنید.

:no_entry: NO TEXT ALONE, PLEASE :no_entry:
:white_check_mark: TEXT AS CAPTION FOR YOUR VOICE IS RECOMMENDED :white_check_mark: :pray:

3.هر سدایی که می‌فرستید همراه با توضیح باشد و بنویسید که درباره‌ی چیست… بگویید که آیا درباره‌ی بازگویی داستان کوتاه(مینی استوری) است، درباره‌ی فعالیت‌های روزانه و یا یک خاطره است، یا یک بازخورد به صدای دوستان یا دیدگاهی درباره‌ی چیزی دیگر است.

4.از همه ارشمندتر این است که این یک همپویی و چالش روزانه است. پس روزانه شرکت کنید. :spiral_calendar:
Let’s participate to this challenge everyday.

دوستان فعال و دوستانی که در چالش پیشین شرکت داشتند را منشن می‌کنم تا فعالیت و پویایی شان را در اینجا پیگیر باشیم:
@R.min @fatemeh74
@mostafa.76 @atineh1967 @a.bayani @delshah @masome2 @saeed_95 @mitra9 @tatym @terme.javadi4878 @Gheidar1 @afarkhani @pari @elahe1376 @zaara1 @mohsenizadi @mahdi_jokar @farokhvand @maryam

~fatemeh_baghdadi:
voice1

~mostafa.76:
voice 1

~masome2:
voice 1

~Gheidar1:
voice 1
voice 2

~mahdijokar1.14:
voice 1
voice 2

~farokhvand:
voice 1

~fatima88:
voice 1

چشم به راه همه‌ی دوستان هستیم…

23 پسندیده

به عنوان یک پیشنهاد: اگر در رابطه با یک درسی در زبانشناس میخواید چیزی بفرستید از طریق خود اپلیکیشن بخش تالار بفرستید که داخل اپلیکیشن هم ثبت بشه. بعد اینجا لینک تاپیک ایجاد شده رو بذارید.

12 پسندیده

بله دقیقا همین کار را می‌خواهیم انجام دهیم تا روند پیشرفت دوستان بررسی‌پذیرتر باشد.

6 پسندیده

سلام.این صدا مربوط به نظر اقا میلاده

9 پسندیده

Today i’m so energized!

11 پسندیده

ممنون که منو منشن کردین حتما من شرکت میکنم

3 پسندیده

@R.min @hnaseri

6 پسندیده

@mostafa.76
Hi Mostafa

You made my vibe better. :hibiscus:

8 پسندیده

10 پسندیده

7 پسندیده

خیلی تاپیک خوبیو استارت زدین ، منم حتما استقبال میکنم :ok_hand::ok_hand:

6 پسندیده

@masome2
@mostafa.76
this is my good wishes for you and also some recommendations for all enthusiastic member.
so hear it and give me some feedback.thanks

8 پسندیده

7 پسندیده

hi this is my voice😊

8 پسندیده

5 پسندیده

Hello friends, it’s nice to see you joined here.
Replied to @masome2 :

Replied to @a.bayani :

I like to hear your mini-stories of POWER course, where can I find them?
I want to start this course tomorrow.

Replied to @fatemeh74 :

I enjoy your story, studying in the morning is my favourite activity.

5 پسندیده

Thanks my friend.
go to my profile :point_right:then click on subjects category
:point_right:then go down and you can see all of my let’s talks.
like this picture :point_down:

5 پسندیده

Thank you dear, I got surprised by this:
(from July 2017)

I realy enjoyed it. It’s awsome. :heart_eyes:

7 پسندیده

5 پسندیده

6 پسندیده