چالش کنفرانس دوم - با موضوع دوستی

نخیرم نترسیدم جناب کشاورز عزیز بععععله

سلام عزیزدلم آدینه تون بخیر وعسلی :rose::rose:
فدای محبت بی دریغت فداتشم
من خودم اینستا ندارم گل دختری :rose::rose:
اماازاینکه بفکرم هستیند۱دنیاتشکر و ۱سبد پر گلهای رازقی تقدیم به شما :rose::rose:

1 پسندیده

باشه عزیزم فدای تو.امیدوارم همیشه موفق باشی

1 پسندیده

خدانکنه تاج سری :rose:
همچنین شما در اوج موفقیت و خوشبختی بمانی :rose::rose:

1 پسندیده

خیلی خوبه

وقتی اعلام میشه که چالش کنفرانس فکر کردم که همه میتونن شرکت کنند
ولی خب از این خوبتر میشه که بگید به شرطها و شروطها …
اگه از اول این رنکینگ رو نمایش بدید و بگید بر اساس آمار زبانشناس این بزرگواران میتونن تو چالش شرکت کنند.

بعدش توضیحات تکمیلی رو هم بزارید که بقیه اعضا میتونن صبر کنند و در صورت شرکت نکردن یکی از اینها به عنوان رزرو شرکت کنند، خیلی بهتر تر میشه

4 پسندیده

توی این تاپیک چالش کنفرانس، چند و چون کار کامل توضیح داده شده

3 پسندیده

خیلی ممنون بابت لینک
و خیلی بهتر از این هم، واجدین شرایط هم اعلام بشه در شروع این چالش

5 پسندیده

راستش من منظورتون رو متوجه نشدم :roll_eyes:

2 پسندیده

جناب کشاورز جای من هرکدوم از بچه ها که علاقه دارند رو جایگزین کنید :wink::wink:
فقط آقا هرکسی جای صندلی من نشست لطفا اجاره بهاش یادش نره خشکه حساب میکنماااااا :relaxed::relaxed::relaxed:

2 پسندیده

سلام من توضیحات را خواندم ولی متوجه نشدم چجوری میتونیم شرکت کنیم
یک اپ هم گفته بودید برای این کار چی هست که نصب کنیم

2 پسندیده

چه جوری به رنکینک دسترسی پیدا کنم؟:joy::joy::joy::joy::joy::joy:

2 پسندیده

سلام والا من اطلاعی ندارم
فکر میکنم فقط مدیران برنامه به رنکینگ دسترسی دارند ولاغیر :thinking::thinking:

1 پسندیده

درووود
مرسی آقا کامبیز! خیلی خرسندم ازین موقعیت و رونقِ دوباره این چالش!
توضیحاتتون رو خوندم که نوشته بودید حتی یه hello گفتنم واسه مبتدیا کافیه! :grinning_face_with_smiling_eyes::raised_hands::fist: منتها من ممکنه سوالا و حرفاتون رو چنتاااااا در میون متوجه شم!
تجربۀ مشابه نداشتم و نمی دونم چه جوری میشه ولی با تمامِ مشغله ای که فردا دارم، دلم می خواد این فرصتُ غنیمت بدونم! :pray::blush::pray:

3 پسندیده

نگران نباش بیشترش رو متوجه میشی. فردا میریم که بترکونیم :muscle:

3 پسندیده

البته اگر کسی هست که داوطلبه و حضورش توی گپ می تونه مفید باشه با کمال میل می تونم جامو بهش بدم، به این خاطر که یه عالمه چالش دارم تا فردا اگه بخوام خودمو برسونم به این برنامه و حداقل اگه بشه یه نفر توو نیمکتِ ذخیرۀ من باشه که یه موقع شرمنده کسی نشم خوبه! :grin::pray:

3 پسندیده

امیدوارم و حداقل سعیم رو می کنم … برم فعلا اسکایپُ نصب کنم واسه شروع :grin: … بریــــــم :muscle:

3 پسندیده

آقا کامبیز میشه اسکایپ نباشه به جاش هنگ اوت باشه؟

3 پسندیده

سلام آقا کامبیز عزیز @YoKambiz
خوبی داداشم
شرمنده منم نمیتونم شرکت کنم ببخشید منو :wink::wink::grin::grin:
البته میدونم اسمم نیست واسه کلاسش گفتم…

5 پسندیده

سلام عزیزم
راستش یادمه بانو نیکنام @ala به این چالش علاقمند بودند ولی گفتن چون جمعه ها بود شرایط حضور نداشتن.
خواستم اگه اقا کامبیز هم مشکلی ندارند من از خانم نیکنام دعوت کنم بیان .
البته به ایشون دیروز اطلاع دادم که چالش هست و گفتن بتونن تمایل دارن حداقل 20دقیقه ای رو همراهی کنن. :rose::rose:

4 پسندیده

سلام به روی ماهت عزیزم
صبحتون بخیروشادی
باعث افتخارم که ایشون جای من حضور داشته باشند و از صحبتهاشون کمال استفاده رو ببرم. :rose::rose::rose::rose:
از جانب من خواهش کنید حتماحضور داشته باشند و ازشون ویژه تشکر کنید که قبول زحمت کردند وجای من رو پرمیکنند :rose::rose::rose:
ازشماهم ممنون عزیزدلم که زحمتش رو کشیدیند ۱دنیاتشکر واقعاشرمنده محبتتون شدم :rose::rose::rose::rose::rose: ۱سبد گلهای اطلسی تقدیم شما :rose::rose::rose:
ازجناب کشاورز عزیزهم خواهش میکنم بااین موضوع موافقت بفرمایند ۱دنیاتشکر :rose::rose::rose:

3 پسندیده