بحث و گفتگو - چالش کنفرانس

سلام دوستان عزیز. خب برسیم به جدیدترین چالش تالار واسه دوستانی که علاقه دارند مکالمشون رو تمرین بدن و بهتر شن.

این تاپیک برای بحث و گفتگو هستش.

این چالش قراره جمعه ها برگزار بشه ( نه هر هفته)

به این صورته که ده نفر از فعال ترین های تالار ( بجز من) مجوز حضور در چالش رو پیدا میکنن. چالش هم به این شکل هستش که تا ده نفر ( یا کمتر یا بیشتر. باید ببینیم چطور پیش میره) میریم یکی از نرم افزارهای مکالمه آنلاین و اونجا درباره موضوع انتخابی صحبت می کنیم.

تو اون کنفرانس میتونیم درباره هر تجربه هم صحبت کنیم. مثلا اگه کسی سوالی درباره زبان داره می تونه بپرسه، یا هر چیز دیگه ای.

یک ساعت دور هم صحبت می کنیم. در آخر صدا ضبط میشه و داخل تالار قرار میگیره که همه گوش بدن.

به مرور که تعداد فالوور های اینستاگرام تیم بالا رفت این رو لایو می کنیم. ( در کنار ضبط صدا و…)

تو اینکه کدوم نرم افزار برای مکالمه استفاده شه فعلا نظری ندارم باید بررسی کنم ببینم کدوم چطور کار میکنه. ولی بین اسکایپ و هنگ اوت باید بررسی کنیم.

خب سوالی، پیشنهادی، چیزی دارید تو این تاپیک بگید که ایشالا از هفته بعد استارتش رو بزنیم.

راستی انتخاب کاربرا به عهده کس خاصی نیس. تالار زبانشناس برحسب لایکها و کامنت هاو… مشخصش میکنه پس فعالان هفته میتونن بیان.

حتی اگه سطح بالایی هم نداشته باشه مشکلی نیست میتونه شرکت کنه. میتونه بیاد و گوش بده به سایرین.

ابزارهای مورد نیاز هم اینترنت پر سرعت و یه گوشی یا لپ تاپه. ( به علاوه نرم افزار)

خب دوستان لطفاً نظرتون رو بگید و پیشنهادی انتقادی هم هست بگید.

دمتون گرم :rose::rose::rose:

برای حمایت مارو در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

image تلگرام image اینستاگرام image آپارات image یوتیوب

20 پسندیده

خیلی خوب میشه ولی من که مکالمه ام در حد،یه مبتدیه چجوری می تونم شرکت کنم

4 پسندیده

لطفا آدرس اینستا رو هم لطف کنین

3 پسندیده

سلام
چهره (صورت) فرد مشخصه ؟؟؟:thinking::thinking::thinking:

3 پسندیده

سلام. در وهله اول در طول هفته لایک جمع می کنید که رنکینگتون بالا بره که برسید به ده تای اول ( بجز من)

در وهله دوم هم این که مهم نیست سطحتون چیه. همین که جراتش رو کنید بیاید آنلاین و بگید Hi میتونه شروع خیلی خوبی برای ماجراجویی زبانیتون باشه و باور کنید خیلیا جرات ندارند همین کارو کنن.

خیلیا میگن من که مبتدی هستم ولی به کل همین براشون میمونه و حتی تو محیطشم خودشونو قرار نمیدن. وقتی بیاید ببینید تو یه محیط آنلاین با سطوح مختلف دارند مکالمه میکنن ناخودآگاه جاده براتون صاف میشه که حتما یاد بگیرید زبان رو.

به هر حال اگه کسی تو ده نفر اول هفته نخواست شرکت کنه میتونه جاشو به نفر یازدهم، دوازدهم و… بده. ( البته انتخاب با خودش نیست بلکه با تالاره. - یعنی شما بگید نمیام ما به شکل اتوماتیک به نفر یازدهم پی ام میدیم)

تمام لینک های شبکه های اجتماعی به پست اول اضافه شد

اینم لینک اینستاگرام:

https://www.instagram.com/zabanshenas_com/

سلام، نه اختیاریه این.

چون میشه انتخاب کرد که ویدئو باشه یا نه.

در کل من به شخصه ترجیحم اینه ویدئو رو روشن بزارم چون برای مخاطب ارتباط گرفتن بهتر میشه.

4 پسندیده

با این مکانیسم شما گفتید
هر هفته اعضای ثابتی واسه شرکت دارید چون کلاافراد ثابتی معمولا پست میذارن
پیشنهادی که میتونم بدم اینه که حداقل دو ظرفیت از دهتا رو بذارید واسه کسایی
که داوطلب اند واسه شرکت و با مقایسه لایک یا شانسی از بینشون انتخاب کنید
که افراد به واسطه مهارت کم یا …
خیلی نمیتونن در تاپیک مشارکت کنن فرصت حضور درچالش داشته باشن که تنوع
(حضور افراد مختلف دیده شه)
بعید میدونم خیلی از مخاطبای به خصوص خانم با تصویری بودن موافق باشن

9 پسندیده

نه خب نمیشه اینجوری بهش نگاه کرد. چون یه چیزی که هست اینه همه بچه ها تو رنکینگ هم حتما شرکت نمیکنن.

یه مورد دیگه هم هست اینه که این چالش انرژی و وقت زیادی میگیره پس فکر میکنم اشخاصی که واقعاً مشتاق شرکت هستند باید بدستش بیارن. اینکه بخوایم همینجوری همه گیر بشه هم مدیریتش سخت تر میشه و هم عطش چالش افت میکنه.

با این سیستم میشه رقابت در تالار هم بالا بره و فعالیت ها بیشتر و بهتر بشن.

و اینکه دو گروه بشن ممکن نیست در کل. چون ایجاد چالش و مدیریتش سخته.

درباره دوربین هم همونطور ک عرض کردم اختیاریه. میشه زد دکمه دوربین رو خاموش کرد و مشکلی نیست. هر کی دوست داشت به اشتراک میزاره و هرکی دوست نداشت نمیزاره. فک کنم تنها کسی که به اشتراک بزاره من باشم چون وضعیت خودمو میدونم. بقیه و نظراتشون رو نمیدونم. باید خودشون نظر بدن.

6 پسندیده

میخواستم بگم حالا که من اینترنتم افتضاحه جامو بفروشم :joy:

3 پسندیده

خوبه
به این میگن اشتغال زایی
احتمالا جز همون یه میلیون شغل محسوب بشه
علی برکت الله

4 پسندیده

سلام آقا کامبیز گرامی سال نو شما مبارک ایشالا سال خوبی پیش روی شما و خانواده گرامیتون باشه :rose:
با کمال میل این چالش عالی رو بدست میارم و ازش لذت میبرم من باید مکالمه رو شروع کنم فرقی نداره چطور ولی شروع میکنم ممنونم از پیشنهادهای عالیتون :pray::dizzy:
موفق و سلامت باشید :clap::clap:

5 پسندیده

سلام آقا کامبیز
به نظرم یک ساعت بره ده نفر کم میتونه باشه و اینکه مثل مناظره ها باشه که به هر کس به نوبت چند دقیقه وقت داده بشه تا عدالت رعایت بشه و مثلا اینطور نباشه که چند تفر بحث کنند و دیگران فقط گوش بدهند.
متشکرم.

2 پسندیده

ده نفر برتر این هفته

دوستانی که آمادگی دارند لطفاً اینجا اعلام کنند که ایشالا غروب یا شب بریم آنلاین

@pari - @Farzad_Poodineh - @fatemeh74 - @mht0017 - @mostafa.76 - @kimiakarbasi - @fdoosti - @hnaseri - @thestorm @ehn.ehsan

البته آقای ناصری نمیان پس آقای هادی با یزور @jackiran16 جایگزین میشه.

دوستان اعلام آمادگی کنید لطفاً

فک کنم باید یه روز مختلف در نظر بگیریم برای داشتن این چالش تا همه هماهنگ باشن

7 پسندیده

سلام
من هستم با کمال میل

2 پسندیده

با چه اپی قراره برگزار بشه؟
محض اطمینان نفر بعدی رو هم در دسترس داشته باشین چون به اینترنت من هیچ اتکایی نمیشه کرد :grimacing:

:rose::rose::rose:

اسکایپ. چون کیفیت هنگ اوت این روزا افت کرده.

در کل فک نکنم برای نت شما دردسری داشته باشه. صوتی کار می کنیم ببینیم چی میشه :grin:

3 پسندیده

و موضوع مورد بحث چی هست؟ قراره همون لحظه بگید یا قبلش اعلام می‌کنید؟

2 پسندیده

موضوع امروز رو درباره تجربیاتمون تو مکالمه میگیم. دوست دارم درباره اعتماد بنفس صحبت کنیم و اینکه چه چیزایی برای مکالمه مفیده

برای هفته آینده هم تو جلسه احتمالا موضوع تعیین میکنیم.

3 پسندیده

البته ایده ای دارید شما هم بگید. چون معمولا من عادتمه روز اول درباره اعتماد بنفس مکالمه حرف میزنم. انتخابم شد این

2 پسندیده

خیلی هم عالیه. :clap:
بهترین موضوع برای جلسه‌ی اول

2 پسندیده

سلام
من متاسفانه این چند روز درگیرم
از همینجا عذرخواهی میکنم

2 پسندیده