لطفا جمله زیر را ترجمه کنید...ممنون

به نام خدا
با سلام لطفا ترجمه جمله زیر را قرار بدید

I took some pictures wearing the clothes.

==================
این تاپیک مربوط به درس« The English Song Competition by Minnie » در نرم‌افزار «زبانشناس» است.
دوره: « قصه های شاگردان Emma » فصل: « قسمت ۲۳ »

2 پسندیده

لباس پوشیده چند عکس گرفتم

2 پسندیده

سلام كامبيز جان
من تازه با سايت شما اشنا شدم برام خيلي جذاب بود ازت يه كمكي ميخوام لطفا راهنمايي م كن چون واقعا به كمكت نياز دارم
من تقريبا ٤ ماه ميشه دارم مجموعه افورلتس انگليش و كار ميكنم تقريبا روزي ٥ ساعت حداقل هر شب ٢ ساعت سريال نگاه ميكنم سطح درك مطلب م خيلي خوب شده خيلي جمله ياد گرفتم كلي استاكچر ولي نميتونم درست صحبت كنم يعني فاجعه هست صحبت كردنم قبلشم كلاس زبان ميرفتم كه فايده اي نداشتش براي همين اين محموعه فك كردم كمك ميكنه كه به نظر خودم تا الان زياد جالب نبوده حداقل براي من ، كاري كه كرده من يه داستان و از حذف ميتونم تعريف كنم ولي براي مكالمه روز مره خيلي افتضاح هستم كلي استاكچر بلدم ولي جمله بنديم خيلي مسكل داره الان حس ميكنم شايد براي من كار نكنه اين محموعه البته الان شروع كردم دارم كتابهاي اين گرامر يوز ميخونم ولي در كل فقط كلمه و استاكچر ياد گرفتم ولي مكالمه بخوام انجام بدم ذهنم قدرت جمله سازي نداره نميدونم چرا
وقتي دارم يه سريال نگاه ميكنم مثلا يه متن ساده رو كه ميگن، من ميگم اينكه خيلي ساده بود چرا من نميتونم بسازم خلاصه حسابي بهم ريختم واقعا نميدونم بايد چيكار كنم
ممنون ميشم بهم پيام بدي :pray:t2::rose:

1 پسندیده