سرعت خواندن گوینده داستان در داستانهای کودکانه

سلام دوستان‌. خداروشکر امروز آخرین داستان از بسته پنجم رو خوندم و داستانهای کودکانه تمام شد که واقعا خوشحالم و به لطف این نرم افزار عالی و تلاش خوب و تحسین برانگیز دست اندرکاران آن، پیشرفت قابل ملاحظه و ملموسی رو در خودم حس میکنم و فقط یه سوال برام پیش اومده و اون اینکه سرعت خواندن داستانها در حالت پیش فرض یعنی 1X در واقع همون سرعت خواندن معمولی در انگلیس و آمریکاست یا کندتر از اونجاست؟چون من سرعت پیش فرض نرم افزارو تغییر ندادم و جواب این سوال برام خیلی اهمیت داره. نمیدونم آیا تونستم منظورم رو خوب برسونم یا خیر که امیدوارم رسونده باشم. ممنون میشم منو راهنمایی کنید. با سپاس. :hibiscus::hibiscus::hibiscus:

==================
این تاپیک مربوط به درس« داستان انگلیسی هیولا در رخت‌آویز » در نرم‌افزار «زبانشناس» است.
دوره: « داستان‌های بچگانه » فصل: « بسته ی پنجم »

2 پسندیده

سلام. در کل نمیشه برای مردم واقعی سرعت پیش فرض گذاشت.
مثلا من به شخصه تند صحبت میکنم. چه فارسی چ انگلیسی و دست خودم نیس
آمریکایی ها هم همینطور هستند. برخی سریع هستند و برخی آهسته.
اما برای شما کدوم مفیده؟
به نظر من هر چه توان لغوی و سرعتی گوش شما بالاتر بره مهارت شنیداری شما بهتر خواهد بود.
پس داستان های کودکانه رو میشه گفت متوسط و یا زیر متوسط هستند از لحاظ سرعتی.
داستانهای ای جی هوگ هم متوسط هستند.
بابت این موضوع همیشه پیشنهاد میکنم گسترده خوانی رو با فایل صوتی داشته باشید. یعنی کتاب بخونید و همزمان به صوتش گوش بدید. این کار باعث میشه شما با سرعتهای متفاوت و لهجه های متفاوت آشنا تر بشید و درک زبانیتون افزایش پیدا کنه.

7 پسندیده

بسیار عالی بود ممنون :pray::blush:

1 پسندیده