ارزیابی دوره نیمچه داستان‌ها

ارزیابی دوره نیمچه داستان‌ها
none 4.653726708074534 322

سلام وقت بخیر
شما منبع مناسب خودتون رو تشخیص دادید و ازش لذت میبرید پس مسیرتون درسته با همین مسیر جلو برید

1 پسندیده

دوره بسیار خوبی است
در سه درس اول داخل توضیحات مشخص شده ک از چه زمانی استفاده میشود اما در باقی دروس نه،لطفا این امکان رو برای همه درس ها فعال کنید

1 پسندیده

دوست خوبم محتوایی که خود تولید کننده اون ارائه داده بارگذاری شده

سلام
من نمیتونم ترجمه متن رو ببینم لطفا راهنمایی کنید

سلام وقت بخیر
اگر اشتراک دارید: وارد درس بشید بالای صفحه سمت چپ روی سه نقطه بزنید و گزینه شیوه نمایش متن روی فارسی و انگلیسی بذارید

1 پسندیده

سلام دوره که خیلی عالیه ولی واقعا یک هفته برای یک درس؟!!!
من هرروز سه چهار درسشو میخونم عادیه؟! :confused:

سلام دوست خوبم اگر درس براتون آسونه دو الی سه روز هم کافیه اگر مسلط نشدین تا یک هفته مرور و تکرار کنین.

عالی

سلام
میشه نحوه استفاده از این دوره رو بیان کنید

سلام وقت بخیر بخیر
۱) درس رو مطالعه میکنید و لغات جدید رو هایلایت و دیکشنری رو چک میکنید، به فایل صوتی گوش میدید و سوالات رو جواب میدید یعنی سوال رو که گوش دادید دکمه پاز رو میزنید و جواب میدید.

۲) جمله به جمله رو گوش میدید و دکمه پاز رو میزنید شما همون جمله رو تکرار میکنید و سعی کنید لحن، تلفظ، فراز و فرود گوینده رو تقلید کنید.

۳) همراه با گوینده تکرار میکنید که همون روش شدوینگ هستش. یعنی متن رو میبینید و همزمان با گوینده تکرار میکنید.

۴) شدوینگ بدون متن، یعنی بدون اینکه متن رو ببینید همراه گوینده تکرار میکنید در این مرحله و مرحله قبلی صوت رو متوقف نمیکنید.

۵) در مرحله اخر، بازگویی میکنید.
وقتی کامل به درس و لغات جدید مسلط شدید هر چیزی که از داستان رو فهمیدید رو برای خودتون بگید.

میخوام از ابتدا شروع کنم . نیمچه داستانها میاد . به عقب ب نمیگرده . میخوام مبتدی باشم .چکار کنم .؟

دوست خوبم در صفحه اصلی برنامه، پایین صفحه روی کاوش کلیک کنید تا وارد منابع های اپلیکیشن بشید و همینطور میتونید مبتدی رو سرچ کنید

نمیاد

سلام زیرنویس فارسی برای من نمیاد چیکار کنم؟!

سلام اگر اشتراک طلایی دارید وارد درس بشید و بالای صفحه روی آیکن چرخ دنده بزنید گزینه شیوه نمایش متن روی فارسی و انگلیسی قرار بدید

فعلا که خوب

عالی

1 پسندیده

سلام و سپاس بی کران ازشما بابت اهدای دانش و آگاهی:rose::rose:ببخشیدسوالی داشتم،آیااین دوره نیمچه داستان ها توی بازار کتاب مشخصی داره که بتوان سفارش داد؟؟؟؟

سلام دوست خوبم این دوره در اینترنت منتشر شده و کتاب چاپی در بازار موجود نیست و از طریق زبانشناس میتونید استفاده کنید

Very good point